Skip to content

Найкращі інструменти для онлайн-зустрічей

7 de Липень de 2021

Онлайн-зустрічі настільки ж добрі, як і програмне забезпечення, в якому вони проводяться, але, маючи на ринку велику кількість опцій, може бути важко зрозуміти, що найкраще для вас. Ось чотири найкращих доступних інструменту для зустрічей – і завжди пам’ятайте, що якщо у вас є сумніви між кількома програмами, ви можете і повинні попросити про безкоштовну пробну версію.

Adobe Connect Pro

Adobe – це добре відома компанія, яка представила нам Photoshop – стандартний у галузі додаток для редагування фотографій та зображень. Connect Pro – це один з менш відомих продуктів Adobe, але він є вагомим вибором, коли йдеться про онлайнові зустрічі. Однак це не для новачка. Незважаючи на те, що він має чудовий інтерфейс, його може бути важко використовувати через велику кількість функцій та той факт, що для того, щоб по-справжньому їх познайомити, потрібен час. Користувачі можуть створювати опитування, отримувати доступ до зустрічей з iPhone або iPod Touch, проводити відеоконференції та легко ділитися різноманітними засобами масової інформації. Насправді, це один із найбагатших доступних інструментів. Наприклад, це дозволяє декілька кімнат для переговорів, які можуть бути брендованими по-різному, але спільно використовувати вміст. Крім того, це програмне забезпечення корисне для більших зустрічей, оскільки вміщує до 200 осіб. Adobe не публікує ціну на свою версію Connect Pro, яка може змінюватися залежно від обраної моделі ліцензування.

GoToMeeting

Зараз частина LogMeIn, GoToMeeting – це програма для онлайн-зустрічей, особливо корисна для невеликих компаній. Він підтримує зустрічі до 15 осіб і дозволяє записувати зустрічі, обмінюватися екраном та спілкуватися між учасниками. У його корпоративній версії зустрічі можуть приймати до 25 осіб. GoToMeeting є інтуїтивно зрозумілим та надзвичайно простим у використанні, тому для вивчення можливостей та функцій програми потрібно небагато часу. Недоліком є ​​те, що перед початком наради учасникам потрібно завантажити клієнта, щоб вони могли отримати доступ до всіх функцій програмного забезпечення. Це може зайняти трохи часу, затягуючи зустріч, якщо учасники не будуть підготовлені заздалегідь.

Skype для бізнесу

Корпорація Майкрософт придбала Skype і припинила виробництво власного програмного забезпечення для веб-конференцій – Microsoft Office Live Meeting. Skype для бізнесу – це його орієнтоване на бізнес програмне забезпечення для зустрічей. Skype – це, мабуть, один із найвідоміших інструментів онлайн-зустрічей. Його функціональність охоплює від базових зустрічей до веб-конференцій і навіть онлайн-сесій навчання. Наприклад, на відміну від GoToMeeting, приєднатися до наради швидко і легко. Програмне забезпечення пов’язане з набором офісного програмного забезпечення Microsoft, Microsoft 365, і підтримує зустрічі до 250 користувачів. Незважаючи на те, що програмне забезпечення обслуговує малі компанії, воно виглядає корпоративним інструментом, оскільки його вдосконалені функції вимагають виділеного сервера (і дорогого ліцензування, що поставляється з ним).

Центр зустрічей WebEx

WebEx – це загальна назва, надана великому набору інструментів для онлайн-зустрічей Cisco Systems, які обслуговують невеликі наради для великих конференцій. Конференц-центр є популярною частиною цього асортименту і в основі лежить спільна робота. Що відрізняє цей інструмент від конкурентів, так це можливість господарів та учасників одночасно тримати вміст, пов’язаний із зустрічами, на своїх екранах, а також змінювати розмір або переміщувати його за бажанням. Інструмент також інтегрований з Outlook, тому розпочати зустріч або надіслати запрошення безпосередньо з програми просто. Це відносно простий у використанні інструмент, хоча він потребує певної підготовки для користувачів, щоб максимально використати його функціональність.