Saltar al contenido

Наші аксесуари для ПК повинні бути кращими

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • Навіть «найкращі» веб-камери – це товарні товари з дешевими деталями.
  • Найкраща веб-камера – це ваш телефон, підключений до комп’ютера за допомогою кабелю та спеціального програмного забезпечення.
  • Дизайн клавіатури та миші також не змінювався протягом десятиліть.

Ерлон Сільва – TRI Digital / Getty Images

Веб-камери жахливі. Навіть найкраща веб-камера, яку ви можете придбати, гірша за селфі-камеру на передній панелі телефону. Чому мініатюрна камера у вашому телефоні здатна робити неймовірні кадри в темряві, а ваша веб-камера намагається показати вас як щось більше, ніж лише зернистий, задутий безлад? І це не лише веб-камери. Більшість периферійних пристроїв, які ви підключаєте до комп’ютера, є такими ж старовинними з точки зору технологій. Що відбувається? Більшість з нас все ще використовують периферійні пристрої, розроблені ще в минулому столітті, але це не повинно бути так. «Я щодня використовую 3D-космічну мишу для проектування продуктів», – сказав аерокосмічний інженер Етьєн Піше-Ютрас.tebapit через Twitter. «Допомагає мені маніпулювати моделями, як я тримав їх у руці».

Змістовий покажчик

Поганий вигляд

Ми так звикли бачити чудові фотографії себе та одне одного, але коли справа стосується відеодзвінків, то всі виглядають жахливо. Розробник програмного забезпечення Джефф Джонсон захопив п’ять доступних веб-камер (до 200 доларів США) і протестував їх на старому iPhone 6, підключеному через Camo, програмне забезпечення, яке дозволяє використовувати камеру iPhone як веб-камеру для вашого Mac. Він не мав багато хорошого, щоб сказати про спеціально побудовані камери, називаючи їх неякісний колір, висвітлені блики та відсутність деталей. І пам’ятайте, веб-камери, вбудовані в ноутбуки, навіть найновіші MacBook M1, нічим не кращі.

А як щодо миші та клавіатури?

Історія не зовсім однакова з клавіатурами та мишами, але вони, безумовно, знемагають, поки виробники зосереджуються на більш захоплюючих технологіях. Різниця між мобільним та настільним комп’ютером – знову ж таки – величезна. Для порівняння, iPad від Apple має сенсорний екран. Ви також можете використовувати Apple Pencil або друкувати за допомогою Pencil та розумну функцію Swype-стилю, що насувається на додаток до використання зовнішніх клавіатур та мишей. І це ще не все. Натисніть клавішу на екранній клавіатурі iPhone, і вона введе символ, до якого зазвичай отримують доступ, натискаючи клавішу Shift. Тим часом на ноутбуках та настільних комп’ютерах ми застрягли в мишах та клавіатурах, які не змінювались протягом десятиліть, принаймні не в принципі. Вони точні, добре побудовані, і нам більше не доводиться мати справу з проводами, але проблема в тому, що миша – це миша. Миші спричиняють багаторазові проблеми із травмами при напрузі у багатьох користувачів, і єдиною гідною альтернативою за останні роки є Magic Trackpad від Apple, яку потрібно придбати окремо (iMac постачається із стандартною чарівною мишкою, що мучить зап’ястя).

Чому миша є типовою? Бо це. Люди просто використовують те, що звикли. Що прикро, адже миша та клавіатура є нашими основними способами взаємодії з комп’ютером (ноутбуки мають трекпади, але вони однаково вмирають з точки зору функцій, якщо не з точки зору їх основних технологій). Завжди були альтернативи, але вони зазвичай розглядаються як нішеві переваги (наприклад, розкладка клавіатури DVORAK) або для спеціалізованого використання. Трекболи, вертикальні миші та інші альтернативні конструкції, як правило, пробують лише люди, які вже мають RSI. Що стосується клавіатур, то ви можете вибрати один із мільйонів вишуканих механічних конструкцій клавіатури, але всі вони є принципово тими самими комп’ютерними клавіатурами, якими ми користувались у 1980-х.

Винятком є ​​стилус. Або справді стилус Wacom, адже ринок Wacom зашитий. Це подушечка та ручка, що використовуються замість миші. Розповів дизайнер інтерфейсу та фотограф Ян Тіндейлtebapit що він використовує «Wacom. Тому що, як інакше?» Для нього мова йде про використання пера для редагування фотографій. Він використовує «Apple Pencil на iPad, але я зазвичай хочу використовувати Affinity Photo або Designer і на MacBook», – говорить він. Але планшет і ручка Wacom також ідеально підходять для хворих на RSI. Використання ручки тримає зап’ястя в більш зручному, менш обертаному положенні. Я використовую його саме з цієї причини, з Magic Trackpad ліворуч на клавіатурі. Це ще одна порада для хворих на RSI: просто переключіться між собою. Спочатку це дивно, але наполегливо, і це стає таким же простим, як використання домінуючої руки.

Безкоштовне виправлення

Отже, тепер ви налаштовані на ручку Wacom та вигадливу механічну клавіатуру, яка виглядає круто, але не допомагає набирати текст краще. Що з веб-камерою? Джонсон каже, що веб-камери ніколи не стануть кращими. Вони замалі, щоб захопити достатньо світла, і додавання більших чи кращих датчиків занадто збільшить ціну. А вбудовані веб-камери – це товарна продукція. Або були, до цього року. Врешті-решт, найкраща веб-камера – це старий iPhone, підкріплений зверху на моніторі та підключений через Camo. Ви, або хтось із ваших знайомих, мабуть, використовував iPhone, який десь сидів у шухляді. Скористайтеся цим, завантажте безкоштовні програми Camo і зробіть послугу всім, кого знаєте, покращивши своє відео.