Skip to content

Найкращий бюджетний OBD2 автомобільний діагностичний сканер

25 de Червень de 2021

Що стосується автомобільної діагностики, то насправді немає ніякої заміни для тих видів діагностичних інструментів, які використовують професійні механіки та техніки. Але за останні роки технологія пройшла довгий шлях, і є певні способи для рішучих майстрів, щоб заощадити гроші за допомогою автомобільного зчитувача.

Потрапляння до кодексів

Найпростіші засоби сканування – це зчитувачі коду OBD-II. Такі типи пристроїв ви знайдете у своєму місцевому магазині автозапчастин. Вони часто доступні за ціною і можуть допомогти спрямувати вас у правильному напрямку проблеми. Але знання коду несправності – це лише перший крок у потенційно тривалому та складному процесі діагностики.

Потокове передавання даних

Щоб бути справді корисним інструментом діагностики автомобіля, сканер повинен мати можливість взаємодіяти з комп’ютером автомобіля та відображати дані в режимі реального часу. Деякі засоби сканування призначені лише для відображення довгого списку всіх доступних значень даних, тоді як інші дозволяють витягувати певні ідентифікатори параметрів (PID) та створювати власні списки. Це може бути надзвичайно корисним під час діагностичного процесу, оскільки дозволяє стежити за проблемами під час тест-драйву. Ви можете знайти гідні сканери, які виконують ці функції, менше ніж за сто доларів, хоча найдешевшим варіантом може бути сканер ELM 327. Ці сканери підключаються до порту OBD2 і використовують мікроконтролер ELM 327 для взаємодії комп’ютера автомобіля з телефоном, планшетом або ноутбуком. Для встановлення з’єднання можна використовувати кабель USB або налаштування Bluetooth. За допомогою ноутбука або мобільного пристрою ви можете придбати преміальне програмне забезпечення ELM 327 і все одно витратити набагато менше, ніж на традиційний сканер.

Найкращі засоби діагностики автомобілів включають процедури діагностики

Єдине, чого бракує всім доступним зчитувачам коду та інструментам сканування, – це база знань, з якою найчастіше постачаються найкращі засоби діагностики автомобілів. На додаток до витягування кодів та високоефективного відображення даних, професійні сканери надають технічним фахівцям діагностичні процедури, яких слід дотримуватися. У деяких випадках вони можуть містити інструкції для перевірки робочого стану певних деталей. Багато магазинів також мають доступ до таких програм, як Mitchell та Alldata, які надають безцінні діаграми діаграми та процедури тестування. Професійні діагностичні спеціалісти також мають багатий особистий досвід, яким можна скористатися. Жоден доступний інструмент діагностики автомобіля не може відповідати такому рівню знань, а також не може конкурувати з інтенсивними інструкціями такого інструменту, як MODIS або програмного забезпечення, такого як Alldata. Нарешті, ви можете знайти різноманітні безкоштовні та платні послуги в Інтернеті, які можна використовувати разом із доступним інструментом сканування. Ключове, що слід пам’ятати, це те, що якщо у вас виникають проблеми з вашим автомобілем, хтось інший, мабуть, вже стикався з цим і, можливо, писав про це десь в Інтернеті.