Saltar al contenido

Незабаром ваші кредитні картки можуть отримати сканер відбитків пальців

10 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Компанія Samsung представила новий чіп захисту відбитків пальців для додавання біометрії до платіжних карток.
  • На відміну від існуючих рішень, чіп Samsung поєднує кілька ключових технологій в одному чіпі.
  • Експерти вважають, що біометричні картки стануть масовими у 2022 році.

Нова технологія відбитків пальців від Samsung має на меті зробити транзакції вашої кредитної картки більш безпечними. Це сучасна епоха, коли деякі люди здійснюють безконтактні платежі зі своїх телефонів, а справді безстрашні отримують платіжні імпланти. Дивно, але більшість із нас все ще використовує картки та автентифікує транзакції за допомогою небезпечних засобів, таких як PIN-коди та паролі. Компанія Samsung заявляє, що створила першу в галузі інтегровану інтегральну схему захисту відбитків пальців (IC) для платіжних карток. Чіп зчитує біометричну інформацію за допомогою датчика відбитків пальців, зберігає та перевіряє дані за допомогою захищеного від несанкціонованого доступу елемента безпеки (SE) і аналізує їх за допомогою захищеного процесора. «Використання чіпа захисту відбитків пальців не потребує запам’ятовування PIN-коду або ручного накривання PIN-коду під час введення цього номера, щоб запобігти його крадіжці зловмисниками», — сказала Lifewire електронною поштою Тереза ​​Шахнер, консультант з кібербезпеки VPNBrains. «[The] чіп безпеки також може забезпечити кращу зручність порівняно з іншими механізмами автентифікації».

Сканер карток

Людина, яка використовує платіжну машину кредитною карткою

Шахнер додав SE та захищений процесор чіпа, який використовує такі методи, як шифрування, також допомагає запобігти зловмисникам від втручання в будь-яку критичну функціональність системи та від доступу до даних відбитків пальців, що зберігаються на картці. «Чіп, який використовує технологію захисту від спуфінгу, має вбудований захист від спроб використання підроблених відбитків пальців для шахрайської автентифікації». Samsung стверджує, що його чіп «все в одному» може допомогти виробникам карток зменшити кількість мікросхем, які їм потрібно вмістити в картку. Це дозволить їм оптимізувати дизайн карток для біометричних платіжних карток. За словами компанії, нове рішення сертифіковане відповідно до загальних стандартів сертифікації платіжних карток, включаючи EMVCo та Common Criteria Evaluation Assurance Level (CC EAL) 6+. Він також додав, що чіп працює відповідно до останніх специфікацій Mastercard Biometric Evaluation Plan Summary (BEPS) для біометричних платіжних карток. «Чіп, який використовує технологію захисту від спуфінгу, має вбудований захист від спроб використання підроблених відбитків пальців для шахрайської автентифікації». У прес-релізі Кенні Хан, віце-президент із маркетингу System LSI в Samsung Electronics, зазначив, що хоча чіп призначений в основному для платіжних карток, його також можна використовувати в картках, які вимагають високозахищеної автентифікації, наприклад ідентифікації студента або працівника, членства або доступ до будівлі». Зокрема, у березні 2021 року Samsung оголосила, що співпрацює з Mastercard над створенням нової платіжної картки з біометричним скануванням, яка матиме вбудований пристрій для зчитування відбитків пальців. У цьому повідомленні Samsung спеціально зазначив, що картки будуть «новий чіпсет безпеки від Samsung». Експерти вважають, що це нещодавно анонсований чіп «все-в-одному», про який Samsung згадувала у своєму попередньому оголошенні. Однак Samsung не поділився жодними подробицями щодо поточних чи майбутніх партнерств щодо нового чіпа Але враховуючи виробничий рівень Samsung, експерти вважають, що картки з новим чіпом можуть з’явитися не за горами, прокладаючи шлях для біометричних карток. мейнстрім.

Не панацея

Великий палець лежить на сканері відбитків пальців кредитної картки

Це відповідає звіту Асоціації розумних платежів (SPA), в якому зазначено, що біометричні платіжні картки, як очікується, «досягнуть критично масового розгортання» в 2022 році, і наразі триває понад 20 пілотних біометричних платіжних карток. У звіті SPA зазначено, що «ринок біометричних платіжних карток сьогодні знаходиться на критичній точці», додавши, що вони також можуть покращити фінансову доступність там, де рівень грамотності може бути низьким, а введення PIN-коду чи пароля створює значну перешкоду в зручності використання. «Користувачі не можуть «змінити» свої відбитки пальців так само, як вони можуть скинути свої паролі після витоку даних», – підкреслили в SPA. одна з головних причин підвищення попиту на біометричні платіжні картки. SPA сподівається, що з часом це також сприятиме їх прийняттю, оскільки біометрія загалом вважається більш безпечним механізмом автентифікації. Проте Шахнер попередив, що хоча технології автентифікації за відбитками пальців є досить безпечними, включаючи новий чіп захисту відбитків пальців від Samsung, не є такими надійними, як вважають деякі люди. «Якщо зловмисники якимось чином отримають доступ до даних відбитків пальців, користувачі не зможуть «змінити» свої відбитки пальців так само, як вони можуть скинути свої паролі після порушення даних», – сказала Шахнер. Крім того, вона додала, що технології відбитків пальців не завжди відповідають користувачам з обмеженими можливостями або шкірою та медичними інші захворювання, такі як діабет, які впливають на їх здатність надати відбиток пальця як частину процесу автентифікації. «Якщо ці проблеми будуть вирішені, новий чіп стане більш безпечним і доступним рішенням аутентифікації», — сказав Шахнер.