Saltar al contenido

Нова функція запису дзвінків доступна на деяких телефонах Pixel

28 de abril de 2023

Запис дзвінків у додатку Google Phone нарешті доступний для власників Pixel по всьому світу. Користувач Twitter Джей Пракаш спільні знімки екрана функції. Його потрібно ввімкнути в налаштуваннях програми телефону, перш ніж ним можна буде користуватися. Після ввімкнення кнопки «Запис» з’являється в інтерфейсі під час здійснення або отримання виклику. Також є можливість автоматичного видалення записів через певний період часу (сім днів, 14 днів, 30 днів або ніколи).

У квітні 2020 року Google додав власний запис дзвінків у програму Phone, але, згідно з 9to5Google, він був здебільшого обмежений телефонами Nokia та Xiaomi. Це також обмежено країнами та регіонами, де запис дзвінків є законним. Один 9to5Google наприклад, письменник не бачив можливості записувати дзвінки на свій телефон у Великій Британії, але його колега-письменник може отримати до неї доступ у Франції. У США законність запису дзвінків залежить від того, де ви проживаєте. Деякі штати вимагають згоди кожного учасника розмови, перш ніж ви зможете його записати, тоді як інші дозволяють записувати, доки ви берете участь у розмові. Відповідно до сторінки підтримки Google, учасники розмови отримують сповіщення про те, що їх записують перед початком розмови.

Вбудована функція запису дзвінків у програмі Google Phone

Власники Pixel можуть перевірити, чи є у них функція запису викликів, відкривши програму «Телефон» і торкнувшись Налаштування > Запис розмов. Їхній пристрій має працювати під управлінням Android 9 або новішої версії та мати встановлену останню версію програми Phone.