Saltar al contenido

Найкращий час для публікації в Instagram у 2021 році

18 de abril de 2021

Чи справді найкращий час доби для публікації в Instagram, щоб ваші фотографії та відео отримували більше переглядів, лайків та коментарів? З’ясувати це може бути трохи складно. Перш за все, оскільки доступ до Instagram в основному здійснюється через мобільний пристрій, користувачі можуть швидко переглядати свої стрічки в Instagram будь-коли та з будь-якого місця. Звички публікувати, переглядати та взаємодіяти, як правило, досить сильно відрізняються в Instagram в порівнянні з іншими соціальними мережами, що робить трохи важчим визначити, коли користувачі найбільш активні. О, і є ще одна величезна річ, яку нещодавно представив Instagram.

Змістовий покажчик

Алгоритм Instagram і що це означає

Пам’ятаєте, коли публікації в Instagram відображались у хронологічному порядку? Це вже точно не так. Instagram розкрив секрети свого алгоритму в презентації в червні 2018 року та підкреслив, що три основні фактори, що впливають на те, як публікація відображається у стрічці користувача, включають:

 1. Інтерес: Публікації із вмістом, до якого користувач раніше цікавився, частіше з’являтимуться у верхній частині стрічки.
 2. Останні: Більш нещодавні публікації отримують рейтинг пріоритетів, ніж публікації віком днів або тижнів.
 3. Відносини: Публікації від друзів, членів сім’ї та користувачів із загальною кількістю минулих взаємодій відображатимуться ближче до верхньої частини стрічки.

Однозначність – це фактор, на який ви хочете звернути увагу, якщо експериментуєте, коли розміщувати повідомлення. Якщо актуальність важлива, то вам слід врахувати наступне:

 • Публікуйте частіше, ніж рідше. Більш часті публікації означають нещодавно показані публікації.
 • Публікуйте спеціально в піковий час заручин дня чи тижня. Якщо ваша публікація була нещодавно зроблена, коли користувачі, як правило, активніші, швидше за все, її побачать.

Оновлення на початку 2019 року допомогло прояснити занепокоєння щодо алгоритму Instagram, який обмежує публікації, які бачать послідовники. Ось що сказав Instagram у своєму твіті на цю тему:

Instagram також зазначив, що публікації ніколи не приховуються від користувачів. Поки користувачі продовжують прокручувати, вони бачитимуть усі дописи користувачів, за якими вони стежать.

Що нам повідомляє найновіше дослідження, коли розміщувати в Instagram

Згідно з оновленим звітом SproutSocial за 2019 рік, найкращими часами для публікації в Instagram є:

 • Середа об 11:00
 • П’ятниця між 10:00 та 11:00 ранку

Погляньте на графік залучення SproutSocial нижче, щоб отримати візуальне відчуття того, як коливання залучається протягом певних днів тижня та між певними часами:

SproutSocial

Загальна зайнятість залишається найвищою з вівторка по п’ятницю з 10:00 до 15:00. Вихідні також спостерігають вищу залученість протягом дня, поки вони не почнуть зменшуватися близько 13:00 або 14:00. Неділя отримує найнижчу кількість всі будні. Зарученість також найнижча щодня між годинами з 23:00 до 03:00. Найкращим днем ​​тижня для публікації в Instagram є четвер, тоді як у неділю найменше заручин. Інструмент планування Instagram пізніше проаналізував 12 мільйонів публікацій Instagram, які були опубліковані з усього світу з облікових записів як з невеликими, так і з великими підписками. Зі своїх висновків вони визначили найкращі три рази кожного робочого дня для публікації в Instagram (за східним стандартним часом).

Пізніше Global Best Times для публікації на графіку Instagram.

Пізніше

Понеділок: 6:00, 10:00, 22:00.

Вівторок: 02:00, 04:00, 09:00

Середа: 7:00, 8:00, 23:00

Четвер: 9:00, 12:00, 19:00

П’ятниця: 5:00, 13:00, 15:00

Субота: 11:00, 19:00, 20:00

Неділя: 7:00, 8:00, 16:00. Майте на увазі, що вищезазначені часові інтервали показують лише три найкращі часові інтервали для кожного дня – не беручи до уваги, які дні найкращі для розміщення. Оглядаючись назад на дані SproutSocial, це зрозуміло Середа найкращий день із цілого тижня для публікації.

Слоти часу, щоб спробувати на власні очі

Незважаючи на всі ці різні висновки, ви не будете точно знати, що найкраще працює, поки не почнете експериментувати та відстежувати результати участі. Знову ж таки, все залежить від вашої цільової аудиторії та того, як ви використовуєте Instagram для зв’язку зі своїми фоловерами. Ви можете почати, експериментуючи з наступними часовими інтервалами у своєму часовому поясі для публікації в Instagram:

 • 5:00 Цей час продемонстрував напрочуд хороші результати у звіті SproutSocial, ймовірно, тому, що публікації цього раннього улову натовпу рано вранці, які перевіряють свій телефон відразу, коли встають.
 • 7:00 – 9:00 Ранкові години – вдалий час для публікації, тому що всі тільки прокидаються. Більшість людей не втримаються від перевірки своїх телефонів, щоб побачити, що вони пропустили, коли вони спали. Однак після 9:00 ранку ви можете помітити незначне зниження рівня зайнятості через регулярну роботу та навчальний час.
 • 11:00 – 14:00 Близько години обіду – це коли люди отримують перерву, щоб робити те, що хочуть; що часто включає перевірку соціальних мереж.
 • 15:00 – 16:00 Усі просто хочуть вже повернутися додому з роботи чи школи. Вони, мабуть, перевіряють свої телефони, щоб допомогти витратити час.
 • 17:00 – 19:00 Після школи та роботи люди отримують можливість відпочити. Люди можуть почати перевіряти свої телефони, коли вони сидять у дорозі або перед телевізором безпосередньо перед обідом. Тільки майте на увазі, що вам може бути краще розміщувати повідомлення раніше близько 17:00 або пізніше о 19:00, а не прямо посередині (18:00), коли багато людей їдуть додому з роботи або вечеряють.

Фактори розміщення в Instagram, які слід врахувати

Останній алгоритм Instagram надає перевагу новим публікаціям перед старими публікаціями, а це означає, що вам потрібно знати, коли більшість ваших послідовників використовують додаток, щоб ви могли розміщувати публікації протягом цих часових інтервалів. Щоб визначити свій найкращий час для публікації в Instagram, переконайтесь, що ви подивитесь на ці основні речі, які можуть або зробити або розірвати заручини, які ви отримуєте від своїх публікацій.

Ваші цільові демографічні показники: Дорослі, які працюють на типовій роботі від 9 до 5, можуть частіше дивитися на Instagram вранці, тоді як діти коледжу, які затримуються до пізнього часу і тягнуть усіх ночей, можуть бути трохи активнішими в Instagram в ці неробочі години. Визначення цільової аудиторії може бути першим кроком до з’ясування того, в який час доби вони люблять перевіряти Instagram.

Різниця в часовому поясі: Якщо у вас є послідовники або цільова аудиторія з усього світу, то розміщення публікацій у певний час доби може не принести вам однакових результатів, як якщо б у вас були послідовники, які в основному живуть приблизно в одному часовому поясі. Наприклад, якщо більшість ваших послідовників з Північної Америки, які проживають у типових для Північної Америки часових поясах Тихого океану (PST), Гірського (MST), Центрального (CST) та Східного (EST), ви можете почати експериментувати з початком публікації в Instagram близько 7 ранку за західно-західним часом і зупиняючись близько 21 години за тихоокеанським часом (або о 12 ранку за західним часом).

Схеми заручин, які ви помітили: Переконайтеся, що ви уважно стежите за будь-яким збільшенням взаємодії, коли ви розміщуєте повідомлення у певний час доби. Незалежно від того, що говориться у дослідженні чи що експерти говорять вам про оптимальний час та дні для публікації, в кінцевому рахунку важливою є поведінка ваших власних послідовників.

Статистика Вашого бізнесу: Якщо у вас є профіль компанії, ви матимете доступ до аналітики показів, охоплення, кліків веб-сайтів, переглядів профілю, послідовників, що залучають людей, історій тощо. Це може надати вам цінні підказки та інформацію про те, який час оптимально опублікувати для вашої аудиторії.

Хороший інструмент планування Instagram: Замість того, щоб намагатися пам’ятати про публікацію в певний час вручну, розгляньте можливість використання інструменту управління соціальними мережами, такого як Buffer, щоб запланувати ваші публікації одночасно.