Saltar al contenido

Наземні мандрівники піднімаються на борт симулятора польоту Microsoft

16 de abril de 2021

Ключові винос

  • Пандемія залишила мандрівників приземленими, тому деякі геймери звертаються до нового Flight Simulator 2020 від Microsoft.
  • Гра пропонує реалістичні деталі та повну карту світу.
  • Деякі літаки не реалістичні в грі, каже один пілот.

Microsoft

З урахуванням пандемії коронавірусу, яка тримає людей поруч з домом, деякі бажаючі подорожуючих звертаються до нового Microsoft Flight Simulator 2020 побачити нові горизонти. Останнє видання поважного симулятора польоту було випущено нещодавно, щоб отримати захоплені відгуки. Гра відрізняється реалістичною графікою та детальними картами; для деяких гра пропонує як втечу від похмурих заголовків, так і вікно у світ, який зараз недоступний через закриті кордони. «Почуття майже пташиного, це захоплюючий досвід». «Я помітила більше розмов навколо симуляторів польотів в наших ігрових групах та на сторінках соціальних мереж, ніж будь-коли раніше», – сказала Ешлі Янг, власник ігрового сайту Gamer Women, в електронному інтерв’ю. «Майже щодня хтось згадує красиві історичні пам’ятники та світові визначні пам’ятки, які можна побачити за допомогою своїх льотних симуляторів. Почуття переборки з лихоманки, спільнота, чудові краєвиди та хвилювання при посадці, здається, додають привабливості льотних тренажерів, оскільки удар коронавірусу.» Як свідчить популярність гри, деякі аксесуари для гри були розпродані. Найпопулярніші авіаційні палиці Amazon були недоступні протягом періоду після виходу гри, і швидка перевірка Amazon цього тижня виявила, що багато хто все ще недоступні.

Змістовий покажчик

Супутникові огляди Потужні зображення

Flight Simulator 2020Великою привабливістю є повністю відтворена Земля, побудована за допомогою супутникових зображень Bing від Microsoft та служби хмарних обчислень Azure. Гра дозволяє користувачам літати над створеними вручну аеропортами, реальними містами, горами та визначними місцями на 20 літаках за допомогою унікальних моделей польоту. Не всі сфери земної кулі доступні однаково детально, але компанія працює над оновленнями.

«Я думаю, що ми будемо туди потрапляти майже скрізь», – сказав керівник Microsoft Flight Simulator Йорг Нойман. «Комерційні літаки літають далеко не скрізь, і деякі райони світу вважаються трохи віддаленішими. Але насправді це ті сфери, на яких я збираюся зосередитися, тому що ви знаєте, що Західна Європа та США хороші, так? Але ми хочемо зосередитись на інших сферах, оскільки думаємо, що людей там не було, авіація насправді туди не ходила «. «Майже щодня хтось згадує красиві історичні пам’ятники та світові визначні пам’ятки, які можна побачити за допомогою їх симуляторів польоту». Гра насправді так відповідає життю, що малює справжніх пілотів. Грає Стівен Річардсон, приватний пілот літака Flight Simulator 2020 до десяти годин на тиждень з моменту випуску. «Найкраще в MS Flight Sim – це їх гіперреалізм», – сказав він в електронному інтерв’ю. «Це настільки реалістично, що ви побачите, як діти та підлітки з легкістю навчаються літати через години, проведені за грою в симулятори польоту».

Ще не стрибайте в кабіну

Навчитися літати в грі не зовсім перетворюється на реальне життя, проте, визнає Річардсон. «Іноді поведінка польоту може бути нереальною, і деякі функції кабіни не працюють як у реальному житті», – сказав він. «Однак це стосується лише тих, хто насправді знає конкретний літак».

Геймер Адам Дрекслер каже, що звернувся до Тренажер польоту під час блокування, оскільки він втрачає досвід подорожей. Як професійний баскетболіст, він звик до життя в дорозі до коронавірусу. Схильний до хвороби руху, він каже, що іноді насправді насолоджується симом більше, ніж справжнім. «Мені подобається мати можливість піднятися в небо і пілотувати літак», – сказав він в телефонному інтерв’ю. «Це щось звичайне, чого ви ніколи не зможете зробити, але просто можливість взяти і поїхати, побачити та випробувати політ – це особливе відчуття. Почуття майже пташиного, це захоплюючий досвід, але також дуже заспокійливий для розум «. «Найкраще в MS Flight Sim – це їх гіперреалізм». Заснований на реальному житті в Х’юстоні, штат Техас, Дрекслер сказав, що йому подобається відвідувати Нью-Йорк за допомогою симулятора. «Я був у Нью-Йорку кілька разів, але кожен раз, коли я їду, це така поспіх», – додав він. «Це такий зайнятий досвід, що я ніколи не бачу, як спроектовано місто чи всі будівлі». Пілоти-крісла, такі як Дрекслер, з нетерпінням чекають дня, коли зможуть сісти на справжній літак. До того як, Flight Simulator 2020 доведеться зробити. Передаємо солоні кренделі.