Saltar al contenido

Новий «інтегрований» оновлений дизайн Gmail виходить цього місяця

30 de mayo de 2023

Google оголосив, що змінює макет для Gmail і подальшу інтеграцію Google Chat, Meet і Spaces у службу. У цьому новому макеті Chat, Meet і Spaces матимуть спільний доступ до екрана з Gmail, щоб користувачі могли легко перемикатися між ними, не відкриваючи нових вікон. Ви можете випробувати новий макет з 8 лютого, який стане стандартним у квітні, а потім постійним до кінця другого кварталу 2022 року.

Google називає цей новий макет «інтегрованим поданням», оскільки він зосереджується на своїх програмах Workspace. Якщо ви вирішите випробувати новий макет, ви знайдете нове меню навігації ліворуч, за допомогою якого можна перемикатися між папкою «Вхідні» та іншими програмами обміну повідомленнями. З’являтимуться сповіщення, які нагадуватимуть вам про інші програми, які потребують уваги, і ви зможете переглядати всі розмови з Chat і Spaces на одному екрані. Згодом панель пошуку відобразить результати чату, але невідомо, коли ця функція дебютує. Ви також зможете повернутися до старого макета Gmail, коли з’явиться квітневе оновлення, у налаштуваннях, доки це не стане остаточною зміною.

Інший вигляд нового макета Gmail

Зміни в Gmail головним чином впливають на кінцевих користувачів вибраних програм Google, зокрема G Suite Basic, Enterprise Standard і Education Plus. Однак оновлений дизайн не буде доступний для користувачів Workspace Essentials. За останній рік Google розширила охоплення своїх робочих додатків, наприклад, коли Google Workspace і Chat стали доступними для всіх.