Saltar al contenido

Написання HTML у блокноті

18 de julio de 2021

HTML забезпечує структурну основу веб-сторінок, і будь-який веб-дизайнер повинен знати цю мову. Однак програмне забезпечення, яке ви використовуєте для кодування цієї мови, залежить від вас. Насправді. якщо ви використовуєте Windows, вам не потрібно купувати або завантажувати редактор, щоб писати HTML. У вас є ідеально функціональний редактор, вбудований у вашу операційну систему – Блокнот. Це програмне забезпечення має обмеження, але воно абсолютно дозволить вам кодувати HTML. Оскільки Блокнот вже входить до вашої операційної системи, ви не можете перевершити ціну, і ви можете негайно розпочати писати HTML! Існує лише кілька кроків для створення веб-сторінки з Блокнотом:

Відкрийте Блокнот: Блокнот майже завжди є у вашому Аксесуари меню.

Почніть писати свій HTML: Пам’ятайте, що вам слід бути обережнішими, ніж у редакторі HTML. Ви не будете мати таких елементів, як заповнення тегів або перевірка. На даний момент ви справді кодуєте з нуля, тож будь-які помилки, які ви робите, не будуть такими, які програмне забезпечення може вловити для вас.

Збережіть свій HTML у файл: Блокнот зазвичай зберігає файли у форматі .txt. Але оскільки ви пишете HTML, вам потрібно зберегти файл у форматі .html. Якщо ви цього не зробите, у вас залишиться лише текстовий файл, який містить деякий HTML-код. Якщо ви не будете обережні на третьому кроці, ви отримаєте файл із назвою приблизно так filename.html.txt. Ось як цього уникнути:

  1. Натисніть на Файл і потім Зберегти як.

  2. Перейдіть до папки, яку потрібно зберегти.

  3. Змініть спадне меню Зберегти як тип на Усі файли (*.*)

  4. Назвіть свій файл. Не забудьте включити розширення .html, наприклад homepage.html.

Пам’ятайте, що вивчати HTML не дуже важко, і вам не потрібно купувати додаткове програмне забезпечення чи інші предмети, щоб розмістити базову веб-сторінку. Однак є переваги використання більш досконалого програмного забезпечення для редагування HTML.

Змістовий покажчик

Використання Notepad ++

Просте оновлення безкоштовного програмного забезпечення Notepad – Notepad ++. Це програмне забезпечення можна завантажити безкоштовно, тому, якщо ви намагаєтеся писати HTML, не купуючи дорогого програмного забезпечення, Notepad ++ все одно покриває вас. Хоча Notepad – це дуже базовий програмний пакет, Notepad ++ має додаткові функції, що роблять його чудовим вибором для кодування HTML. По-перше, коли ви зберігаєте сторінку з розширенням файлу .html (тим самим повідомляючи програмне забезпечення, що ви справді пишете HTML), програмне забезпечення додасть номери рядків та кольорове кодування до того, що ви пишете. Це значно полегшує написання HTML, оскільки він відтворює функції, які ви знайдете в більш дорогих програмах, орієнтованих на веб-дизайн. Це полегшить кодування нових веб-сторінок. Ви також можете відкривати існуючі веб-сторінки в цій програмі (і в Блокноті) та редагувати їх. Ще раз, додаткові функції Notepad ++ спростять це.

Використання Word для редагування HTML

Хоча Word не надходить автоматично з комп’ютерами Windows так, як це робить Блокнот, він все ще є на багатьох комп’ютерах, і у вас може виникнути спокуса спробувати використовувати це програмне забезпечення для кодування HTML. Хоча справді можливо писати HTML за допомогою Microsoft Word, це недоцільно. У Word ви не отримуєте жодної переваги Notepad ++, але вам доводиться боротися з бажанням програмного забезпечення зробити все текстовим документом. Ви можете змусити це працювати? Так, але це буде непросто, і, що реально, вам набагато краще використовувати Notepad або Notepad ++ для будь-якого кодування HTML або CSS.

Написання CSS та Javascript

Як і файли HTML, CSS та Javascript, насправді є лише текстовими файлами. Це означає, що ви також можете використовувати Notepad або Notepad ++ для написання каскадних таблиць стилів або Javascript. Ви просто збережете файли, використовуючи розширення .css або .js, залежно від того, який тип файлу ви створюєте. Оригінальна стаття Дженніфер Кринін. За редакцією Джеремі Жирара.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. «Запис HTML у Блокнот.» ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/writing-html-in-notepad-3469131.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 14 травня). Написання HTML у блокноті. Отримано з https://www.thoughtco.com/writing-html-in-notepad-3469131
Кірнін, Дженніфер. «Запис HTML у Блокнот.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/writing-html-in-notepad-3469131 (доступ 18 липня 2021).