Saltar al contenido

Надішліть текстове повідомлення на стаціонарний телефон

19 de julio de 2021

Здається очевидним, що текстові повідомлення дозволяються лише між мобільними телефонами. Чи вони? Звідси виникає питання: що відбувається, коли ви надсилаєте текстове повідомлення на стаціонарний телефон?
Стаціонарний SMS не підтримується всіма операторами мобільного зв’язку, тому текстові повідомлення на стаціонарний телефон можуть працювати не завжди. Якщо ваш номер заблокував хтось зі стаціонарним телефоном, текст також не пройде. Однак деякі оператори підтримують можливість перетворення тексту в голосове повідомлення для стаціонарного телефону. Якщо ви використовуєте телефон Android, наведена нижче інформація повинна застосовуватися незалежно від того, хто зробив ваш телефон: Samsung, Google, Huawei, Xiaomi тощо.

Змістовий покажчик

Як працює синтез стаціонарного телефону

Процес надсилання SMS-повідомлень на стаціонарний телефон із мобільного телефону в основному є сумішшю надсилання SMS-повідомлень на інший стільниковий телефон та дзвінка на стаціонарний телефон. Однак ці кроки та ціна на послугу можуть дещо відрізнятися у операторів мобільного зв’язку, тому обов’язково прочитайте розділ нижче, який стосується вашого оператора. Основна ідея полягає в тому, щоб написати стаціонарний номер, як і будь-якому іншому стільниковому телефону. Після надсилання ваш текст перетворюється на голосове повідомлення, щоб його можна було почути по телефону. Отримавши стаціонарний телефон, він почує ваш номер телефону на початку повідомлення. Якщо вони відповідають і відповідають, їх повідомлення надсилається вам назад. Якщо цього не сталося, ваше текстове / звукове повідомлення залишається в системі голосової пошти.

Спринт

Sprint бере плату в розмірі 0,25 долара за текстове повідомлення, яке ви надсилаєте на стаціонарний телефон. Однак це не прихована плата – перед відправкою повідомлення вам слід увімкнути цю функцію та прийняти плату, тому не хвилюйтеся, що це випадково нагромадить ваш рахунок за телефон. Наприклад, після того, як ви випишете своє перше текстове повідомлення та введете 10-значний стаціонарний номер телефону в текстовий / дзвінок, ви отримаєте текстове повідомлення про те, що ваша нотатка буде перетворена в комп’ютеризований голос для стаціонарного телефону телефон для отримання. Після успішної доставки повідомлення на стаціонарний телефон за допомогою Sprint ви отримаєте текст підтвердження на свій телефон. Повідомлення повідомлятиме вам, як було отримано ваш текст, і якщо одержувач залишив вам голосове повідомлення.

Verizon

Сторінка поширених запитань про текст Verizon до стаціонарного телефону

Кажуть, що доступна функція тексту на міський телефон, доступна для телефонів Verizon Wireless «з більшістю телефонних номерів, вказаних у White Pages у США».Тобто послуга функціонує лише в США і працює не з усіма дротовими телефонами. Те, як працює ця функція стаціонарного текстового повідомлення, точно так само, як і послуга Sprint. Просто введіть номер телефону, як це було б зроблено, коли ви надсилаєте повідомлення на будь-який номер, і надайте повідомлення, яке слід перетворити на аудіо. Якщо одержувач відповість, ви отримаєте текстове повідомлення з номером, на який вам потрібно зателефонувати протягом 120 годин, щоб почути відповідь. Ви можете надсилати текстові повідомлення на кілька стаціонарних телефонів одночасно, як і надсилати групове повідомлення на інші мобільні телефони. Однак зверніть увагу, що з вас платитимуть окремо за кожен номер стаціонарного телефону, на який ви надсилаєте текст. За кожен номер, який ви надсилаєте, вам доведеться прийняти плату за зміну тексту на стаціонарний телефон (яку вам буде запропоновано прийняти над текстом), якщо ви вже не надсилали повідомлення на цей номер стаціонарного телефону. Отже, якщо ви надіслали повідомлення одночасно на п’ять стаціонарних телефонів, і ви вже надсилали чотири з цих номерів, вам потрібно буде лише підтвердити плату за останній – за всі інші номери з вас буде стягнено автоматично ви вже погодились з вас платити за ці номери. Щоб змусити Verizon припинити автоматичну плату за текстові та стаціонарні повідомлення на будь-який заданий номер, надішліть текст на номер 1150 на якому написано «OPT OUT» (ВІДКЛЮЧИТИ) і включає 10-значне число, яке потрібно припинити надсилати текстові повідомлення (наприклад, OPT OUT 555-555-1234). Ось стягнення плати, про які вам слід пам’ятати під час використання функції Verizon Text to Fixed:

  • 0,25 дол. США за кожен текст, який ви надсилаєте на стаціонарний телефон (навіть якщо одержувач не відповідає).
  • 0,25 дол. США за кожне прослухане повідомлення-відповідь.
  • Ти є ні стягується плата, якщо повідомлення не вдається надіслати.
  • Ти є ні стягується, коли Verizon просить вас прийняти Текст на стаціонарний телефон функція для номера, на який ви надсилаєте повідомлення, а також коли ви відповідаєте, щоб прийняти плату.
  • Одержувач може прийняти текст на свій стаціонарний телефон.

Якщо у вас є інші запитання про те, як це працює, перегляньте поширені запитання щодо тексту на стаціонарний телефон Verizon.

Чому тут немає мого мобільного оператора?

Якщо ви цього ще не зрозуміли, початковий процес надсилання SMS на стаціонарний телефон ідентичний, незалежно від того, якого оператора ви використовуєте. Отже, якщо ви не бачите свого оператора зверху, але ви хочете побачити, чи підтримує він стаціонарний SMS, просто спробуйте це самостійно і подивіться, що станеться. У результаті ви отримаєте назад текст із запитом підтвердити стягнення плати за повідомлення на стаціонарний телефон, або вам скажуть, що ваш оператор не підтримує цю функцію.