Saltar al contenido

Наступна подія Apple 2021: дати, новини, чутки та оголошення

15 de abril de 2021

Apple проводить заходи кілька разів на рік, щоб оголосити про нові продукти та послуги. Окрім Всесвітньої конференції розробників (WWDC), зазвичай існують весняні та осінні події, які обнуляють певні продукти. Також може з’явитися випадкова додаткова подія, як це було восени 2020 року, коли компанія поділила оголошення про iPhone 12 та Apple Watch Series 6 між подіями з вересня по жовтень.

Змістовий покажчик

Що є наступною подією Apple?

Наступний захід відбудеться у вівторок, 20 квітня, о 10:00 за PDT. Сірі розлила квасоля; офіційне підтвердження відбулося на веб-сайті Apple. Схоже, Apple втомилася від дат подій, що просочуються «інсайдерами». Подейкували, що подія 23 березня була спробою компанії відсіяти витоків. Ми дотримали своєї ставки на квітень, що більше відповідає минулим термінам подій Apple. . .і виявилося на місці!

Як відвідати захід

Apple зазвичай пропонує безкоштовний прямий ефір для всіх; ця квітнева подія не буде нічим іншим. Покрутіть свій ПК або мобільний пристрій і підключіться, щоб побачити, що повинен показати технічний гігант.

Які оголошення буде робити Apple?

Млин про чутки зайнятіший за вулик із здогадками; Apple любить тримати всіх на ногах і не публікує багато інформації перед подією. Однак ми очікуємо кілька анонсів нових продуктів, заснованих на деяких надійних джерелах, які, як правило, точно прогнозують наступні кроки Apple. Ось що ми очікуємо:

  • Шукайте AirPods 3, щоб зробити вигляд.
  • Подивіться на Apple TV 6, про яке вже давно назріло оновлення, за чутками, буде анонсовано сьогодні.
  • Має дебютувати новий iMac з процесором серії M від Apple.
  • Також має з’явитися кілька нових версій iPad. Ми спостерігаємо за оновленим iPad Pro та, можливо, iPad Mini, який буде призначений для оголошення про весну 2021 року.
  • Чи нарешті з’являться AIrTags? Ми ще не робимо на це ставок.

Ми є ні очікуючи MacBook Pro 2021 на цій події; стежте за цим пізніше в році. Нижче наведено огляд того, що сталося на заході листопада 2020 року.

Останні новини про Apple

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати найновіші новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, що стосуються, зокрема, Apple. Слідкуйте за новинами та новинами Apple у цьому просторі.