Saltar al contenido

Нова веб-камера Dell хоче замінити вашу DSLR

27 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Веб-камера Ultrasharp від Dell використовує датчик зображення 4K Sony Starvis для покращення роботи в умовах слабкого освітлення.
  • Він підтримує біометричний вхід Windows Hello і може автоматично виводити ваш ПК з режиму сну, коли ви наближаєтеся до нього.
  • За ціною 199,99 доларів це недешево (але, звичайно, менше, ніж цифрова дзеркальна фотокамера).

Що, якщо ваша веб-камера може змусити ваших колег подумати, що ви використовуєте повнорозмірну дзеркальну фотокамеру? Нова веб-камера Ultrasharp від Dell розроблена, щоб втілити цей трюк. Вона працює як будь-яка веб-камера, підключається через USB і автоматично налаштовує якість зображення. Але на відміну від більшості веб-камер, вона має датчик зображення Sony, призначений для покращення якості зображення за поганого освітлення. Dell вважає, що це підніме якість відео з веб-камери на новий рівень — не потрібне кільцеве світло. «Справа в тому, що через ситуацію з пандемією багато з нас залишаються вдома, приймаючи багато дзвінків», — сказав Ві Кі Йео, віце-президент Dell Technologies, на дистанційному прес-брифінгу. «Багато користувачів шукають цей шлях, запитуючи: «Як зробити так, щоб я виглядав фантастично?»

Тест DSLR, але не технологія DSLR

Досі відповідь на це питання була дорогою: купіть DSLR і використовуйте її як веб-камеру. Результати чудові, хоча він коштує щонайменше 500 доларів і підтримується обмеженою кількістю камер. Камера Ultrasharp від Dell націлена на подібні результати з меншими труднощами за більш доступною рекомендованою роздрібною ціною 199,99 доларів США. Однак Dell не використовує повнокадровий датчик зображення DSLR у веб-камері Ultrasharp. Натомість у камері використовується 4K HDR Starvis, який Sony спочатку продала виробникам камер безпеки. З боку Dell це може здатися трохи наживкою (хоча Dell ніколи не стверджує, що використовує датчик калібру DSLR, натомість називаючи DSLR «еталоном»), але це зрозуміло, враховуючи ціну. Starvis призначений для покращення якості відео при поганому або нерівномірному освітленні. Це описує не тільки тьмяний монітор камер безпеки в коридорі, але й домашній офіс, освітлений однією світлодіодною лампою в кутку кімнати. Веб-камера Dell Ultrasharp — не перша веб-камера з сенсором Sony Starvis. Ця честь належить Razer Kiyo Pro, який був випущений у лютому. Я протестував Kiyo Pro і виявив, що вона, мабуть, забезпечує найкращу якість зображення за слабкого освітлення серед усіх веб-камер сьогодні. Використання Dell датчика Starvis із роздільною здатністю 4K є багатообіцяючим, враховуючи, що Kiyo Pro може забезпечити 1080p.

Усі функції (крім мікрофона)

Немає сумнівів у якості цифрової дзеркальної фотокамери, але використання такої камери з комп’ютером має свої недоліки. Камери для професійних фотографів оснащені налаштуваннями, які можуть зробити використання камери страшним. У дзеркальних фотокамерах також відсутні функції, орієнтовані на ПК, які покращують повсякденне використання. Веб-камера Dell Ultrasharp кидає в кухонну раковину. Він підтримує відео 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду або 1080p зі швидкістю 60 кадрів на секунду та може регулювати кут огляду 65-, 78- або 90 градусів. Підтримка HDR включена та використовується для покращення експозиції та колірного балансу при нерівномірному освітленні. Це також свято новітньої технології камери на основі штучного інтелекту. Він має ІЧ-датчик для входу в Windows Hello за допомогою розпізнавання обличчя. Dell докладає більше зусиль і додає датчик наближення для підтримки виявлення присутності користувача, функцію, яка автоматично пробуджує ваш комп’ютер, коли ви наближаєтеся (і переводить його в режим сну, коли ви відходите).

Веб-камера Dell UltraSharp, встановлена ​​на екрані комп’ютера.

Програмне забезпечення веб-камери підтримує автоматичне кадрування, яке, як і новий Powerconf C300 від Anker, може відстежувати ваші рухи та обрізати відео, щоб ви були в центрі. Також є кріплення для штатива та магнітна кришка для конфіденційності. Однак одна ключова функція відсутня: мікрофон. «Ми навмисне не додавали мікрофон до цього пристрою», — сказав Рей Уоткінс, керівник програми відгуків споживачів Dell, на віддаленому прес-брифінгу. Dell очікує, що клієнти, яким подобається веб-камера високого класу, віддадуть перевагу використанню спеціального мікрофона. Все ж я вважаю, що це дивне упущення.

Веб-камера для будь-якого ракурсу

Брифінг Dell був присвячений тому, як веб-камера Ultrasharp приваблює офісних професіоналів, які перейшли на віддалену роботу. Проте Воткінс сказав, що це не єдине використання веб-камери. Він вважає, що це буде широко привабливим для творців контенту, включаючи користувачів YouTube і стримерів Twitch. «Це матиме величезне значення для ігрової спільноти, — сказав Уоткінс, — тому що за вартість однієї дзеркальної фотокамери ви можете мати чотири або п’ять таких камер, які знімають різні ракурси для ваших потоків». Стрімер із п’ятьма веб-камерами Ultrasharp звучить як найсміливіша мрія Dell, але в цьому є правда. Razer Kiyo Pro, як згадувалося, також використовує датчик Sony Starvis, але йому не вистачає багатьох функцій Dell, включаючи ІЧ-датчик, датчик наближення та роздільну здатність 4K. Веб-камера Ultrasharp може бути спокусливою альтернативою.