Skip to content

Найкращі способи налаштування смарт-годинника

1 de Липень de 2021

Шукаєте способи джазувати ваш пристрій для носіння, коли його не вистачає коробки? Від циферблатів до змінних ремінців годинників, цей посібник з налаштування розумних годинників охоплює три способи додати персонального дотику до ваших технологій.

Вимкніть діапазони SmartWatch

Вашим основним варіантом є заміна годинникового ремінця, що може бути легким або складним завданням, залежно від конкретного носного товару, яким ви володієте. Наприклад, якщо ви придбали Apple Watch Sport з прогумованим ремінцем Sport, можливо, ви шукаєте дизайн ремінця, який є трохи вишуканішим. Ви можете вибрати плетений ремінець Milanese Loop з нержавіючої сталі (тепер доступний як у срібному, так і в космічному чорному кольорі), ремінець Classic Buckle з телячої шкіри або стьобаний ремінець Leather Loop. У більшості розумних годинників Wear має працювати будь-який 22-міліметровий ремінець годинника. Якщо ви не впевнені, чи певний ремінець годинника сумісний із вашим носінням, зверніться до продавця за додатковою інформацією. Вимкнення годинникового ремінця або ремінця для годинника – це приблизно стільки, скільки ви можете зробити, коли мова заходить про налаштування розумних годинників з апаратної точки зору, якщо ви не хочете почати з нуля та придбати новий виріб у корпусі з різними кольорами.

Hero Images / Getty Images

Змініть свій SmartWatch Face

Зайдіть у відповідний магазин додатків для вашого розумного годинника та шукайте циферблати. Коли ви володієте пристроєм Wear, ви можете вибрати один із сторонніх варіантів розумних годинників. Є кілька чудових варіантів від таких брендів, як Melissa Joy Manning, MANGO та Y-3 Yohji Yamamoto. Хоча в даний час Apple не підтримує сторонні циферблати, ви можете змінити зображення на екрані пристрою на кілька попередньо встановлених параметрів. З іншого боку, невеликий вибір циферблатів Apple можна налаштувати за допомогою так званих ускладнень, таких як додавання інформації про погоду або поточні ціни на акції. Крім того, ви можете створити власний циферблат, використовуючи фотографії, збережені на вашому iPhone. Не забудьте глибоко заглибитися в меню налаштувань вашого розумного годинника. Тут ви також знайдете безліч варіантів налаштування програмного забезпечення, від способу отримання сповіщень до яскравості та звуку екрана. Хоча ці функції можуть здатися незначними, якщо витратити час, щоб налаштувати їх на свій смак, в кінцевому підсумку вийде продукт, який ідеально адаптується до ваших потреб.

Встановіть ускладнення Smartwatch

Ви можете додатково налаштувати годинник за допомогою ускладнень розумного годинника. Ускладнення – це додаткові функції, які ви можете додати до циферблата. Наприклад, ви можете додати калькулятори, списки справ та інформацію про погоду. Є також більш просунуті, такі як ускладнення Spotify, яке дозволяє керувати послугою потокової музики з циферблата.