Saltar al contenido

Новий iPad Air – це Pro у всьому, крім імені

15 de abril de 2021
 • Якщо вам не потрібен Face ID, 4 динаміки або екран 120 Гц, вам слід купувати Air, а не Pro.
 • Єдиною зміною iPad початкового рівня є оновлення центрального процесора.
 • Новий iPad Air може використовувати всі аксесуари iPad Pro, включаючи чарівну клавіатуру та трекпад.

Яблуко

Новий iPad Air від Apple вражає. Насправді настільки дивовижне, що, мабуть, не варто витрачати зайві 200 доларів на наступну модель, iPad Pro. Давайте перевіримо склад і подивимось, що відбувається. Цього тижня Apple оновила свої iPad середнього та нижчого рівня і викликала певну плутанину. Якщо ви купуєте найдешевшу, просту модель iPad, то все просто. Єдина зміна – це оновлення мікросхеми. Але новий iPad Air – це досить крок вгору. Він має прохолодний дизайн екрану iPad Pro до краю, має ті самі аксесуари та має абсолютно новий чіп A14. Це ускладнює рішення, купувати Pro, або вибрати майже такий же Air і заощадити 200 доларів. «Я сам використовую 11-дюймовий iPad Pro і навряд чи можу знайти різницю до цих нових ефірів». Розповів розробник Mac і iOS Маттіас Гансріглер tebapit за допомогою прямого повідомлення. «Вони видаються досить привабливими, і якби я зараз був на ринку, я б, напевно, вибрав iPad Air замість Pro».

Змістовий покажчик

iPad Нічого

Базовий iPad, той, що починається з 329 доларів, такий самий, як і попередня модель iPad, але з новим, швидшим чіпом (новий A12 Bionic замінює старий процесор A10 Fusion). Поточний iPhone 11 використовує чіпи A13, а iPad Pro використовує чіп A12. Тоді цей новий базовий iPad може бути не найшвидшим пристроєм, але він досить швидкий.

Air vs Pro

Плутанина виникає з новим iPad Air. Він отримує прохолодний вузький кадр iPad Pro без кнопки додому і без великого «підборіддя». Насправді, це виглядає майже точно так само, як нинішній iPad Pro, аж до квадратних меж, що дозволяють магнітно приклеїти Apple Pencil 2 збоку для зарядки.

Pro та Air настільки близькі, що краще перерахувати відмінності: ось що є у iPad Pro, а в Air немає:

 • Ідентифікатор обличчя
 • 120 Гц дисплей Pro Motion, трохи яскравіший
 • До 1 ТБ пам’яті (максимальний обсяг пам’яті – 256 ГБ)
 • 12,9-дюймовий екран
 • Ультраширока задня камера
 • Чотири динаміки (два в ефірі)
 • Сканер LiDAR (для доповненої реальності)
 • Портретний режим, Memoji та Portrait Lightning на передній камері
 • Яскравіший справжній спалах

І ось зворотний список: те, що є у Air, а у Pro не вистачає:

 • Торкніться кнопки живлення ID
 • Процесор наступного покоління A14
 • Холодні варіанти кольорів

Це воно. Все інше те саме. Обидва використовують один і той же Apple Pencil, мають однаковий сучасний Wi-Fi та (необов’язково) стільникові радіостанції та можуть знімати однакове якісне відео. «Я сам використовую 11-дюймовий iPad Pro і навряд чи можу знайти різницю до цих нових ефірів». Навіть фізичні розміри майже однакові (екран Повітря трохи менший, тому навколишні рамки трохи товщі). Це означає, що Air може використовувати всі (11-дюймові) аксесуари iPad Pro. Ми вже згадували про Apple Pencil, але ви також можете використовувати дивовижний футляр для клавіатури Magic Trackpad, який перетворює iPad на портативний комп’ютер. А також ви отримуєте USB-C, який дозволяє підключати майже все, що завгодно, без адаптера.

Новий iPad Air від Apple з чарівною клавіатурою

Яблуко

Майже впевнено, що наступний iPad Pro, коли він надійде (можливо, не раніше весни наступного року), знову розширить розрив. Але зараз Air виглядає неймовірною угодою. «Різниця між iPad Air та iPad Pro менша, ніж будь-коли, але для своєї роботи я все-таки віддаю перевагу 12,9-дюймовому iPad Pro з більшим дисплеєм ProMotion, більшим SoC та Face ID», – технічний журналіст та користувач iPad Джон Вурхіз розповів tebapit через Twitter DM. «Тим не менш, я, ймовірно, буду купувати Air як вторинний пристрій. Розмір і вага Air краще для таких занять, як читання, що також робить його більш портативним для подорожей».

Ідентифікатор обличчя

IPad Air має одну функцію, яка є першою для будь-якого пристрою Apple: нова кнопка сну / пробудження Touch ID. IPad Pro та iPhone X відкинули кнопку головного на користь Face ID, але Face ID відповідальність у часи COVID. Помістивши сканер відбитків пальців у кнопку живлення, ми можемо використовувати Touch ID, одночасно насолоджуючись екраном без кнопок від краю до краю. Очікуйте, що це з’явиться на iPhone 12 наступного місяця.

iPad Air з більшим 10,9-дюймовим рідкокристалічним дисплеєм та новим сенсором Touch ID, інтегрованим у верхню кнопку.

Яблуко

Але Face ID на iPad – це зовсім інша гра. iPad Face ID – це чудово. Це як у вас взагалі немає пароля. І найкраще, коли ви використовуєте iPad як ноутбук, або з чарівною клавіатурою, або зі звичайною клавіатурою та підставкою. Потім торкання будь-якої клавіші пробуджує та розблоковує. Потрібно простягнути руку для автентифікації пальцем – це великий крок назад.

Поради щодо купівлі

Отже, який iPad слід придбати? Якщо вам потрібна / потрібна така функція, як Face ID, більший 12,9-дюймовий екран або більше місця для зберігання, вибір простий: перейдіть до Pro (якщо ви не зможете зачекати до наступного року). Але якщо вам подобається новий сучасний вигляд, ви не хочете витрачати гроші Pro, або просто сподобалися ці солодкі нові кольори iPad Air, вам варто подумати про Air. Це справді виглядає чудово.