Saltar al contenido

Нова політика щодо вмісту Reddit може похвалитися успіхом, а модератори кажуть інакше

15 de abril de 2021

Ключові винос

  • Нова політика Reddit проти ненависті призвела до зменшення вмісту ненависті.
  • Модератори громад, що базуються на меншинах, продовжують зазнавати переслідувань та жорстокого поводження.
  • Багато модераторів Reddit залишаються обережними оптимістами щодо змін.

Пізні ночі перебираючи вигрібну яму вмісту – це те, що заважає багатьом модераторам Reddit – особливо тим, хто керує вразливими громадами. Незважаючи на нещодавні зусилля, щоб виправити свою погану репутацію, ці користувачі все ще стикаються з основним тягарем історії бездіяльності регуляторів. Нещодавно Reddit оголосив про успіх нової політики щодо вмісту, яку він представив у червні. Створене для боротьби з ненависним контентом на платформі, оновлення містить суворі вказівки щодо регулювання мови ненависті, що завершилося видаленням майже 7000 субредітів. Компанія святкує зниження вмісту ненависті на 18 відсотків після переробки політики. Однак, хоча Reddit радіє, користувачі все ще зазнають особливого виду зловживань на платформі. «На сьогоднішній день на Reddit є ще багато місць, які не схожі на безпечні місця», – написав користувач Reddit u / Dsporachd. “Ми не спостерігали жодного зменшення гомофобної, трансфобної чи расистської ненависті навіть після того, як адміністратори вжили всіх цих передбачуваних дій … до цих пір ці проблеми з користувачами не вирішувались ефективно і все ще є поширеною проблемою на сайті, особливо про субредіти для громад меншин «.

Змістовий покажчик

Орієнтація на різні голоси

Вдень 43-річний Джефферсон Келлі – технічний спеціаліст з ІТ-мереж, який усуває несправності пошкоджених мережевих компонентів, але під час простою він заплутує перехрещені дроти Інтернет-спільноти, що кишить несправними зв’язками. Останні три роки Келлі виконувала обов’язки модератора r / BlackPeopleTwitter, однієї з найбільших спільнот Reddit.

Перша сторінка r / BlackPeopleTwitter на Reddit

Маючи понад 4 мільйони підписників, r / BlackPeopleTwitter може бути однією з найпопулярніших спільнот платформи, але як простір, який надає пріоритет голосам та коментарям чорношкірих, боротьба з расистським купоросом закладається в досвід. “З тих пір, як я став модератором, я міг бачити щоденну боротьбу, яку повинні пройти модератори чорноцентричної спільноти … якщо щось позитивне про когось із чорношкірих чи кольорових людей потрапляє на першу сторінку, ми просто отримуємо абсолютну повінь расистських коментарів », – сказав він під час телефонного інтерв’ю. «Найбільше, що ми можемо зробити, – це видалити коментарі та заборонити користувача, але це займає кілька секунд, щоб створити новий обліковий запис і повернутися, щоб зробити те саме», – продовжив Келлі. – Щоразу, коли ми потрапляємо на першу сторінку [hate comments go] крізь дах «. На головній сторінці Reddit, відомій як r / all, – там, де за допомогою унікального алгоритму сайту компілюються найпопулярніші публікації за день з різних підредітів. Задуманий як місце, де користувачі можуть збиратися та відчувати найкраще з різних спільнот, він став суперечкою для тих просторів, що базуються на історично маргіналізованих групах, за словами Келлі. «Ми не спостерігали жодного зменшення гомофобної, трансфобної чи расистської ненависті навіть після того, як адміністратори вжили всіх цих передбачуваних дій».

Тролінг триває

Модератори з інших спільнот повторюють подібні почуття. r / RuPaulsDragRace – це субреддит для супер шанувальників однойменного реаліті-шоу-шоу, яке отримало нагороду Еммі. Як шоу, що демонструє мистецтво перетягування, subreddit, природно, висвітлює квір та транс-виконавців, що, на думку модераторів, є рецептом катастрофи на головній сторінці Reddit.

Головна сторінка r / RuPaulDragRace на Reddit

Виступаючи через прямі повідомлення під анонімністю своїх імен користувачів, ці модератори були відвертими щодо свого досвіду з деякими найбільш вірулентними користувачами Reddit. “Якщо ви ** дірка, яка прагне тролювати, ви збираєтесь вирушити до r / all, а потім піднятися прямо до цієї королеви. Тут тролеї-коментарі-тролі їдуть ловити цілі ”, – написав модератор u / VladislavThePoker. “І це трапляється кожного разу, коли ми натискаємо r / all. Нас називають усіма іменами в книзі, погрожують і прихиляють ». За словами модератора u / DSporachd, субредіт був залитий потоком гомофобних, расистських та трансфобних коментарів після передчасної смерті улюбленого фанатом RuPaul Drag Race Chi Chi DeVayne. Коментарі, що глузують над померлим та користувачами subreddit, є лише знімком вмісту, який ці модератори відповідають за регулювання на платформі соціальних мереж.

Довгий шлях

Навіть завдяки останнім зусиллям Reddit, переслідування та жорстоке поводження є невід’ємною частиною досвіду бути меншиною на платформі. Адміністратори Reddit можуть вболівати за зміни на платформі, але ті, хто найбільше бере участь у спільнотах, малюють похмуру картину.

Це говорить про більшу проблему попереднього практичного підходу Reddit до модерації політики. В епоху, що має значення після «Чорного життя», здається, що електростанція соціальних мереж, нарешті, може серйозно сприймати свою платформу. І хоча інші модератори менш впевнені в успіху політики, Келлі більш оптимістично дивиться в майбутнє. «Ядро платформи стало зброєю анонімності, але зараз відбулися зміни, і це через те, що ці адміністратори перестали зайняти цю позицію, а нам, модераторам, залишатись за владою», – сказав Келлі. «Там було набагато більше продуктивності, і не так багато обручів, щоб перестрибнути, щоб отримати втручання адміністратора, тому те, що відбувається, – це швидше репресії».