Saltar al contenido

Не працює мережа Xbox … чи це лише ви?

27 de julio de 2021

Надзвичайно неприємно, коли ви хочете сісти і пограти в якусь гру або переглянути улюблені шоу, але ваш пристрій не зможе підключитися до Інтернету. Це може бути ще гірше, коли ви не можете зрозуміти, чи не працює сама послуга, або з вашого боку щось не так. Якщо ви намагаєтеся ввійти у свій обліковий запис Xbox Network і у вас виникають проблеми з підключенням до вашого Wi-Fi, ось кроки, які слід виконати, щоб визначити, чи потрібні подальші дії з вашого кінця, чи просто потрібно зачекати це з.

Змістовий покажчик

Перевірте, чи підключаються інші Ваші пристрої до Інтернету

Якщо у вас є легкий доступ до маршрутизатора, перевірте його, щоб переконатися, що там не відбувається помилок. Перевірте інші пристрої, підключені до домашнього Wi-Fi, наприклад телефон або планшет, і перевірте, чи можуть вони отримати доступ до Інтернету. Якщо ви перевіряєте свій телефон, переконайтеся, що він підключений через домашній Wi-Fi, а не через мобільну мережу. Багато телефонів автоматично переключаються на мережу 4G (або подібну), якщо Wi-Fi не працює – шукайте піктограму в рядку стану або перейдіть до налаштувань Інтернету, щоб підтвердити, що ви зараз перебуваєте в домашній мережі Wi-Fi. Якщо ваші інші пристрої не можуть підключитися, це, швидше за все, більша проблема, ніж просто відсутність мережі Xbox.

Шукайте конкретні повідомлення про помилки стану Xbox

Якщо ви намагаєтесь підключитися до мережі Xbox, перевірте, чи не з’являються повідомлення про помилки. Як і багато повідомлень про помилки, деякі є загальними та непотрібними; деякі надзвичайно конкретно ставляться до того, що не так. Якщо ви бачите повідомлення про помилку на своєму екрані, ви можете перейти на сторінку коду стану помилки Xbox, щоб перевірити, чи є рішення конкретної помилки, з якою ви стаєте. Не забудьте ввести код помилки точно так, як показано, оскільки значення великих літер має значення.

Перевірте стан мережевого сервера Xbox

Якщо ваш Wi-Fi працює на інших пристроях, пора перевірити, чи справді не працює мережа Xbox. Є кілька способів це зробити.

  1. Перейдіть на офіційний веб-сайт стану служби Xbox Network: там буде вказано, чи правильно працюють сервери мережі Xbox на кількох різних фронтах із зеленою позначкою. Якщо ви бачите червоний знак оклику, мають бути додаткові подробиці про відключення та які платформи страждають. Ви також можете вибрати Повідомляти мене отримувати електронне повідомлення, коли послуга знову в мережі, за умови наявності такої можливості.

  2. Перевірте сторонній веб-сайт про відключення: існує безліч інших надійних веб-сайтів, які дозволяють перевірити різноманітні послуги на наявність відмов. Один надзвичайно ретельний сайт – це Детектор вниз. Він відслідковує різноманітні онлайнові сервіси та надає поглиблену статистику цих відключень, включаючи мережу Xbox.

    Веб-сайт детектора пуху

  3. Шукати у Twitter: Якщо мережа Xbox не працює, ви можете шукати #XboxLiveDown. Якщо це так, про це будуть говорити інші. @XboxSupport це ще одне місце для перевірки.

Мережа Xbox працює, але я все ще не можу ввійти

Є кілька інших варіантів, які можуть допомогти вам знову увійти в систему.

  1. Виконайте цикл живлення: утримуйте кнопку Xbox на передній панелі системи протягом десяти секунд. Натисніть кнопку Xbox ще раз натисніть кнопку на контролері або консолі, щоб увімкнути систему; це займе трохи більше часу, ніж зазвичай, але будь-яка проблема буде вирішена. Або, поки Xbox увімкнено, натисніть кнопку Xbox, а потім виберіть Налаштування > Перезапустіть > Так.

  2. Від’єднайте та підключіть Xbox: коли ваша система вимкнена, вимкніть її та зачекайте приблизно 15 секунд. Підключіть його знову та знову увімкніть консоль. Можливо, вам доведеться знову ввійти у свій акаунт мережі Xbox, але, сподіваємось, проблема буде вирішена.

  3. Підтримка клієнтів Xbox: Якщо жодне з цих рішень не поверне вас до мережі Xbox, можливо, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Xbox Network. Якщо відразу немає когось, хто може вам допомогти, ви можете вкласти квиток, і вони зв’яжуться з вами, коли зможуть.