Saltar al contenido

Незабаром ви зможете потрапити в Метавсесвіт без гарнітури

25 de junio de 2022

Ключові речі на винос

  • Новий пристрій під назвою PORTL M стверджує, що надає вам доступ до метавсесвіту без гарнітури віртуальної реальності.
  • PORTL M коштуватиме 2000 доларів і діє як двосторонній голограмний комунікаційний пристрій.
  • Окуляри доповненої реальності та 2D-дисплеї на смартфонах — це ще один спосіб потрапити в метавсесвіт.

Незабаром вам може не знадобитися громіздка гарнітура для доступу до метавсесвіту. Новий пристрій під назвою PORTL M пропонує те, що по суті є двостороннім голограмним комунікаційним пристроєм в коробці. Розробники PORTL кажуть, що він ідеально підходить для таких речей, як дослідження мережі 3D віртуальних світів, зосереджених на соціальних зв’язках.

Це один із зростаючого числа способів дослідження метавсесвіту без гарнітури віртуальної реальності, які розробляються. «Потреба в гарнітурі є величезним бар’єром для прийняття», – сказав Девід Нуссбаум, винахідник і генеральний директор PORTL Inc., в інтерв’ю tebapit. «Величезна частина населення завжди вважатиме це відволікаючим. Але важливіше те, що гарнітури, оскільки вони здебільшого виготовляються, тепер відключають вас від вашого оточення та людей навколо вас».

Змістовий покажчик

Вікно в Метавсесвіт?

PORTL виробляє голограмні комунікаційні пристрої протягом кількох років, але попередні моделі були громіздкими та надто дорогими для звичайного користувача. Тепер, з PORTL M, компанія хоче значно полегшити доступ до метавсесвіту.

PORTL M за 2000 доларів США стоїть на вашому столі й працює в альбомному або портретному режимах. M має камеру з підтримкою штучного інтелекту на верхній панелі, 16 ГБ системної пам’яті та один ТБ внутрішньої пам’яті. Він коштуватиме 2000 доларів, коли буде відправлено пізніше цього року. «Можливість отримати доступ до метавсесвіту, продовжуючи спілкуватися з людьми, з якими ви перебуваєте фізично, робить це спільним, менш ізоляційним і з більш емоційним і захоплюючим впливом», — сказав Нуссбаум.

«Подумайте про класну кімнату, яка може дивитися лекцію в метавсесвіті, а також спілкуватися між собою та вловлювати вказівки вчителя та ентузіазм однокласника, коли вони навчаються». Більшість сучасних версій метавсесвіту засновані на моделі імерсивного Інтернету, яка використовує платформи віртуальної реальності (VR) або доповненої реальності (AR), зазначив професор журналістики Джон Павлік, який досліджує віртуальну реальність в Університеті Рутгерса, в електронному інтерв’ю tebapit. .

Деякі версії метавсесвіту підтримують користувачів, які отримують доступ до свого середовища зі смартфона або планшета, але цей досвід не є захоплюючим, сказав Павлік, а натомість є 2D. «Надівання гарнітури певним чином обмежує мобільність користувачів і, отже, може обмежити потенціал метавсесвіту», — додав він. «Відсутність гарнітури також може допомогти зробити метавсесвіт більш широко доступним і допоможе зробити цифровий розрив меншою проблемою».

Відмовтеся від окулярів

Розробники та виробники пристроїв, такі як PORTL, працюють над новими способами відображення метавсесвіту без громіздкого спорядження. Однією з можливостей є використання доповненої реальності (AR), інтерактивного досвіду реального середовища, доповненого комп’ютерною інформацією. Пристрої AR, такі як Microsoft Hololens, більше схожі на окуляри, ніж на окуляри.

Хтось робить покупки на голографічному пристрої Portl.

Програмне забезпечення Hoverlay дозволяє створювати та публікувати цифровий контент у метавсесвіті без гарнітури за допомогою мобільних пристроїв. Найприродніший спосіб представити цифровий контент людям – це інтегрувати його безпосередньо у фізичне середовище, сказав Ніколас Роббе, генеральний директор Hoverlay, в інтерв’ю tebapit електронною поштою.

Багато людей повідомляють про головні болі, напруження очей, запаморочення та нудоту після використання гарнітур, сказав він. «Такі симптоми викликаються ілюзією VR, яка змушує очі фокусуватися на об’єктах, які з’являються на відстані, які насправді знаходяться на екрані всього в сантиметрах», – додав Роббе. «Мобільні пристрої (смартфони, планшети) з камерами, що постійно вдосконалюються, є здоровішими. і більш корисний доступ до метавіршів без навушників».

Голографічні дисплеї або проектори, подібні до Holodeck Star Trek, можуть представляти майбутнє метавсесвіту, сказав tebapit Тео Прістлі, генеральний директор Metanomic, платформи метавсесвіту для розробників, електронною поштою. Іншою можливістю є контактні лінзи з інтегрованою доповненою реальністю». Остання миля — це прямий інтерфейс мозку, як-от NeuraLink [a device that could allow communications between the brain and a computer that’s being developed by Elon Musk]але це все ще дуже багато в області наукової фантастики і не буде науковим фактом дуже довго, якщо взагалі буде», – додав Прістлі.