Saltar al contenido

Найкращі місця для купівлі шрифтів

20 de julio de 2021

Ваш комп’ютер та багато програмних програм оснащені шрифтами, тому, ймовірно, у вас вже є багато шрифтів під рукою. Однак, якщо вам потрібен певний шрифт або ви шукаєте щось нове, Інтернет надає торговий багач шрифтів. У багатьох місцях продаються шрифти, але кілька сайтів витримали випробування часом і мають репутацію надійних продуктів. Усі ці сайти також надають безліч навчальних та інформаційних матеріалів, регулярний новий розділ шрифтів та більше шрифтів, ніж вам коли-небудь знадобиться.

Змістовий покажчик

Купівля прямого лінотипу

Linotype продає величезний вибір високоякісних шрифтів. Дослідіть бібліотеку шрифтів Linotype, щоб знайти потрібну. Ви можете придбати окремі шрифти, сімейний пакет або скористатися одним із спеціальних пакетів пропозицій, які сайт регулярно пропонує.

Fonts.com від Monotype Imaging

Окрім продажу шрифтів, fonts.com та його партнери-ливарні пропонують вибір високоякісних безкоштовних шрифтів. Зареєструйтеся безкоштовно, щоб перейти до розділу завантаження. Є багато статей, інформаційних бюлетенів та вмісту запитань та відповідей для вивчення шрифтів та типографіки. Навіть якщо ви не на ринку нових шрифтів, ви отримаєте велике розуміння того, як використовувати шрифти, якими ви вже володієте, просто переглянувши цей сайт. Fonts.com продає шрифти, але також пропонує пакети підписки на свої шрифти за щомісячну плату:

  • Підписка на веб-шрифт: Веб-дизайнери можуть вибрати з п’яти планів (один безкоштовний) для доступу від 3000 до 40 000 шрифтів. Це високоякісні веб-шрифти від Monotype, Linotype та інших постачальників.
  • Підписка на бібліотеку монотипії: Бібліотека містить шрифти з Monotype, Linotype, ITC, Bitstream та Ascender. На даний момент доступно понад 9000 шрифтів із понад 2200 сімейств шрифтів, а нові із ливарних шрифтів додаються під час їх введення. Доступно кілька тарифних планів. Перевірте веб-сайт, щоб знайти найкращий для вас план.

MyFonts.com від Bitstream

На MyFonts ви можете шукати шрифти за назвою, дизайнером чи ливарнею, переглядати за категоріями, перевіряти їх «Гарячі нові шрифти» та використовувати те, що може бути найвідомішою його функцією – WhatTheFont для ідентифікації шрифтів. За допомогою цієї функції ви завантажуєте сканований шрифт, якому намагаєтеся зрівнятись, і сайт надає вам назву відповідного або майже відповідного шрифту

FontShop

FontShop, перший незалежний роздрібний продавець цифрових шрифтів, був придбаний Monotype в 2014 році. Ви можете шукати шрифти, упорядковані за категоріями, ливарним виробництвом та дизайнером, або ж виконувати випадковий пошук у ті дні, коли ви хочете зробити великі випадкові відкриття. Розділ безкоштовних шрифтів містить великий вибір безкоштовних шрифтів. Новини та інтерв’ю та розділи Довідка та ресурси містять багато інформації про шрифти.