Saltar al contenido

Налаштування електронної пошти iCloud для всіх платформ

17 de mayo de 2021

Коли ви налаштовуєте поштовий клієнт для використання вашого облікового запису iCloud Mail, для завантаження електронної пошти вам знадобляться налаштування IMAP iCloud Mail. Окремо від налаштувань IMAP є параметри сервера SMTP, які програма електронної пошти використовує для надсилання пошти. Без налаштувань електронної пошти SMTP поштовий клієнт не знає, як надсилати пошту від вашого імені через ваш обліковий запис iCloud Mail. Наведені нижче налаштування сервера електронної пошти однакові, незалежно від того, де ви використовуєте свій обліковий запис iCloud Mail, будь то в програмі електронної пошти на робочому столі, у програмі електронної пошти для мобільного телефону на телефоні чи планшеті чи деінде.

tebapit
Вам не потрібні ці налаштування, якщо ви налаштовуєте обліковий запис за допомогою налаштувань iCloud на Mac з ОС X Lion 10.7.4 або новішої версії, iCloud для Windows на ПК для Outlook 2010 до 2016 або налаштувань iCloud на мобільному пристрої Apple з iOS 7 або новішої версії.

Змістовий покажчик

Налаштування IMAP для сервера вхідної пошти

Перегляньте документацію електронної пошти, щоб дізнатися, де ввести ці налаштування. Місцезнаходження залежить від провайдера. Програма iCloud Mail використовує сервери IMAP для завантаження електронної пошти. iCloud не підтримує POP-пошту. Використовуйте ці налаштування, щоб вручну налаштувати сервер вхідної пошти програми електронної пошти для використання з вашим обліковим записом iCloud Mail, щоб Mail міг завантажувати ваші поштові повідомлення:

 • Ім’я сервера: imap.mail.me.com
 • Необхідний SSL: Так
 • Порт: 993
 • Ім’я користувача: Введіть частину імені лише електронної адреси iCloud, не включайте @ icloud.com. Джонсміт є прикладом.
 • Пароль: Введіть спеціальний пароль програми iCloud Mail.

Налаштування сервера електронної пошти однакові для будь-якого постачальника послуг електронної пошти, який ви підключаєте до свого облікового запису iCloud Mail.

Налаштування SMTP пошти iCloud для сервера вихідної пошти

Ці налаштування сервера вихідної пошти необхідні для надсилання електронної пошти з вашого облікового запису iCloud Mail за допомогою програми електронної пошти:

 • Ім’я сервера: smtp.mail.me.com
 • Необхідний SSL: Так
 • Порт: 587
 • Потрібна аутентифікація SMTP: Так
 • Ім’я користувача: Введіть повну електронну адресу iCloud, включаючи своє ім’я та @ icloud.com. Прикладом є [email protected]
 • Пароль: використовуйте пароль, який ви встановили для сервера вхідної пошти.

Поради та усунення несправностей

Хоча наведені вище дії в більшості випадків працюють, ось кілька порад щодо того, коли вони цього не роблять.

 • Якщо під час використання SSL ви бачите повідомлення про помилку, замість цього використовуйте TLS.
 • Спробуйте порт 465, якщо ви не можете надсилати електронні листи iCloud через порт 587.
 • Вводячи адресу електронної пошти iCloud Mail, більшість поштових клієнтів вимагають повну адресу, а не лише ім’я користувача. Наприклад, розглянемо [email protected] або [email protected]. Прийнятні обидва. Використовуючи лише приклад не є прийнятним. Однак, якщо це не спрацює, скиньте останню частину та використовуйте ім’я користувача (приклад, в даному випадку).

З 2017 року вам потрібно ввімкнути двоетапну автентифікацію для вашого облікового запису iCloud і створити спеціальний пароль для використання для використання з IMAP. Якщо ви не знаєте свого пароля iCloud Mail, ви можете скинути його.