Saltar al contenido

Найкращі сайти для створення та надсилання відеокарт

1 de agosto de 2021

Відеокарти – це цікавий спосіб надіслати привітання в Інтернеті. Після того, як ви створите свою відеокарту на одному з веб -сайтів, перерахованих тут, надішліть картку одержувачу електронною поштою або опублікувавши повідомлення у Facebook або на іншому сайті в соціальних мережах. Більшість сайтів вимагають від вас завантаження фотографій або відео, хоча деякі дозволяють персоналізувати текст лише на своїх відеокартах. Ось найкращі веб -сайти для створення та надсилання онлайн -відеокарт.

Змістовий покажчик

Додайте своє обличчя до персоналізованої відеокарти: JibJab

За допомогою JibJab ви можете створювати та надсилати круті відеокарти, які містять фотографії вас чи ваших друзів. Якщо ви не знайомі з творами JibJab, це, як правило, музичні сатири з реальними головами на анімованих тілах. JibJab пропонує відеокарти на всі випадки життя. Просто завантажте знімок голови, і сайт подбає про все інше. Деякі відеокарти є безкоштовними, але ви повинні стати учасником, щоб отримати доступ до багатьох конструкцій відеокарт.

Найкращі музичні листівки на замовлення: американські привітання

Веб -сайт відеокарт American Greetings

Надішліть своїй родині та друзям веселі співочі відео -вітальні листівки з American Greetings. Надайте інформацію про одержувача (наприклад, його захоплення, роботу та інші цікаві факти), а сайт генерує персоналізовану пісню, яка супроводжує будь -який із великого вибору шаблонів відеокарт. Незалежно від того, чи хочете ви, щоб Вільям Шатнер, хор євангелії чи собака -пірат співали ваші персоналізовані тексти, «Американські привітання» вам під силу.

Найкращі преміальні відеокарти: Animoto

Веб -сайт відеокарт Amimoto

Animoto розміщує ваші фотографії та відео на красиво анімованій цифровій картці. Вам потрібно буде стати учасником Animoto, щоб створити картку, але плата є розумною з огляду на якість продукту. На цьому сайті більше йдеться про анімацію ваших фотографій, а більше про створення професійних відеопрезентацій, які можуть супроводжуватися музикою та логотипом вашої компанії.

Найкращі електронні запрошення на всі випадки життя: запрошення

Веб -сайт відеокарт запрошувачів

Завантажте своє відео чи фотографію на веб -сайт Inviter разом із деталями події, щоб створити відеозапрошення для групи людей. Цей сайт відрізняється тим, що пропонує настроювані шаблони електронної пошти, які переспрямовують на гостьову сторінку, яку також можна налаштувати відповідно до події. Скопіюйте та вставте адреси електронної пошти людей, яких хочете запросити, і надішліть запрошення одним клацанням миші.

Найкращі 3D -листівки на день народження: RenderForest

Веб -сайт відеокарти RenderForest

Renderforest має шаблони відеокарт, включаючи 3D -відеокарту на день народження. Використовуйте шаблони компанії разом із онлайн -редактором відео для просування свого бізнесу або привітання друга з днем ​​народження. Renderforest використовує ваш знімок голови та створює для вас анімаційне відео, подібне до JibJab, його більш відомого двоюрідного брата.

Найкращі оголошення та запрошення на весілля в Інтернеті: SeeMyMarriage.com

Перегляньте веб -сайт відеокарти SeeMyMarriage

SeeMyMarriage.com пропонує великий вибір листівок із датою збереження та запрошень на весілля, які доступні в різних стилях відео, включаючи сучасне, традиційне, анімаційне, сюжетне, північноіндійське та призначення. Сайт створює відео, використовуючи надані фотографії, які відповідають вашому вибору шаблону.