Skip to content

Не дозволяйте акумулятору автомобіля вмирати

28 de Червень de 2021

Птахи повинні літати, риби – плавати, а батареї – гинути. Це просто наука про автомобільні акумуляторні технології. Будь то паразитний злив, звичайний саморозряд або просто зношення, способи загибелі акумулятора різноманітні. На щастя, способів утримати акумулятор майже так само багато. Головне – визначити причину загибелі батареї або фактор, який може призвести до її загибелі в майбутньому, та вирішити її безпосередньо.

Причини, коли автомобільні акумулятори вмирають

Дон Мейсон / Змішати зображення / Getty Images
Існує маса різних причин, чому автомобільний акумулятор може загинути, але екстремальні температури падають досить високо в списку. Холодна погода може виштовхнути слабкий акумулятор через край, оскільки дуже низькі температури призводять до менш доступної сили струму для прокручування двигуна, але спекотна погода буквально вбиває акумулятор. З іншого боку, паразитний злив виведе з ладу навіть зовсім новий акумулятор. Незважаючи на те, що акумулятор майже напевно заряджатиметься дуже добре, особливо якщо під рукою є струменевий зарядний пристрій, наявність стоку в системі просто призведе до того, що акумулятор знову розрядиться. Щоб запобігти такому розряду під час зберігання, може виникнути спокуса просто відключити акумулятор. Але хоча це правда, що запобіжить будь-який помилковий злив в електричній системі автомобіля, що призведе до загибелі акумулятора, звичайний саморозряд, зрештою, розрядить навіть абсолютно новий акумулятор до небезпечно низького рівня.

Не дозволяйте погоді забивати акумулятор

Ви не можете багато чого зробити, щоб захистити свою батарею від спустошення спекотної літньої погоди або лютого холоду взимку, окрім гаражів. Якщо це варіант, то відсутність екстремальних коливань температури може допомогти вашому акумулятору працювати довше, ніж це було б в іншому випадку. Однак найкращий спосіб запобігти вбиванню батареї гарячим чи холодним – це просто переконатися, що вона завжди у найкращій формі. Це означає, що акумулятор, який належним чином обслуговується, краще оснащений типом важких коливань температури, які можуть спричинити проблеми.

Важливість електроліту акумулятора

Наприклад, електроліт у акумуляторі частіше випаровується протягом спекотних літніх місяців, тому важливо не допускати його доливання. Низький рівень електроліту негативно впливає на роботу акумулятора, і вам ніколи не хочеться їздити з відкритими пластинами. Заповнення електроліту, коли він стає низьким, допомагає, але також важливо знати, наскільки сильним чи слабким є рішення. Одним з найбільших показників того, що акумулятор на виході, є те, що електроліт залишається слабким навіть після того, як акумулятор більше не приймає подальшого заряду, або якщо одна комірка слабша за інші. Це можна перевірити за допомогою простого ареометра або рефрактометра.

Тримайте його в чистоті та зарядженому

Точно так само підтримка електричних з’єднань у чистоті та належний заряд акумулятора допоможе в холодні зимові місяці, коли буде менше струму струму. Ємність свинцево-кислотної батареї може впасти приблизно на 20 відсотків, коли температура досягне замерзання, тому кожен підсилювач враховує подальше падіння ртуті. Особливо це стосується акумуляторів менших розмірів, які не мають багато підсилювачів з холодним прокруткою, і в тих випадках, коли силовий струм батареї відносно близький до сили струму, стартер вимагає прокручування.

Не дайте паразитному стоку забивати акумулятор

Визначення паразитного зливу до того, як він уб’є вашу батарею, може бути важким, оскільки ви зазвичай не помічаєте нічого незвичайного. Хоча легко випадково залишити фари включеними, не помічаючи, насправді такий тип ситуації має зовнішній індикатор, що щось не так. У випадку безлічі паразитних стоків компонент, який набирає силу струму, коли ваша машина вимкнена, нічого не привертає вашої уваги, поки ви не поїдете запускати машину і не чуєте, як безрезультатно клацне стартер. Хороша новина полягає в тому, що, якщо ваша батарея вже не застаріла і не зношена, вимкнення одного разу від паразитного стоку не призведе до занадто довгої шкоди. Головне – визначити джерело зливу, зафіксувати його та запобігти багаторазовому розряду батареї. Оскільки постійні пошкодження завдаються кожного разу, коли напруга свинцево-кислотної батареї опускається нижче певного порогу, радимо вирішити цю проблему швидше, ніж пізніше.

Визначте та виправте паразитний сток

Хоча існує безліч способів знайти та виправити паразитичну нічию, найпростішим є використання простого процесу спроб і помилок. При вимкненому запалюванні та відключеному акумуляторі ви можете використовувати контрольну лампочку для перевірки розряду. Якщо загоряється контрольна лампочка, підключена до клеми акумулятора і від’єднаний кабель, це означає, що щось в системі підводить живлення або що реле намагається подати живлення. Ви також можете використовувати амперметр для цього виду діагностичних робіт, але важливо використовувати правильну шкалу, щоб ви не перегоріли запобіжник у лічильнику. У будь-якому випадку, ви часто можете відстежити джерело паразитного стоку, просто видаляючи запобіжники один за одним, поки світло не згасне, або амперметр опуститься до нуля. За допомогою відповідної електричної схеми ви зможете простежити злив до певного компонента. Однією з найпоширеніших причин такого типу зливу є індикатор багажника або бардачка, який загоряється через несправність перемикача, оскільки немає можливості побачити, що ці індикатори увімкнені, коли багажник і бардачок закриті, але стоки можуть бути значно важче відстежити.

Не дозволяйте батареї вмирати під час зберігання

Залежно від того, як довго ви плануєте залишити транспортний засіб у сховищі, вам може не знадобитися взагалі нічого робити, або просто відключення акумулятора може допомогти. Однак саморозряд призведе до того, що навіть нова батарея повільно втратить заряд. Незважаючи на те, що свинцево-кислотні акумулятори мають відносно повільний рівень саморозряду, приблизно 5 відсотків щомісяця, тривале зберігання може дозволити нормальному саморозряду розрядити акумулятор до небезпечного рівня. Якщо ви хочете запобігти загибелі акумулятора протягом тривалого періоду зберігання, є два рішення. Перший – це час від часу заряджати його, а другий – використовувати поплавковий зарядний пристрій, який автоматично заряджається, коли акумулятор опускається нижче певного рівня напруги. Хоча тендер на акумулятор або поплавковий зарядний пристрій запобіжить загибелі акумулятора, поки ваш автомобіль знаходиться на зберіганні, все ж рекомендується час від часу відстежувати ситуацію. Якщо щось піде не так, і зарядний пристрій не вимкнеться, це також може пошкодити ваш акумулятор.