Skip to content

Найкращі безкоштовні ігри для iPad

27 de Червень de 2021

Зростання моделі freemium зробив безкоштовні ігри iPad набагато популярнішими, і хоча деякі ігри freemium – це не що інше, як настирливі спроби знекровити ваш гаманець, найкраща пропозиція покупок у програмі, які додають ігровий процес, не стаючи вимогою, таким чином дозволяючи Вам платити чи не платити як завгодно. А між іграми з підтримкою реклами та іграми freemium є безліч чудових безкоштовних ігор, які ви можете завантажити з магазину додатків iPad. Цей список дозволяє уникнути безкоштовних ігор з передовими моделями freemium, тому, поки гра подобається Подземельник Мисливець IV пропонує чудову графіку та хороший ігровий процес, він не складає список на основі настирливої ​​механіки придбання в додатку.

Храмовий біг

Храмовий біг став популярним, коли поп-сенсація Джастін Бібер та техасці з Х’юстона, що втікають з життя Аріан Фостер, стали залежними від нього. І досить легко стати залежним від цього. Передумова проста: продовжуйте бігати, інакше демонічні мавпи з’їдять вас. Поворот ліворуч і праворуч, перестрибування пропастей і вогняних кілець, а також ковзання під деревами, збираючи монети та розблоковуючи бонуси – так, це божевілля. Шалена забава. Подумайте про це як про 3D-версію Підводний камінь. З мавпами.

Камінний камінь

Камінний камінь є прекрасним прикладом моделі freemium, зробленої правильно. Ця захоплююча карткова бойова гра дозволяє купувати пакети карт (і, тепер, розширення), але ніколи насправді не штовхає вас купувати їх. Насправді ви можете купувати пакети карток за золото, яке заробляєте, виконуючи квести в грі, і навіть купувати доступ до розширення, не платячи ні копійки. І найкраща частина – ця весела гра є однією з найкращих ігор для карткових битв на iPad.

Гадкий я: Міньйон Раш

Улюблені всіма прислужники у всіх головних героях нескінченного бігуна? Підпишіть мене. Ця весела гра додає кілька поворотів у нескінченній механіці бігунів, але головним чином, це весело завдяки прислужникам. Гарне поєднання гумору та геймплею швидко приведе вас у залежність від цієї назви.

Намалюйте щось безкоштовно

Від старого до нового, Намалюйте щось безкоштовно є однією з останніх вірусних ігор, що заражають наші пристрої. Намалюйте щось безкоштовно – це цифрова версія Pictionary і досить захоплююча. Гра дозволяє вам грати з друзями або хапати випадкового супротивника і має такий самий покроковий ігровий процес, що робить Words With Friends настільки простим для гри.

Нові слова з друзями

Цього майже можна було б назвати старовинним, але гарним, якби не той факт Слова з друзями лише три роки. Доступний майже на будь-якій відомій людству платформі, включаючи постійно популярний Facebook, Words With Friends – це клон Scrabble, який дозволяє вам грати в словесні ігри в покроковому форматі, навіть граючи одночасно в кілька ігор з різними людьми.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga використовує веселощі у відповідній грі із смачно ситними вибухами. На початку гра починається досить просто, але головоломки, запропоновані настирливими комахами та заблокованими ділянками, ускладнюються в міру просування гри. Це чудово підходить як для дітей, так і для дорослих.

Рослини проти зомбі 2

Одна з найкращих стратегічних ігор на iPad, Рослини проти зомбі 2 є чудовим продовженням оригіналу. У ньому може бути не так багато різних ігрових режимів, але він забезпечує надійний досвід. Той, хто любить ігри на захист башти, повинен перевірити цю. Не витрачати гроші на це стає важче, але є безліч безкоштовного контенту, щоб зробити його вартим завантаження.

Sonic Dash

Якщо здається, що цей список насичений нескінченними іграми-бігунами, це з поважної причини. Здається, жанр піддається моделі freemium, не надто дратуючи. Це допомагає Храмовий біг обидва популяризували жанр і встановили шаблон, як його монетизувати. Sonic Dash не збирається вигравати жодної нагороди за винахід нескінченного бігуна, але для тих, хто любив Соніка ще в той час, це чудовий вибух з минулого.

Асфальт 8: ВДВ

Мабуть, одна з найкрасивіших ігор у цьому списку, Асфальт 8: Airborn також пропонує найприкрішу безкоштовну механіку будь-якої іншої гри у цьому списку. Це також одна з найкращих гоночних ігор на iPad, саме тому вона включена. Асфальт 8: Airborn додає в гру повітряних трюків, і їх виконання може підсилити нітро. Але виконання трюків сповільнює роботу, тож вам потрібно буде вирішити, чи варта хитрість.

Кишенькові легенди

Якщо ви любите World of Warcraft, ви захочете завантажити Кишенькові легенди. Цей MMORPG для iPad пропонує три різні класи та можливість отримати доступ до ваших персонажів з iPad або iPhone, тому ви зможете грати, де б ви не були, і будь-який пристрій, який ви взяли з собою. Гра включає квести, крафт, PvP та все, що ви очікуєте від MMO.

Пузир куля

Якщо вам подобаються головоломки на основі фізики, Пузир куля представляє приємний виклик. Мета гри – направити міхур на фінішну пряму, розмістивши на екрані шматки дерева та металу, щоб направити його. Чудова гра, Пузир куля завоював певну популярність завдяки своєму 14-річному розробнику та наполяганням Злі птахи на певний час.

Блиц з біжутерією

Якщо ви любите ігри на основі дорогоцінних каменів або ігри на відповідність, Блиц з біжутерією є першокласним. Гра Freemium, яка не підштовхує магазин на вашому шляху, існує безліч різних варіантів та бонусів, які допоможуть вам продовжити. Ви навіть можете придбати власні бонуси для використання в грі і струсити дошку, дослідити спеціальні дорогоцінні камені або просто почати з бонусних коштовностей. Блиц з біжутерією легко одна з найкращих безкоштовних ігор на iPad.

Судоку

Думаєте, ви можете судоку краще, ніж ваші друзі? Ця версія класичної головоломки, сумісна з OpenFeint, дозволить вам отримати доступ до таблиць лідерів і змагатися проти своїх друзів. Гра постачається з тисячами безкоштовних головоломок і ділить дошки на три рівні складності, причому складніші труднощі розблоковуються після того, як ви двічі поспіль обіграєте поточний рівень складності.

Мега біг

Мега біг це як щось середнє Храмовий біг і Маріо Брос. Ви керуєте Редфордом у цьому швидкому платформері, який кидає виклик вам збирати монети та посилення, уникаючи прірви, перешкод та різних ворогів. Ця приємно розроблена гра розбита на шматочки розміром укусу, оскільки ви проходите через різні та більші труднощі під час проходження різних етапів та рівнів. Безумовно, обов’язкове завантаження, якщо ви любите ігри на платформі.

Папір 2

Після всієї технології, упакованої в iPad, чи не дивно стверджувати, що кидання паперу – одна з найцікавіших речей, які ви можете з нею зробити? Підкидання паперу можливо, це не найкраща гра, щоб зайняти вас годинами за один раз, але якщо ви хочете витратити п’ять-десять хвилин у приймальні або до того, як улюблене шоу вийде по телевізору, Paper Toss HD – ваш найкращий друг. Це дивно звикання, наскільки просто побиття вашого попереднього високого балу буде тримати вас прив’язаними до гри.

Дзен-пінбол

Ви готові до якогось божевільного фліппера? Дзен-пінбол представляє досить хороший досвід пінболу, навіть просунувшись далі і дозволяючи вам зайти в глибину столу для пінболу для спеціальних областей.

Дзен-пінбол не є абсолютно безкоштовною. Вам доведеться заплатити від 0,99 до 1,99 доларів за додаткові столи, які включають низку таблиць із темою Marvel, але ви отримуєте лігво чарівника безкоштовно. А Лігво Чарівника – це не политий стіл. Це досить весело.