Saltar al contenido

Найкращі кольори для весільних запрошень

26 de julio de 2021

Жодні правила не говорять, що ви не можете використовувати помаранчевий папір або неонові зелені чорнило для запрошень на весілля; однак певні кольори є традиційними або надають вашим запрошенням романтичного відчуття. Незалежно від того, чи прагнете ви до офіційних та вишуканих, чи неформальних та доброзичливих, розгляньте ці кольори паперу, чорнила та акцентів.

Змістовий покажчик

Традиційні кольори паперу для весільних запрошень

Ці перевірені нейтралі витримали випробування часом.

 • Бежевий: розслаблюючий і теплий, ніж чисто білий.
 • Світло-сірий: консервативний; красивий із темно-сірим або срібним чорнилом.
 • Слонова кістка: занижена, приємна класика; м’якше і тонше ніж звичайний білий.
 • Білий: символізує невинність; чіткі та схожі на весну при використанні зі світлими або пастельними фарбами.

Традиційні чорнильні кольори

Більшість запрошень на весілля мають текст в одному з цих елегантних кольорів.

 • Чорний: поєднується практично з будь-яким кольором; елегантний; доступний у багатьох відтінках; відмінна розбірливість.
 • Темно-сірий: м’якший за чорний; консервативний і витончений.
 • Коричневий: передає тепло, чесність, цілісність та приземленість; використовуйте з теплим бежевим папером для менш офіційного, доброзичливого вигляду.
 • Золото: викликає тепло і багатство; використовуйте золоті стрічки або коси на офіційних запрошеннях.
 • Срібло: гламурне та видатне; додайте тиснення срібною фольгою як акцент.

Золоті, срібні та інші металеві фарби вимагають професійного друку. Звичайні принтери не можуть належним чином досягти ефекту.

Романтичні кольори паперу, чорнила та акценту

Бліді або пастельні відтінки, включаючи красиві, завжди популярні світлі відтінки синього, створюють м’який, романтичний вигляд. Пастелі особливо доречні для весняних весіль; це кольори відродження, зростання та нових починань.

 • Лаванда: викликає ностальгію, романтику та унікальність.
 • Рожевий: романтичний, чарівний та грайливий; вишуканий у поєднанні з чорним або сірим.
 • Червоний: повідомляє пристрасне кохання, щастя та святкування.

Поради щодо оформлення запрошень

Важливий контраст між кольорами паперу та чорнила. Якщо ваше запрошення включатиме кольорові фотографії, уважно продумайте, як вони будуть виглядати на вашому виборі паперу. Перетворіть фотографії в дуетони у кольорах, які відповідають вашому весіллю. Якщо ваші кольори весілля погано перекладаються на папір і чорнило, розгляньте традиційну комбінацію паперу та чорнила, а потім додайте інші кольори (наприклад, темно-синій, насичено-фіолетовий, бірюзовий або лісо-зелений) як акценти в лініях правил, кордонах , та декоративні перегородки. Щоб заощадити на вартості запрошень “зроби сам”, використовуйте основний папір білого кольору або кольору слонової кістки з чорними чорнилами. Потім додайте стрічку або інше прикраса, що перегукується з кольорами вашого весілля. Якщо ви робите власні запрошення чи прикраси, для яких потрібні ці додаткові штрихи, запросіть весільну вечірку на веселу, продуктивну зустріч. Вузол пропонує класичний нейтральний старт з більш індивідуальним закінченням:

Можливо, ви захочете включити свої кольори та мотив у свої запрошення на весілля, а потім перенесіть обидва речі до решти весільного паперу (наприклад, супровідних карток, карток меню та програм обрядів), щоб отримати цілісний вигляд. Незважаючи на те, що картка зі слонової кістки, кремової або білої картки в поєднанні з чорним або золотим шрифтом є класичним вибором для офіційних запрошень на весілля, ви також можете прикрасити свої запрошення кольоровими або металевими шрифтами, паперовим запасом, конвертами та підкладками.

Перегляньте ці ідеї кольорів весілля в The Knot і знайдіть способи використання кольорів весілля у своїх запрошеннях.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Ведмідь, Jacci Howard. «Найкращі кольори для весільних запрошень». ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/best-colors-for-wedding-invitations-1079140.
Ведмідь, Jacci Howard. (2021, 14 травня). Найкращі кольори для весільних запрошень. Отримано з https://www.thoughtco.com/best-colors-for-wedding-invitations-1079140
Ведмідь, Jacci Howard. «Найкращі кольори для весільних запрошень». ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/best-colors-for-wedding-invitations-1079140 (доступ 26 липня 2021).