Saltar al contenido

Невдовзі ваш iPhone зможе приймати прямі платежі

28 de junio de 2023

Схоже, Apple може працювати над тим, щоб використовувати ваш iPhone для прийому прямих платежів, і це може бути доступно десь у 2022 році.

BloombergМарк Гурман повідомляє, що Apple планує запропонувати нову послугу, яка дозволить вашому iPhone приймати платежі безпосередньо, а не просто здійснювати платежі. За словами Гурмана, концепція розроблялася з 2020 року і, ймовірно, використовуватиме той самий чіп зв’язку ближнього поля (NFC), який вже використовується для Apple Pay.

Як зазначає Гурман, у той час як iPhone деякий час могли виступати в якості форми оплати через такі сервіси, як Apple Pay, для прийому платежів потрібен зовнішній термінал — щось на кшталт плагінного пристрою Square або пристрою зчитування кредитних карток, підключеного через Bluetooth. Ця нова функція, щойно стане доступною, дозволить користувачам приймати платежі, приклавши кредитну картку (або iPhone) до задньої панелі iPhone.

Жінка за допомогою смартфона та банківської картки вдома

Невідомо, чи буде ця нова функція діяти як частина Apple Pay, таким чином конкуруючи з іншими платіжними терміналами сторонніх розробників, чи працюватиме вона з існуючими постачальниками мобільних терміналів. Apple наразі відмовляється будь-яким чином коментувати можливу функцію. Без будь-якого підтвердження від Apple неможливо точно знати, коли (чи чи) ця функція стане доступною. Однак джерела Гурмана вважають, що він може з’явитися в оновленні програмного забезпечення «в найближчі місяці», можливо, разом з iOS 15.4, але це також лише припущення.