Saltar al contenido

Натхнення та технології за видовищем NYE Space Needle

7 de mayo de 2021

Ключові винос

  • Віртуальне шоу, присвячене новорічному вечору «Сіетл Спейл Ідл», яке зараз стало вірусним, було створено з мрії.
  • Віртуальне світлове шоу зображує, що можна зробити, поєднуючи технології з мистецтвом.
  • Творець шоу сподівається, що це надихне інших випробувати творчі можливості в 2021 році.

Сучасні підприємства

У Сіетлі відбувся різного роду новорічний захід у вигляді віртуального світлового шоу над космічною голкою. Вистава привернула увагу світу своєю творчою винахідливістю. Через глобальну пандемію Сіетлу довелося скасувати щорічне новорічне феєрверк-шоу на своїй культовій космічній голці. Однак для таких креативних умів, як засновник Modern Enterprises Террі Морган, відсутність особистого шоу дозволило відзначити кінець року чим-небудь незвичайним, а не звичайним. «Ми хотіли створити щось таке, чого ще ніхто ніколи не бачив», – сказав Морган tebapit в телефонному інтерв’ю. «Ми відтворили ілюзії, які ви не можете створити насправді, але ми можемо передавати їх у ваш будинок і, сподіваємось, дати вам 10 хвилин надії».

Змістовий покажчик

Натхнення

У 10-хвилинному шоу були представлені космічні голки та несвітні ефекти CGI, які транслювались після того, як годинник пробив півночі. Науково-фантастичне видовище було сповнене руху, кольору та символіки, що, за словами Моргана, все ґрунтувалося на мрії. «Це був яскравий усвідомлений сон, коли я був напівпритомним і бачив прекрасні кольори та обличчя в небі та плавав у хмарах», – сказав він. «Я отримую багато найкращих ідей із мрій».

Космічна голка Сіетла з віртуальним феєрверком та рожевими руками навколо

Сучасні підприємства

Морган сказав, що психоделічні та барвисті зображення розповідають історію того, як світло є джерелом енергії, яке іскрить життя. Послідовність анімації розпочалася з великого вибуху і переросла у клітинні поділи, метаморфози та Космічну голку, яка через все це стала «деревом життя». Морган сказав, що світло завжди було його музою. Найголовніше, що він працював над BOREALIS у Сіетлі у 2018 році – Фестивалі Світла, де було представлено унікальне поєднання музики, інсталяцій світлого мистецтва та мультимедійних проекційних карт. Він сказав, що цей віртуальний проект світлового шоу – данина виклику 2020 року для всіх нас. «Ми зробили це як данину людству та його здатності витримувати та пристосовуватися, і це представляється тут як свято», – сказав він.

Тех

Віртуальне шоу було виконане настільки вдало, що деякі навіть вважали, що закручені кольори та вогні, що випромінюються з Космічної Голки, насправді відбуваються у реальному житті. Користувачі Twitter мали багато що сказати про шоу NYE та його несвітову графіку.

Навіть якщо це виглядало просто на екрані, Морган сказав, що проект зайняв два місяці напруженої роботи, поєднуючи анімацію CGI з реальними знімками космічної голки. «Потрібна була ретельна редакція та трохи майстерності, щоб зберегти своє справжнє сприйняття та редагувати це так, ніби це шоу в прямому ефірі», – сказав Морган. «Нам довелося будувати це як телевізійне виробництво, що було якоюсь проблемою». Морган заявив, що вони зняли відеозаписи 4K «Космічної голки» з трьох різних локацій загалом у шести перспективах. Отримавши кадри, команда з десятків аніматорів з Maxin10sity разом із Global Illumination цілодобово працювали над тим, щоб видіння Моргана ожили. Аніматори додали ці шари зображень CGI над відео за допомогою цифрової технології картографування неба. «Такі речі зазвичай займають півроку», – сказав Морган.

Оскільки кінцевий продукт з’явився в новому році, Морган заявив, що сподівається, що він вселяє творчу іскру в 2021 році для тих, хто його дивиться. «Ми хочемо надихнути людей на творчість і самовираження», – сказав він. «Я хотів би бачити, як ціле покоління дітей надихається, бачачи щось подібне».