Saltar al contenido

Нова гарнітура HP від ​​VR знає, коли ви звертаєте увагу

21 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нова гарнітура HP для віртуальної реальності Omnicept стверджує, що вимірює, коли користувачі звертають увагу.
  • Гарнітура також включає особову камеру та трекер серцевого ритму для моніторингу користувачів та надання зворотного зв’язку.
  • Omnicept призначений для бізнесу та розробників та приєднується до зростаючого поля гарнітур віртуальної реальності.

HP Reverb G2 Omnicept Edition - найінтелектуальна гарнітура VR у світі.

HP

HP стверджує, що нова віртуальна гарнітура Omnicept може вимірювати, коли користувачі звертають увагу, використовуючи особову камеру, трекер серцевого ритму та інші технології. Omnicept, оголошений сьогодні, орієнтований на бізнес та розробників, приєднується до все більшої кількості засобів віртуальної реальності, спрямованих на онлайн-співпрацю. Оскільки мільйони людей працюють вдома під час пандемії коронавірусу, компанії все частіше дивляться на віртуальну реальність як на робочий простір. Камера обличчя Omnicept фіксує вирази користувача, полегшуючи людям підключення до Інтернету, стверджує HP. «Вираз обличчя насправді становить до 50 відсотків ефективного спілкування», – сказав Ану Херранен, директор HP із впровадження нових продуктів, Advanced Compute & Solutions, на брифінгу. Це дозволить людям «більше усвідомлювати поведінку один одного і почуття насправді рухає щасливішими, ефективнішими командами».

Змістовий покажчик

Все в VR

Компанія HP також оголосила сьогодні, що розкрита раніше гарнітура для віртуальної реальності Reverb G2, орієнтована на споживачів, почне поставлятися в листопаді. G2 не має багатьох розширених функцій Omnicept, таких як особова камера та монітор серцевого ритму. Камери на Omnicept призначені для того, щоб зробити спілкування через VR більш реалістичним, сказав Херранен. Віртуальні аватари «відносно жорсткі та невиразні», сказала вона, тому за допомогою фейс-камери «ми можемо повернути вираз до віртуального досвіду», і це дозволить користувачам бачити, коли люди рухають губами у VR.

Окрім камери, Omnicept також збирає широкий спектр інших даних про користувачів. Вбудовані датчики та власні алгоритми вимірюють рух м’язів, пульс, розмір зіниці та погляд «для того, щоб науково фіксувати рівень сили мозку, яку користувачі здійснюють під час сеансу віртуальної реальності», йдеться у повідомленні новин HP. Оскільки гарнітура відстежує стільки особистих даних, представники HP пояснили, що вони також зосереджуються на конфіденційності. На пристрої не зберігатимуться дані, і компанія дотримуватиметься європейських правил конфіденційності, заявили представники HP на брифінгу новин.

Вчитися літати

HP пропонує Omnicept як інструмент для віртуального навчання. З моменту початку коронавірусу використання VR для тренувань зросло більш ніж на 35 відсотків, сказав Херранен. Однією з можливостей було б використовувати Omnicept для навчання пілотів літати. VR-гарнітури працюють краще, ніж більшість льотних симуляторів, – повідомив Пол Хайтмаєр, авіаційний консультант, на прес-конференції HP, «тому що ваші очі обмануть ваш мозок, думаючи, що я насправді літаю. Вони здатні зберегти цю інформацію набагато краще. »

Нове покоління VR може також зробити навчання пілотів більш доступним, сказав Хайтмаєр. Повноцінні тренажери, що використовуються авіакомпаніями для підготовки пілотів, можуть коштувати мільйони доларів. Але гарнітури VR «стали набагато дешевшими, вони стали набагато доступнішими через цілу систему в Інтернеті за лічені тисячі доларів».

Facebook бачить великий ринок за власну гарнітуру

HP приєднується до переповненого поля для обладнання VR. Наприклад, Facebook також націлює власну гарнітуру Oculus на віддалених працівників. Нещодавно компанія оголосила про співпрацю, яка дозволяє працівникам працювати у віртуальних офісах, набираючи текст на справжній клавіатурі. Ізабель Тьюз, менеджер з питань продуктивності та підприємництва в Facebook Reality Labs, сказала в електронному інтерв’ю, що пандемія сприяє зростанню інтересу до VR для роботи. «Вчені проводять спільне молекулярне картографування з дому, хірурги продовжують хірургічне навчання, не ступаючи ногами в університетському містечку, а компанії проводять віртуальні зустрічі і відчувають, що вони справді там із колегами», – додала вона.

У деяких випадках робота у віртуальній реальності пропонує переваги перед іншими методами навчання, сказав Тьюз. Одне дослідження показало, що хірурги, підготовлені за допомогою ВР, виконували на 230 відсотків краще в порівнянні з традиційними методами тренувань і виконували процедуру в середньому на 20 відсотків швидше, ніж традиційно підготовлена ​​група, додала вона. «Такі дослідження показують поліпшення знань, впевненості та швидкості», – сказав Тьюз. «Існує також економія часу – наприклад, дизайнери автомобілів можуть швидше прототипувати транспортні засоби та брати ці моделі в огляд». Зрозуміло, що в міру наближення пандемії коронавірусу користувачі шукають більше способів зв’язку та співпраці в Інтернеті. Нова гарнітура Omnicept від HP із безліччю датчиків є знаком того, що виробники VR намагаються отримати більше відгуків на цьому зростаючому ринку.