Saltar al contenido

Новий iPad Air – це погляд у майбутнє

17 de abril de 2021

Ключові винос

 • Новий iPad Air починається з 599 доларів.
 • Він має всі найважливіші особливості iPad Pro, окрім Face ID.
 • Це перший пристрій Apple із зчитувачем відбитків пальців у кнопці живлення.

Яблуко

Новий iPad Air – найцікавіший iPad, який з’явиться деякий час. Так, він потужніший за поточний iPad Pro, але це лише тимчасова помилка в лінійці. Найкрутіше в цьому iPad – це погляд у майбутнє. Зараз, якщо у вас немає конкретних потреб, Air – найкращий iPad для більшості людей. У ньому є останній чіп Apple A14, у нього екран від краю до краю iPad Pro, у нього є нова панель Touch ID, вбудована в кнопку живлення, вона поставляється в кольорах і працює з усіма аксесуарами iPad Pro від Apple. Давайте розглянемо уважніше.

Змістовий покажчик

Чого не має iPad Air

Новий Air наполегливо натискає на поточний iPad Pro. Це тому, що Pro – це дизайн 2018 року з процесором епохи 2018 року. Оновлення 2020 Pro додало кілька вигадливих нових камер, і все про це. Відповідно до набору тестів продуктивності процесора GeekBench, новий iPad Air перевершує старий Pro в одноядерних завданнях і програє в багатоядерних.

iPad Pro 12.9 проти iPad Pro 11 проти iPad Air 4-го покоління

Тепер прийшов час скласти список iPad Pro з функціями Air не ділиться:

 • 12,9-дюймовий варіант (Air має лише 10,9-дюймову модель).
 • Камера ідентифікатора обличчя.
 • Ультраширока задня камера.
 • Фантастична задня камера LiDAR для доповненої реальності.
 • Оновлення екрану Pro Motion 120 Гц.
 • Яскравість екрану 600 ніт (проти 500 ніт на iPad Air).
 • Чотири динаміки (у Air лише два).
 • Більше оперативної пам’яті (майже напевно – Apple не вказує оперативну пам’ять на специфікації).
 • Максимальний обсяг пам’яті 1 ТБ (проти 256 ГБ для Air).

І це все.

Touch ID проти Ідентифікатор обличчя

Для мене найбільшим недоліком є ​​Face ID. З iPad, Face ID справді чудовий. Просто торкніться екрана та проведіть пальцем вгору, щоб вимкнути та розблокувати. Коли iPad знаходиться у підставці / футлярі для клавіатури, це ще краще. Ви просто натискаєте будь-яку клавішу, і iPad прокидається і готовий до використання. Мені було б важко повернутися до пристрою для зчитування відбитків пальців Touch ID, особливо зараз, коли він знаходиться у кнопці сну / пробудження. З iPad у старому стилі, тими, у яких є кнопки додому, ви завжди знали, де ця кнопка. І навпаки, за допомогою нового екрана від краю до краю ви ніколи не дізнаєтесь, в який бік його тримаєте, і тому ви завжди будете шукати кнопку. Якщо ви закриваєте камеру за допомогою функції Face ID, iPad відображає стрілку, щоб повідомити, де вона знаходиться. Ефір, мабуть, зробить щось подібне.

Найбільш захоплююче в новій кнопці живлення Touch ID – це можливість, що вона опиниться на iPhone. Здійснювати платежі Apple Pay набагато простіше за допомогою Touch ID, а в часи COVID, що носять маски для обличчя, Face ID стає справжньою проблемою. Коли я плачу за допомогою свого iPhone, мені потрібно двічі натиснути свою парольну фразу – один раз, щоб розблокувати iPhone, і знову заплатити. Мати обидва в iPhone було б дивно.

Дизайн – це як це працює

Зосередження уваги на тому, чого не має Ефір, насправді не чесне. Якщо ви поставите iPad Air поруч із 11-дюймовим iPad Pro, вам важко буде розрізнити їх. Ця схожість також означає, що Air може використовувати друге покоління Apple Pencil, яке приклеюється магнітами до плоского краю iPad, і заряджається, поки воно там.

iPad з чарівною клавіатурою

Яблуко

Ви також можете використовувати чарівну клавіатуру та трекпад, що є трансформованим аксесуаром. Це занадто дорого – 300 доларів, але це просто чудово. Це насправді змінює спосіб використання iPad. Ви завжди можете підключити будь-яку клавіатуру USB або Bluetooth та мишу / трекпад і використовувати їх, але універсальний футляр Magic Keyboard змушує iPad відчувати себе (надважким) MacBook. Це так добре.

USB-C

IPad Air тепер має роз’єм USB-C замість порту Lightning. Це означає, що ви можете використовувати будь-який зарядний пристрій USB-C, а також майже будь-який аксесуар USB, не використовуючи старий комплект підключення камери USB-Lightning Camera. Я підключаю концентратор USB-C до свого iPad Pro, і тоді я можу підключати жорсткі диски, клавіатури, миші, кабелі Ethernet, карти SD і CF, і навіть аудіоінтерфейси USB та клавіатури MIDI-фортепіано. Це, як кажуть дорослі, коли вони намагаються здатися крутими дітьми, зміна гри.

Висновок

IPad Air бере майже все, що чудово в iPad Pro, додає кілька власних спеціальних інгредієнтів і додає палітру холодних кольорів. І все це за менші гроші, ніж флагманський iPad Pro від Apple ($ 599 проти $ 799 за базову модель). «Зараз, якщо у вас немає конкретних потреб, Air є найкращим iPad для більшості людей». Тепер ви можете насолоджуватися повноекранним, тонкоформатним, плоскостороннім дизайном та всіма тими, що раніше були лише Pro-аксесуарами для iPad середнього рівня. Якщо ви все ще не впевнені, чи потрібен вам Pro чи Air, тоді вам слід отримати Air. Переваги поточного Pro настільки специфічні, що ви будете знати, чи вони вам щось значать.