Saltar al contenido

Налаштування Google Chromecast: як розпочати швидкий перегляд

26 de abril de 2021

Google Chromecast підключається до вашого телевізора та транслює телевізійні шоу та фільми з вашого телефону чи інших мобільних пристроїв і навіть грає в ігри.

Змістовий покажчик

Перш ніж розпочати роботу з Chromecast

Chromecast підключається до порту HDMI телевізора. Пристрій включає трохи додаткового шнура на випадок, якщо ваші порти HDMI розташовані незручно, але на телевізорі ви повинні мати порт HDMI, щоб пристрій взагалі працював, і, звичайно, доступ до живлення. У деяких випадках ви можете підключити Chromecast до USB-порту телевізора, щоб увімкнути його. Chromecast вимагає бездротової мережі. Якщо ви хочете використовувати Netflix, YouTube, HBO, Google Play або інші функції потокового сервісу, вам також потрібно налаштувати облікові записи. Для керування Chromecast використовуйте телефони та планшети Android або iOS, а також комп’ютери та ноутбуки.

Google

Налаштування Google Chromecast

Підключивши Chromecast до телевізора, дотримуйтесь інструкцій на екрані та завантажте програму налаштування. Цей процес найпростіше здійснити з ноутбука, але можна налаштувати Chromecast і з планшета або телефону Android. Ви повинні встановити програвач для кожного пристрою, який ви хочете використовувати з вашим Chromecast, але вам не потрібно налаштовувати його окремо. Якщо ви підключені до тієї ж мережі Wi-Fi, що і Chromecast, ви можете керувати цим Chromecast.

Як використовувати Chromecast як відеопрогравач

Chromecast можна використовувати для відтворення Netflix, Hulu, YouTube або будь-якого додатка, сумісного з Chromecast.

  1. Відкрийте програму.

  2. Виберіть a фільм.

  3. Торкніться Кнопка трансляції з будь-якого мобільного пристрою (смартфона, планшета, ноутбука).

  4. Виберіть пристрій Chromecast.

  5. Використовувати мобільний пристрій як пульт щоб відтворити, зробити паузу та в іншому режимі фільм.

Відтворення відео на Chromecast відбувається плавно і нарівні з іншими типами обладнання, такими як Xbox, Playstation 3, Roku та смарт-телевізорами. Однак відтворення відео з Chromebook або ноутбука Mac може бути не таким плавним, оскільки ви екранізуєте відео, а не просто надсилаєте їх на пристрій, як це було з вашим мобільним пристроєм.

Примітки щодо розширення Chromecast

За допомогою відповідного плагіна ви можете здійснювати скринкаст із вкладки браузера, щоб будь-що у вікні браузера Chrome відображалося на вашому телевізорі. Теоретично це чудово. Тоді ви могли переглядати Hulu та всілякі інші відео, які довільно заборонені на пристроях для потокового відео, правда? Ну, начебто. Потокові сервіси можуть безкоштовно заборонити поведінку, і деякі з них це роблять. Ви також зіткнетеся з перешкодами, якщо хочете передати щось із вкладки браузера, яка використовує проксі-сервер. Спробуйте, проте – це законно, і розширення безкоштовне.