Saltar al contenido

Новий пилосос Samsung може спорожнюватися під час заряджання

10 de julio de 2023

Новий бездротовий стрижневий пилосос, який не розбризкує купу частинок пилу в повітря та очищає свій власний смітник під час заряджання, вже готовий від Samsung. Bespoke Jet — це найновіший пилосос Samsung, який рекламує легшу раму та підвищену ефективність очищення порівняно з попередніми моделями. За словами Samsung, Bespoke Jet підтримуватиме чистоту вашої підлоги, повітря та сам себе. І він має вийти протягом наступних кількох місяців.

«All-in-One Clean Station» є головною темою для цієї конкретної моделі, і Samsung заявляє, що вона збереже ваш простір більш гігієнічним. Коли пристрій під’єднано до зарядної станції, він самостійно спустошує свій смітник, не розпилюючи частинок пилу в повітря, що Samsung пояснює своєю технологією Air Pulse. Bespoke Jet також може похвалитися багатошаровою системою фільтрації, призначеною для послідовного вловлювання великих, дрібних і мікрочастинок пилу, а також фільтри, які можна прати в машині. З вагою 1,44 кг (3,17 фунта) Bespoke Jet також призначений для легкого використання в будь-якій частині вашого житлового простору, забезпечуючи потужність всмоктування до 210 Вт. Він також оснащений цифровим дисплеєм для рівня всмоктування та заряду батареї, який підтримує десятки мов, і Samsung стверджує, що акумулятор великої ємності дозволить йому працювати до години.

Індивідуальний Jet Samsung

Струйний пилосос Samsung Bespoke Jet буде доступний наприкінці січня в Південно-Східній Азії та Європі, а в США – у березні. Якщо ви зацікавлені, ви можете забронювати один для себе на офіційному веб-сайті, але загальна вартість наразі невідома.