Saltar al contenido

Налаштування та використання Google Диска на вашому Mac

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Завантажте програму Google Drive для Mac і пройдіть процес налаштування.
 • Помістіть файли в папку Google Drive, щоб отримати доступ до них із інших ваших комп’ютерів Mac, ПК, iOS та Android.
 • У рядку меню виберіть три крапки у верхньому правому куті випадаючого вікна, щоб отримати доступ до Google Drive Преференції.

У цій статті пояснюється, як налаштувати та використовувати Google Drive на Mac. Інструкції стосуються комп’ютерів Mac з macOS Catalina (10.15) через OS X Yosemite (10.10).

Як встановити Google Drive

Якщо ви раніше не встановлювали Google Drive:

 1. Запустіть веб-браузер і перейдіть на сторінку завантаження Google Drive.

 2. Для особистого облікового запису Диска натисніть Завантажити під Резервне копіювання та синхронізація.

 3. Прочитайте та прийміть умови надання послуг Клацніть Погодьтесь і завантажте щоб розпочати завантаження Google Drive для вашого Mac.

  Екран завантаження Google Drive на Mac

  Інсталятор Google Drive завантажується у місце завантаження вашого браузера, як правило, у папку завантажень вашого Mac.

 4. Коли завантаження завершиться, знайдіть та двічі клацніть завантажений інсталятор. Файл викликається InstallBackupAndSync.dmg.

 5. У вікні програми встановлення натисніть і перетягніть Резервне копіювання та синхронізація від Google в папку Програми.

  Резервне копіювання та синхронізація з піктограми Google у вікні програми встановлення на macOS

Перший запуск Google Drive

Під час першого запуску Google Drive вам потрібно пройти кілька кроків, щоб налаштувати його. Після цього доступ до Google Drive стає простим.

 1. Запуск Google Drive або Резервне копіювання та синхронізація від Google, що знаходиться за адресою / Програми.

  Резервне копіювання та синхронізація з піктограми Google у програмах на macOS

 2. Клацніть відчинено на попередження, яке видається застережливим, Google Drive – це програма, яку ви завантажили з Інтернету.

  Екран попередження на Mac про відкриття програм з Інтернету

 3. Клацніть Розпочати у вікні Вітання до резервного копіювання та синхронізації.

  Екран привітання Google Drive

 4. Увійдіть у свій обліковий запис Google. Якщо у вас вже є обліковий запис Google, введіть свою адресу електронної пошти та натисніть Далі кнопку. Якщо у вас немає облікового запису Google, створіть його зараз.

  Екран входу в Google

 5. Введіть свій пароль і натисніть Увійти.

  Екран пароля для Google

 6. У повідомленні про вибір папок для постійного резервного копіювання на Google Drive виберіть ЗРОЗУМІВ.

 7. Поставте галочку біля файлів, які потрібно синхронізувати, і створіть резервну копію на Google Drive і натисніть Далі. Перегляньте інші варіанти та виберіть ті, які ви хочете використовувати. Ви можете будь-коли змінити ці налаштування.

  Параметри синхронізації для диска Google

 8. Клацніть Зрозумів для синхронізації файлів із «Мого диска» у папку на комп’ютері.

  Екран синхронізації файлів для Google Диска

 9. Клацніть Почніть на наступному екрані, щоб додати папку Google Drive до домашньої папки Mac.

  Встановлення Google Drive на Mac

Інсталятор закінчує додаванням елемента рядка меню та створенням папки Google Drive у вашому домашньому каталозі.

Використання Google Drive на вашому Mac

Після того, як ви встановите Google Drive на свій Mac, це, здається, просто інша папка. Ви можете копіювати в нього дані, упорядковувати їх за допомогою підпапок та видаляти з нього елементи. Будь-який елемент, який ви поміщаєте в папку Google Drive, копіюється в хмарну систему зберігання Google, до якої ви можете отримати доступ із будь-якого підтримуваного пристрою. Ви отримуєте 15 ГБ вільного місця на Диску Google, але сховище спільно використовують Google Диск, Gmail і Google Фото. Якщо цієї суми недостатньо, ви можете придбати більше місця в Google One. Google Drive добре інтегрований з іншими сервісами Google, включаючи Google Docs, хмарний набір інструментів, що включає Google Docs, текстовий процесор, Google Sheets, електронну таблицю та Google Slides, хмарний додаток для презентацій. Крім того, він надає додаткову опцію резервного копіювання та синхронізації для вказаних вами файлів, фотографій та інших даних на вашому комп’ютері.

Елемент панелі меню Google Drive

Елемент рядка меню надає швидкий доступ до папки Google Drive, розташованої на вашому Mac. Він також містить посилання на відкриття Google Drive у вашому браузері. Він відображає останні документи, які ви додали або оновили, та повідомляє, чи синхронізація із хмарою завершена. Можливо, важливішим за інформацію про статус та посилання на диск у пункті меню Google Drive є доступ до додаткових налаштувань.

 1. Клацніть на Google Drive пункт рядка меню, щоб відкрити спадне меню.

 2. Клацніть на вертикальний еліпсис у верхньому правому куті, щоб відобразити меню, яке включає доступ до довідки, налаштування Google Drive, відгуки для Google та вихід із програми Google Drive.

 3. Клацніть на Преференції пункт.

  Налаштування від пункту меню Google Backup and Sync у macOS

 4. Відкриється вікно Налаштування Google Drive, в якому відображається інтерфейс із трьома вкладками.

  • Мій Mac: Дозволяє вказати, які папки в папці Google Drive автоматично синхронізуються із хмарою. За замовчуванням автоматично синхронізується все, що знаходиться в папці, але за бажанням ви можете вказати лише певні папки, які потрібно синхронізувати.
  • Google Drive: Дозволяє вам від’єднати папку Google Диска для вашого облікового запису Google. Після від’єднання файли в папці Google Drive вашого Mac залишаються на вашому Mac, але більше не синхронізуються з онлайн-даними в хмарі Google. Ви можете відновити зв’язок, увійшовши знову у свій обліковий запис Google.
  • Налаштування: Дозволяє налаштувати мережеві параметри, якщо це необхідно, та контролювати пропускну здатність, що зручно, якщо ви використовуєте повільне з’єднання або таке, що має обмеження швидкості передачі даних. Нарешті, ви можете налаштувати Google Drive для автоматичного запуску під час входу на ваш Mac, показувати стан синхронізації файлів та відображати повідомлення про підтвердження під час видалення спільних елементів з Google Drive. На вкладці Налаштування також можна оновити пам’ять до іншого плану.

  Налаштування резервного копіювання та синхронізації в macOS

Це все. Тепер на вашому Mac є додаткове сховище, доступне в хмарі Google, яке можна використовувати за вашим бажанням. Однак одне з найкращих застосувань будь-якої хмарної системи зберігання – пов’язати сховище з декількома пристроями для зручного доступу до синхронізованих файлів з усіма вашими пристроями: Mac, iPad, iPhone, Windows та платформи Android. Отже, обов’язково встановіть Google Drive на будь-який пристрій, яким ви володієте або яким ви керуєте. Є й інші хмарні системи зберігання, які ви можете розглянути, зокрема iCloud Drive від Apple, Microsoft OneDrive та Dropbox. Всі вони пропонують якусь корисну форму хмарного сховища для користувачів Mac.