Saltar al contenido

Новий MacBook Air: новини, ціна, дата випуску, характеристики та чутки

20 de abril de 2021

Чи вийде MacBook Air у 2021 році? Незважаючи на те, що Apple випустила два в 2020 році (добре прийнятий M1 MacBook Air зовсім недавно в листопаді), є багато очікувань, що цього року з’явиться інший Air. Той, що має тонший, легший дизайн, модернізований дисплей, зарядку MagSafe, продовження використання USB 4 і, сподіваємось, кращу веб-камеру.

Змістовий покажчик

Коли вийде новий MacBook Air?

Існують неоднозначні звіти (здогадки, якщо чесно) про те, коли прибуде MacBook Air. Поважний аналітик і серійний провайдер Мін-Чі Куо заявив минулого року, що ми, мабуть, не побачимо нового MacBook Air до кінця 2021 року, а потім скоригували його оцінку на 2022 рік. Однак, за іншими звітами, випуск планується до 2021 року.

Оцінка дати виходу tebapit

Наше найкраще здогадування щодо того, що ми знаємо зараз, – це кінець 2021 року або початок 2022 року. Останні дві моделі вийшли в березні та листопаді, і оскільки ми не очікуємо весняного випуску, наступний найкращий графік показує це в листопаді цього року. Березень 2022 року буде нашим наступним здогадом, якщо він не вийде до листопада 2021 року.

Нові чутки про ціни на MacBook Air

Перспектива Куо полягає в тому, що одним із основних напрямків діяльності майбутнього MacBook Air є зниження ціни. Якщо це стосується нового ноутбука, то ціна може бути нижчою за поточну базову модель: 999 доларів. Інші звіти свідчать, що, оскільки ми очікуємо, що вона буде тоншою та легшою за модель 2020 року, це буде преміум-версія поточного складу (і, отже, більше дорого). Apple збереже існуючі моделі як пропозиції початкового рівня.

Інформація про попереднє замовлення

Ми дізнаємось більше про те, коли ви можете попередньо замовити новий MacBook Air, як тільки почуємо офіційні новини про його випуск від Apple.

Останні новини про новий MacBook Air

Ви можете отримати більше новин про ноутбуки від tebapit. Нижче – поточні чутки та інші новини про майбутній Ефір:

Нові можливості MacBook Air

Нові можливості важко передбачити з абсолютною впевненістю настільки рано без деталей від Apple, але ось що говорять більшість чуток:

  • Камера 1080p: Поточний MacBook Air містить веб-камеру FaceTime HD із роздільною здатністю 720p, в основному ту саму з останніх декількох моделей. Він оснащений вдосконаленим процесором зображення, який Apple може оновити ще раз цього року, але ми хотіли б бачити ще кращу 1080p-камеру в цій.
  • Магнітний адаптер живлення: Apple востаннє використовувала MagSafe у 2017 Air, але оскільки ми, мабуть, побачимо його повернення з MacBook Pro 2021 року, можна з упевненістю сказати, що та сама технологія поставляється з новим MacBook Air.
  • Міні-світлодіод: Як і інші продукти компанії, Apple може оновити дисплей міні-світлодіодом. Це оновлення надає можливість використання тонших дисплеїв, що підтримують такі речі, як темні темні кольори, кращий контраст, яскравіші кольори та краща енергоефективність.
  • Apple Silicon: Вони оновили поточну модель у 2020 році чіпом Apple M1, тому ми можемо побачити ще одне оновлення з новим MacBook Air. Це може бути чіп M1X або версія наступного покоління, залежно від дати випуску ноутбука.

Нові технічні характеристики та обладнання MacBook Air

Швидше за все, він збереже 13-дюймовий екран, але загальний ноутбук буде тоншим завдяки меншим рамкам. Деякі ранні чутки заявляли про 15-дюймову версію, але за словами Марка Гурмана з Bloomberg, цієї ідеї, очевидно, вже немає на столі,

Окрім вищезгаданого доповнення MagSafe, чутки говорять, що новий MacBook Air включатиме два порти USB 4. Попередні моделі оснащувалися 8 ГБ оперативної пам’яті з можливістю оновлення до 16 ГБ та об’ємом пам’яті 2 ГБ; ми очікуємо, що ці характеристики залишаться. Додайте цю сторінку в закладки для оновлень! Часто з’являються нові деталі, особливо зараз на етапах чуток. Коли з’являться офіційні новини або більш надійні історії, ми оновимо цю сторінку.