Saltar al contenido

Напишіть і надішліть електронний лист у Windows Mail

3 de marzo de 2023

Електронна пошта працює так само, як написання листів, тільки трохи краще. Одержувач отримає ваше повідомлення негайно або під час наступного запуску свого комп’ютера. Написати електронний лист у Windows Mail так само просто, як написати лист, і швидше. Щоб надіслати будь-кому електронний лист, вам потрібно мати адресу електронної пошти цієї особи. Можливо, інформація вже є на вашому комп’ютері, але якщо це не так, попросіть людину надати вам адресу електронної пошти. Перш ніж ви це помітите, ви надсилатимете електронну пошту, заощаджуючи час і поштові витрати.

Змістовий покажчик

Створення та надсилання електронного повідомлення в Windows Mail

Основи створення та надсилання електронного листа одній особі в Windows Mail:

 1. ВІДЧИНЕНО Windows Mail на вашому комп’ютері.

 2. Виберіть Нова пошта.

 3. Виберіть будь-де в до: поле, яке порожнє, коли ви відкриваєте екран нової електронної пошти.

 4. Почніть вводити ім’я особи, якій хочете надіслати електронний лист. Якщо Windows Mail автоматично завершує ім’я, натисніть Повернення або Введіть на клавіатурі. Якщо Windows Mail не вводить повне ім’я, введіть повну адресу електронної пошти одержувача в такому форматі: [email protected]а потім натисніть Повернення.

 5. Введіть коротку та змістовну тему в Тема: поле.

 6. Виберіть місце в тілі повідомлення, яке є великою порожньою областю екрана нової електронної пошти.

 7. Введіть своє повідомлення так само, як ви б написали листа. Він може бути як коротким, так і довгим, як вам подобається.

 8. Прес Надіслати щоб надіслати електронний лист у дорозі.

За межами основ

Після того як ви навчитеся надсилати базові електронні листи окремим людям, ви можете розширити свої навички електронної пошти.

 • Надішліть електронний лист кільком людям одночасно. Щоб надіслати повідомлення кільком одержувачам, розділіть їхні імена або адреси електронної пошти в полі Кому: крапкою з комою. Усі вони отримають однакові електронні листи та зможуть бачити імена інших одержувачів.
 • Використовуйте копію та приховану копію. Ці абревіатури є пережитками часів паперових листів. Cc виступає за копія і Прихована копія є сліпа копія. Вуглець пішов у минуле, але мета залишилася незмінною: Одержувач може бачити імена будь-кого, кому ви надсилаєте копію електронного листа, але одержувач не бачитиме жодних імен, які ви вводите в полі «Прихована копія». Введіть імена або адреси електронної пошти в ці поля так само, як у полі Кому:. Вам не обов’язково використовувати жодне з цих полів.
 • Додати вкладення: Ви можете надіслати фотографію або документ як вкладення до свого електронного листа. У середині введення електронної пошти або коли ви закінчите, натисніть вкладення значок скріпки у верхній частині екрана електронної пошти або натисніть Вставка вкладку та виберіть Прикріпити файл зі спадного меню залежно від версії програмного забезпечення. Вам буде запропоновано знайти документ або фотографію, які потрібно прикріпити. Коли ви знайдете його, виберіть його та натисніть ВІДЧИНЕНО.