Saltar al contenido

Наскільки високий Стів з Minecraft?

26 de junio de 2023

Стів із Minecraft — це скін за замовчуванням для персонажа, яким ви граєте та яким керуєте в популярній грі. Якщо ви багато часу дбали про свого улюбленого персонажа, і вам цікаво дізнатися більше, можливо, вам цікаво, який він високий. Виявляється, Microsoft розкрила відповідь і трохи більше про Стіва.

Змістовий покажчик

Який зріст Стіва з Minecraft у футах і дюймах?

Стів має досить вражаючий зріст 6 футів 2 дюйми. Це виходить на 1,875 м, що робить його досить високим. Microsoft розкрила інформацію про Обліковий запис Xbox у Twitter у жовтні 2021 року. На графіку Microsoft порівняла Стіва із середнім зростом чоловіка в США, який становить 5 футів 9 дюймів або 1,75 м, тому Стів вище середнього (порівняно з американським чоловіком).

Наскільки високий Стів у Minecraft у блоках?

У блоках персонаж Minecraft Стів має інший зріст, ніж підтверджено Microsoft. Однак це в основному залежить від того, яку теорію ви дотримуєтеся, і багато шанувальників намагаються розібратися в цьому протягом багатьох років. Фанат на Reddit підрахував, що Стів буде 1,85 метра або 6 футів 1 дюйм відповідно до розміру його блоку. Вони дійшли висновку, що він має 1,62 блоку у висоту.

Крім того, один форум Minecraft вважає, що він трохи менше двох кварталів заввишки, що робить його 6 футів 4 дюйми і вищим, ніж припускала Microsoft.

Наскільки високий персонаж Minecraft?

Твіт Microsoft є єдиним офіційним підтвердженням того, наскільки високий персонаж Minecraft. Зазвичай вважається, що всі персонажі, включаючи Стіва та Алекса, мають зріст 6 футів 2 дюйми або 1,8 блоку. Minecraft Wiki також підтверджує цю інформацію.

Такі персонажі також мають ширину 0,6 блоку, тоді як їх висота зменшується до 1,5 блоку під час підкрадання. Під час плавання вони стають ще меншими на 0,6 блоку, а під час сну довжина персонажа Minecraft становить лише 0,2 блоку.

Якого зросту Стів і Алекс з Minecraft?

Зріст Стіва 6 футів 2 дюйми, як підтверджено Microsoft. Немає офіційного підтвердження щодо зростання Алекса, але загальноприйнято вважає, що він такого ж росту. Алекс є ще одним типовим шкіром гравця в грі, і він, здається, збігається за розміром зі Стівом, тому, теоретично, він також має 6 футів 2 дюйми.

FAQ

  • Як намалювати Стіва з Minecraft?

    Щоб намалювати основну форму для Стіва, почніть із малювання маленького квадрата у верхній частині сторінки (голови), а потім намалюйте дві пересічні лінії в квадраті. Намалюйте прямокутник для тіла Стіва, а потім намалюйте довгі тонкі прямокутники зліва та справа як напрямні для рук. Намалюйте під тулубом прямокутник як орієнтир для ніг Стіва.

  • Наскільки сильний Стів з Minecraft?

    Стів досить сильний персонаж. Він може утримувати третину мільярда кілограмів (це більше, ніж будь-який інший персонаж) і при цьому ходити, стрибати та спринтувати. Він також достатньо сильний, щоб ламати руками дерева, пробивати підлогу та ходити в золотих обладунках.