Saltar al contenido

Найкращі налаштування зображення для телевізора Samsung 4K

16 de abril de 2021

Телевізори Samsung 4K UHD забезпечують чудову якість відео нестандартно, але вони мають додаткові налаштування, які можуть додатково покращити якість зображення для телевізійних шоу, спорту, фільмів та ігрового процесу. Ось найкращі налаштування зображення для телевізора Samsung 4K. Наведене нижче стосується більшості телевізорів Samsung LED / LCD та QLED. Вигляд екранного меню, мітки налаштувань та параметри можуть відрізнятися залежно від серії та року.

Змістовий покажчик

Перш ніж розпочати

Перш ніж використовувати налаштування зображення телевізора Samsung 4K UHD, щоб отримати найкращий досвід перегляду, перевірте наступне:

 • Розміщення телевізора: Розташуйте телевізор так, щоб ви могли його переглядати прямо. Не розміщуйте його там, де потрібно дивитись вгору, вниз або під кутом до екрану. Чим далі ви дивитесь під кутом від центру, тим більше кольорів буде зникати, а контраст звужуватиметься.
 • Освітлення кімнати. Світло від вікон або ламп, розташованих збоку та навпроти телевізора, відбивається від екрану. Навіть на моделях, які можуть мати покриття екрану «відблиски» або «антивідблиск», зображення не буде виглядати добре, якщо світло потрапляє на екран. Моделі зігнутого екрану ще більше спотворюють відображення. Лампи, які ви можете затемнити або вимкнути, або штори, які ви можете закрити, допомагають покращити телевізійну картину.
 • Виберіть домашній режим телевізора. Під час початкового налаштування вам може бути запропоновано вибрати Домашній, роздрібний або демонстраційний режим магазину. У демонстраційному режимі роздрібної торгівлі / магазину налаштування зображення встановлені на максимум, що призводить до надто яскравого зображення з інтенсивними кольорами та контрастом, що краще для салонів дилерів.

Ви також можете отримати доступ до домашнього режиму телевізора Samsung через системні налаштування телевізора, виконавши такі дії.

 1. На телевізорі Samsung Smart Hub, виберіть Налаштування.

 2. Виберіть Система.

 3. Вибирайте Експертні налаштування.

  Налаштування системи Samsung 4K UHD TV - Налаштування експерта

 4. Виберіть Режим використання, а потім виберіть Домашній режим.

  Режим домашнього використання Samsung 4K UHD TV

Інтелектуальні налаштування зображення

Якщо у вас є телевізор серії Samsung 4K QLED, Frame або Serif, можливо, у меню Загальні налаштування є два варіанти, які автоматично регулюють якість зображення.

Інтелектуальний режим

Телевізор може розпізнавати та аналізувати кімнату, вміст та схеми використання телевізора, щоб забезпечити найкращий досвід перегляду. Цей режим необов’язковий.

Адаптивна яскравість

Телевізор автоматично регулює світлодіодне підсвічування за допомогою датчиків навколишнього освітлення для аналізу рівня освітленості в приміщенні. Деякі режими або програми, наприклад, режими «Навколишнє середовище» та «Гра» (про них піде мова далі), можуть не підтримувати адаптивну яскравість.

Попередні налаштування режиму зображення

На додаток до інтелектуальних режимів (або якщо ваш телевізор не має цих опцій), ви можете використовувати додаткові попередньо встановлені режими зображення, доступні на всіх телевізорах Samsung 4K, які можуть покращити якість зображення як для джерел відео, так і для фільмів. Вибір попередньо встановлених зображень може залежати від моделі телевізора Samsung та вибраного джерела вхідного сигналу (HDMI проти аналогового).

 1. Виберіть Налаштування від розумного концентратора.

 2. Виберіть Картина.

  Меню налаштувань телевізора Samsung 4K UHD - вибрано налаштування зображення

 3. Вибирайте Режим зображення.

  Налаштування зображення Samsung 4K UHD TV - Категорія режиму зображення

 4. Режими попереднього зображення Samsung включають:

  • Динамічний: Застосовує підвищений рівень контрасту, яскравості та різкості. Використовуйте цей параметр лише для природного освітлення або світлого приміщення.
  • Стандартний: Цей параметр забезпечує прийнятний перегляд вмісту джерела відео та фільмів і зазвичай вмикається під час першого ввімкнення телевізора. Стандарт підходить для більшості середовищ перегляду, а також відповідає EnergyStar.
  • Природний: Більш приглушений вигляд, ніж обидва режими Динамічний та Стандартний, що зменшує навантаження на очі.
  • Фільм: Цей попередньо встановлений рівень забезпечує відповідну яскравість, контрастність і рівень кольорової температури для фільмів. Він тьмяніший, ніж Dynamic або Standard, і забезпечує більш теплу кольорову температуру. Це найкращий попередньо встановлений знімок для використання в затемненій кімнаті, подібно до кінотеатру. Режим відео також вимикає будь-яку додаткову обробку, тому фільми зберігають рух, схожий на фільм.

Перевірте спеціальні режими перегляду Samsung

Samsung забезпечує унікальні режими перегляду на своїх телевізорах 4K UHD. У меню налаштувань зображення виберіть Спеціальний режим перегляду. У категорії «Спеціальний режим перегляду» вибираються:

 • Спортивний режим: Цей параметр забезпечує найкраще попередньо встановлене зображення для спортивного та іншого швидкого змісту. Він відображає яскравіше зображення з холодною кольоровою температурою та швидшою реакцією руху. Спортивний режим також включає режим звучання стадіону.
 • Режим гри: Цей режим є найкращим варіантом попередньо встановленого зображення для геймерів, оскільки він переводить телевізор у режим низької затримки. Однак ви можете спостерігати незначне зниження якості графіки відео. Для ігрового режиму потрібен підключений ігровий контролер або консоль. Після ввімкнення ігрового режиму вам може знадобитися відключити ігрову консоль від телевізора, щоб переключитися на інші пристрої.
 • Режим HDR +: Доступно лише на моделях телевізорів 4K, які мають можливість HDR. Вміст, кодований HDR, із сумісних джерел (наприклад, дисків Blu-ray Ultra HD та вибраного потокового вмісту) автоматично активує можливість HDR телевізора. Якщо ви також активуєте HDR +, телевізор відрегулює коефіцієнт яскравості та контрастності кодованого HDR вмісту, щоб об’єкти були виразнішими.

HDR + також надає можливість додати ефект HDR до вмісту SDR. Оскільки цей процес передбачає перетворення, він не настільки точний, як із справжнім вмістом HDR. Результат може виглядати розмитим або нерівномірним від сцени до сцени. Якщо ви вважаєте налаштування HDR + неефективним, залиште його.

U

Налаштуйте налаштування зображення

Незважаючи на те, що попередньо встановлені та вибрані налаштування режиму перегляду Samsung забезпечують швидкий спосіб покращити якість зображення, кілька додаткових налаштувань зображення, що регулюються вручну, доступні в Експертні налаштування зображення які виправляють конкретні проблеми з переглядом.

Знайдіть і використовуйте тестові зображення

Перш ніж налаштовувати параметри в налаштуваннях експертного зображення, ви повинні використовувати стандартизовані тестові зображення, пристосовані для «калібрування» телевізійного зображення, як посилання на налаштування. Ви можете отримати ці зображення з програми або диска, наприклад, наступного:

 • Додаток THX для домашнього кінотеатру (Android та iOS)
 • Тестовий диск Disney Wow (версія Blu-ray Disc)
 • Тестові диски Spears та Munsil UHD HDR (потрібен програвач дисків Blu-ray 4K Ultra HD) та тесту HD (необхідний програвач дисків Blu-ray).

Використання експертних налаштувань зображення

У меню «Зображення» перейдіть до Експертні налаштування для подальшого налаштування параметрів зображення – переглядайте результати на тестових зображеннях. Ви повинні вести письмовий або набраний запис змін для постійного довідкового повідомлення. Ось налаштування, які у вас будуть доступні. «Найкращі» точки встановлення можуть дещо відрізнятися через різницю в тому, як кожна людина сприймає колір і контраст.

 • Підсвічування: Встановлює величину інтенсивності підсвічування. Установка 15 (за шкалою 0 – 20) добре працює в більшості випадків.
 • Яскравість: Робить темні ділянки зображення світлішими або темнішими. Діапазон налаштувань від 45 до 55 в більшості випадків добре працює.
 • Контраст: Робить світлі ділянки зображення яскравішими або темнішими. Налаштування від 80 до 85 добре підходить для фільмів; Від 90 до 100 добре працює для джерел відео.
 • Гострота: Цей параметр збільшує контрастність краю, щоб зробити об’єкти більш чіткими, але роздільна здатність залишається незмінною. Занадто мала різкість призводить до отримання м’якого зображення, тоді як занадто висока чіткість робить зображення жорстким. Якщо ви використовуєте цей параметр, застосовуйте його якомога менше (25% або менше).
 • Колір: Регулює інтенсивність кольору (насиченість). Занадто багато кольорів буде виглядати інтенсивно, занадто мало кольорів виглядатиме занадто приглушеним або навіть «сіруватим». Параметр від 45 до 55 працює добре.
 • Відтінок: Цей параметр регулює кількість жовтого / зеленого та червоного / пурпурового (ви використовуєте це головним чином для покращення тону шкіри). Ви повинні встановити для цього елемента керування значення «0», якщо колір джерела вхідного сигналу не надто зелений або занадто червоний.
 • Застосувати налаштування зображення: Ви можете застосувати всі вищезазначені налаштування до кожного входу окремо або застосувати до всіх входів.

Під опцією Застосувати налаштування зображення доступні додаткові налаштування. Наведені нижче параметри налаштування, хоча і корисні для вирішення окремих проблем якості зображення, наведені вище, можуть впливати на інші функції телевізора, такі як аудіо / відео синхронізація.

 • Цифровий чистий вигляд: Цей параметр призначений Samsung для зменшення шуму відео. Він найкраще працює з аналоговим кабельним телебаченням, VHS або DVD-сигналами за допомогою аналогових з’єднань. Одним із застосувань є старіші фільми, які можуть мати надмірну плівку. Зазвичай він вам не знадобиться для вмісту HD або UHD. Якщо результати не на ваш смак, встановіть його на низький або вимкнений.
 • Auto Motion Plus: Цей параметр оптимізує зображення для швидко рухаються зображень та включає додаткові налаштування для Зменшення джаддера і Чіткий світлодіодний рух. Цю функцію зазвичай називають згладжуванням руху або інтерполяцією кадру. Незважаючи на те, що цей параметр робить рух більш плавним, він може спричинити «ефект мильної опери» на джерелах фільмів, що робить фільми більш схожими на відео в прямому ефірі або на відеозапис. Auto Motion Plus найкраще підходить для спортивних та телевізійних трансляцій у прямому ефірі / на плівку, і його слід вимкнути під час перегляду DVD, Blu-ray, Blu-ray дисків Ultra HD або інших джерел фільмів.
 • Розумний світлодіод: Керуйте яскравістю світлодіодних зон затемнення, щоб максимізувати контраст і мінімізувати цвітіння між яскравими та темними предметами.
 • Режим фільму: Режим фільму робить переходи кадру зі старих джерел відео більш плавними. Ця функція, яку зазвичай називають деінтерлейсінгом, доступна лише тоді, коли вхідним сигналом є телевізор, AV, компонентний (480i, 1080i) або HDMI (1080i).
 • Колір HDMI UHD: Це дозволяє призначеному входу HDMI отримувати доступ до сигналів 4k при 60 Гц, кодованих з 4: 4: 4, 4: 2: 2 або 4: 2: 0 кольоровою вибіркою. Однак, якщо ваші вихідні пристрої не можуть надсилати ці сигнали, найкраще вимкнути цю функцію.
 • Рівень чорного HDMI: Відрегулюйте рівень чорного для вхідного сигналу HDMI на яскравість і контрастність.
 • Динамічний контраст: Цей параметр регулює відображувану контрастність залежно від якості вмісту джерела відеовходу. Це допомагає зробити білі кольори білішими, а чорні чорнішими, але також має тенденцію до зменшення деталей, які можуть бути присутніми на більш яскравих і темних ділянках зображення. У більшості випадків цей параметр не потрібно активувати.
 • Колірний тон (він же кольорова температура): Регулює «теплоту» (червонуватий) або «прохолоду» (блакитний відтінок) колірної гами. Теплі кольорові температури найкраще підходять для фільмів. Холодніші кольорові температури краще для телевізійних передач, спорту та ігор. Варіанти включають Cool (синюшний), Standard (нейтральний), Warm 1 (легкий рожевий), Warm 2 (рожевий до червоного).
 • Баланс білого: Цей параметр дозволяє додатково точно налаштувати білу частину колірної температури зображення, щоб він не підфарбовувався в бік інших кольорів, завдяки чому білі кольори виглядають яскравішими, якщо це необхідно.
 • Гамма: Використовуйте цей повзунок для регулювання діапазону середньої контрастності телевізора, щоб він краще відповідав діапазону відтінків сірого вихідного сигналу. Ідеальне налаштування гами для телевізорів – 2,2.
 • Режим лише RGB: Точна настройка насиченості та відтінку червоного, зеленого та синього кольорових каналів.
 • Налаштування кольорового простору: Налаштуйте параметри колірного простору, щоб уточнити спектр кольорів на екрані.
 • Скинути зображення: Цей параметр повертає наведені вище налаштування зображення до заводських значень за замовчуванням. Чудово, якщо ви занадто віддалилися і хочете дотримуватися стандартних значень або почати спочатку з нових налаштувань.

Все ще не задоволені?

Якщо вас не влаштовують результати налаштування зображення або деякі з параметрів налаштувань заплутані, іншим шляхом є залучення сертифікованого фахівця для оцінки та калібрування налаштувань зображення вашого телевізора за допомогою додаткового обладнання. Зверніться до свого дилера телевізора Samsung або знайдіть поруч із вами сертифікований ISF (Imaging Science Foundation) телевізійний калібратор на веб-сайті ISF.