Saltar al contenido

Найкращий спосіб використовувати зображення для книг Kindle

18 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Створіть каталог для вашої книги Kindle і помістіть туди свій HTML, а потім помістіть всередині підкаталог для ваших зображень.
  • Надайте фотографії з якомога більшою роздільною здатністю. Встановлюйте зображення із співвідношенням сторін 9:11, в ідеалі не менше 600 пікселів у ширину та 800 у висоту.
  • Використовуйте формати GIF, JPEG або PNG. За можливості використовуйте кольорові зображення. Використовуйте ключові слова атрибута align: зверху, знизу, середній, зліва, і правильно.

У цій статті пояснюється, як додати зображення до ваших книг Kindle за допомогою HTML. Хоча процес такий самий, як додавання зображень на веб-сторінку, майте на увазі, де ваші зображення зберігаються щодо HTML, наскільки великі ваші зображення, їх формати файлів, чи є вони штриховими малюнками чи фотографіями, і чи вони знову чорно-білі або кольорові.

Де зберігати зображення для вашої книги Kindle

Коли ви пишете HTML для створення книги Kindle, ви пишете її як один великий файл HTML, але куди слід покласти зображення? Найкраще створити каталог для вашої книги і вкласти туди свій HTML, а потім помістити всередині підкаталог для ваших зображень. Це матиме структуру каталогів: my-book
book.html
style.css
зображення
image1.jpg
image2.jpg
image3.jpg

class = «ql-syntax»> Коли ви посилаєтеся на свої зображення, ви повинні використовувати відносні шляхи, а не вказувати на місце розташування зображення на жорсткому диску. Це означає, що ви повинні посилатися на них щодо папки «моя книга». Наприклад:

class = «ql-syntax»> Шлях до файлу зображення не починається повністю на вашому жорсткому диску. Натомість передбачається, що все починається в папці «моя книга», де знаходиться ваш HTML-файл, і йде звідти шляхом. Ця умова існує, оскільки ваша книга буде розповсюджена серед тисяч (сподіваємось) пристроїв, і всі вони матимуть різні структури каталогів, що означає, що повний шлях до місця, де знаходиться ваша книга, зміниться. Однак відносний шлях між вашим зображенням та кореневою папкою «моя книга» залишиться незмінним, де б він не опинився. Потім, коли ваша книга завершена, і ви готові до публікації, ви заархівуєте весь каталог «моя книга» до одного ZIP-файлу (Як заархівувати файли в Windows 7) і завантажуєте його до Amazon Kindle Direct Publishing.

Розмір ваших зображень

Як і для веб-зображень, важливий розмір файлів ваших книг Kindle. Більші зображення зроблять вашу книгу набагато більшою та повільнішою для завантаження. Але пам’ятайте, що завантаження відбувається лише один раз (у більшості випадків), і після завантаження книги розмір файлу зображення не вплине на читання, але зображення низької якості. Низькоякісні зображення ускладнюють читання вашої книги і створюють враження, що ваша книга погана. Тож якщо вам доводиться вибирати між зображенням меншого розміру та якіснішим, виберіть кращу якість. Насправді в керівних принципах Amazon прямо зазначено, що фотографії JPEG повинні мати якість щонайменше 40, і ви повинні надавати фотографії з такою високою роздільною здатністю, як у вас є. Це забезпечить гарний вигляд ваших зображень незалежно від роздільної здатності пристрою, який його переглядає. Розмір ваших зображень не повинен перевищувати 127 КБ. Це забезпечить, щоб ваші зображення виглядали якомога краще. Але розмір є не лише розміром файлу. Також є розміри ваших зображень. Якщо ви хочете, щоб зображення займало максимальну кількість екранного майна на Kindle, вам слід встановити його зі співвідношенням сторін 9:11. В ідеалі слід розміщувати фотографії шириною не менше 600 пікселів та висотою 800 пікселів. Це займе більшу частину однієї сторінки. Ви можете створити їх більшими (наприклад, 655×800 – це співвідношення 9:11), але створення менших фотографій може ускладнити їх читання, а фотографії розміром менше 300×400 пікселів занадто малі і можуть бути відхилені.

Формати файлів зображень та час їх використання

Пристрої Kindle підтримують у вмісті зображення у форматі GIF, BMP, JPEG та PNG. Однак, якщо ви збираєтеся протестувати свій HTML у браузері, перш ніж завантажувати його на Amazon, вам слід використовувати лише GIF, JPEG або PNG. Як і на веб-сторінках, вам слід використовувати GIF для штрихових зображень та зображень у стилі кліп-арт, а для фотографій використовувати JPEG. Ви можете використовувати PNG для будь-якого з них, але майте на увазі інформацію про якість та розмір файлу вище. Якщо зображення виглядає краще у PNG, тоді використовуйте PNG; інакше використовуйте GIF або JPEG. Будьте обережні, використовуючи анімовані файли GIF або PNG. Під час мого тестування анімація працювала під час перегляду HTML-файлу на Kindle, але потім буде видалена при обробці Amazon. Ви не можете використовувати будь-яку векторну графіку, як SVG, у книгах Kindle.

Kindles чорно-білі, але роблять ваші зображення кольоровими

З одного боку, є більше пристроїв, які читають книги Kindle, ніж просто самі пристрої Kindle. Планшет Kindle Fire є повнокольоровим, а програми Kindle для iOS, Android та настільних ПК переглядають книги у кольорі. Тому завжди слід використовувати кольорові зображення, коли це можливо. Пристрої Kindle eInk відображають зображення у 16 ​​відтінках сірого, тому, хоча ваші точні кольори не відображаються, нюанси та контрасти є.

Розміщення зображень на сторінці

Останнє, що хочуть знати більшість веб-дизайнерів, додаючи зображення до своїх книг Kindle – це те, як їх розташувати. Оскільки Kindles відображають електронні книги в рідкому середовищі, деякі функції вирівнювання не підтримуються. Зараз ви можете вирівняти свої зображення за такими ключовими словами, використовуючи або CSS, або атрибут «align». Його використання виглядає приблизно так:

class = «ql-syntax»> Атрибут align приймає такі значення:

  • зверху
  • знизу
  • середній
  • зліва
  • правильно

Якщо вам потрібно більше контролю, CSS – це шлях. Текст не буде обертатися навколо зображень на Kindle. Отже, ви повинні думати про свої зображення як про новий блок нижче та над навколишнім текстом. Обов’язково перевірте, де з вашими зображеннями трапляються розриви сторінок. Якщо ваші зображення занадто великі, вони можуть створити вдів та сиріт навколишнього тексту над ними або під ними.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. «Найкращий спосіб використовувати зображення для книг Kindle». ThoughtCo, травень. 31, 2021, thinkco.com/best-image-use-for-kindle-books-3469088.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 31 травня). Найкращий спосіб використовувати зображення для книг Kindle. Отримано з https://www.thoughtco.com/best-image-use-for-kindle-books-3469088
Кірнін, Дженніфер. «Найкращий спосіб використовувати зображення для книг Kindle». ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/best-image-use-for-kindle-books-3469088 (доступ 18 липня 2021 р.).