Skip to content

Наступна подія Samsung Unpacked підтверджена на лютий

3 de Липень de 2022

Наступна подія Samsung Unpacked відбудеться в лютому, і, схоже, наступний Galaxy S теж буде там. Повідомлення в блозі від президента Samsung і голови MX Business, доктора Т. М. Роха, надає загальне уявлення про те, коли вийде наступний Unpacked, і трохи розповідає про те, що буде. Ро визнав, що шанувальники могли бути розчаровані відсутністю анонсів Galaxy Note раніше, але, здається, упевнений, що новини наступного місяця компенсують це.

«На виставці Unpacked у лютому 2022 року ми познайомимо вас із найвизначнішим пристроєм серії S, який ми коли-небудь створювали, — сказав Ро у дописі в блозі. — Наступне покоління Galaxy S тут, об’єднавши найкращі враження від наших Samsung Galaxy в один найкращий пристрій».

Оскільки це лише подразнення щодо того, що має відбутися, не було жодних конкретних подробиць для розкриття, але Ро, схоже, упевнений, що новий Galaxy S буде великою справою. Заява про «найкращі та найяскравіші фотографії та відео, які ви коли-небудь знімали за допомогою телефону» та «найрозумніший досвід Galaxy». Однак Note не було конкретно згадано в оголошенні, у зв’язку з чим PhoneArena теоретизувала, що новий Galaxy S може бути призначений як заміна. Поки що Samsung не надала конкретної дати, коли відбудеться наступна подія Unpacked, але це відбудеться десь цього лютого. Подробиць щодо нових пристроїв Galaxy S також не було надано, але якщо ви справді раді отримати їх, ви можете піти вперед і зарезервувати місце, коли відкриються попередні замовлення. Також наразі недоступні часові рамки, коли саме почнеться попередні замовлення.