Saltar al contenido

Нове дослідження показує, що iPhone 13 тримає свою цінність краще, ніж Pixel 6

8 de octubre de 2022

Новий звіт показує, як новий iPhone 13 зберігає свою цінність довше, ніж телефон Google Pixel 6, оскільки попит клієнтів на пристрій Apple залишається високим, незважаючи на дефіцит пристроїв. Звіт надійшов від Sell Cell, онлайн-ринку старих мобільних пристроїв. Щоб переглянути дані, компанія дослідила вартість заміни на пристрої 45 постачальників. Відповідно до висновків, iPhone 13 продовжує працювати добре через кілька місяців після випуску, тоді як Pixel 6 не працює з моменту випуску.

Інтерес споживачів до останнього смартфону Apple не вщухає. Насправді спостерігається постійне зростання. За перший місяць серія iPhone 13 подешевшала в середньому на 24,9 відсотка, але з часом цей показник знизився. З іншого боку, Pixel 6 важко конкурувати. Серед п’яти варіантів пристроїв лінійка Pixel 6 подешевшала в середньому на 42,6 відсотка за перший місяць, і це значення продовжує падати. Незважаючи на початкові проблеми з iPhone 13, Pixel 6, схоже, намагається скоротити розрив. Звіт свідчить про те, що ця тенденція підживлюється силою розпізнавання імен.

Pixel 6 Pro

Компанія Sell Cell виявила, що попит на iPhone стабільний, і люди готові проявити терпіння, щоб придбати один. Навіть якщо Pixel 6 у певному відношенні кращий за iPhone 13, споживачі все одно виберуть пристрій Apple, оскільки йому довіряють і цінують його. На основі свого звіту Sell Cell рекомендує iPhone 13 як кращу інвестицію, якщо ви плануєте продати пристрій пізніше. І загальні результати дослідження Sell Cell, здається, підтверджують теорію про те, що пристрої iPhone з часом знецінюються краще, ніж пристрої інших брендів.