Saltar al contenido

Новий Nintendo Switch Pro: чутки, ціна, дата випуску, характеристики, новини та ігри

21 de abril de 2021

На шляху є абсолютно новий Nintendo Switch, незалежно від того, визнає це Nintendo. Очікується, що наступна версія включатиме оновлену обчислювальну потужність та нову консоль (або дві).

Змістовий покажчик

Коли вийде новий комутатор Nintendo?

Хоча деякі дуже ранні чутки говорили про те, що 2020 рік був роком нового комутатора, слух зрештою почав орієнтуватись на 2021 рік для випуску консолі наступного покоління, і зараз галузь називає його спільно Nintendo Switch Pro (або, можливо, Super Switch) , хоча деякі торгові точки також базікають, що також буде випущений другий новий комутатор під назвою XL. Деякі звіти вказують, що це може відбутися на початку року, але, враховуючи пандемію, цей час здається жахливо агресивним. Президент Nintendo America залишається скутим; нещодавнє інтерв’ю Polygon не дало жодних реальних натяків, окрім ідеї, що Nintendo «завжди» дивиться на нові технології і «спостерігає», як люди залучаються.

Оцінка дати виходу tebapit

Наші гроші призначені для випуску з квітня по червень 2021 року. Ми вважаємо, що найімовірніше, що виробництво нової консолі розпочалося наприкінці 2020 року або на початку 2021 року, а випуск та розповсюдження заплановано на більш середині року. Випуск раніше цього після того, як мільйони споживачів просто витратили свої важко зароблені гроші на дві інші досить дорогі консолі у святкові дні, просто не здається найрозумнішим кроком компанії, відомої своїм кмітливим ігровим маркетингом. Тим не менш, генеральний директор Kantan Games, за даними IGN, вважає, що новий Switch з’явиться в продажу друге половина 2021 року (можливо, E3 2021), але звіт Bloomberg пропонує десь до березня 2022 року … лише час покаже. Оригінальний Switch був випущений в березні 2017 року, а Switch Lite – у липні 2019 року. 17 лютого 2021 року Nintendo розмістила Nintendo Direct і анонсувала численні нові ігри та оновлення поточних ігор для Switch. Були також анонси, що стосуються вдосконаленого використання спеціально розроблених контролерів комутаторів для Легенда про Зельду: Меч Skyward HD. Що стосується нової версії Switch? Ні. Ні слова.

Чутки про ціни на Nintendo Switch Pro

Будь-яка спекуляція цінами – це лише те, що на даний момент: спекуляція. В даний час Switch продається за 299 доларів, а Switch Lite продається за 199 доларів. Можливо, Switch Pro / Super Switch, з акцентом на вищій графічній роздільній здатності та модернізації живлення, може продати більше в діапазоні 399 доларів і більше конкурувати з Xbox Series X від Microsoft і PS5 від Sony. Але це строго здогадка з нашого боку на цьому етапі.

Інформація про попереднє замовлення

Оскільки офіційного повідомлення про новий комутатор не було, інформація про попереднє замовлення недоступна. Тим не менше.

Останні новини про комутатор Nintendo

Ви можете отримувати більше ігрових новин від tebapit на всі види тем; ось ще історії (і деякі з цих чуток) про консоль Switch.

Особливості Nintendo Switch Pro

Поточні версії комутатора постачаються з двома контролерами Joy-Con, які кріпляться до консолі, але їх також можна використовувати окремо. Одна консоль може підтримувати до 8 гравців. Консоль також підтримує Pro Controller, бездротовий контролер, який підключається через Bluetooth. Подейкують, що нові функції включають:

  • Покращення потужності
  • Новий, можливо автономний контролер
  • Міні-світлодіодний дисплей
  • Покращені функції хмарних ігор

Поширені звіти про те, що новий комутатор буде поставлятися з новим контролером, який підключає консоль до ПК. Існує також припущення, що наступна модель матиме певні особливості інтерактивності поряд із кращим дисплеєм. Це може пояснити, чому нещодавно відбувся крок до розблокування частоти кадрів у поточних іграх. Такий крок полегшить, кажуть інсайдери, підвищення продуктивності гри за допомогою нової консолі. Поширено чуток, що версія Pro, швидше за все, включатиме міні-світлодіодний дисплей, який висвітлює пікселі точніше, ніж поточний світлодіодний дисплей може використовувати OLED для передачі світла. Якщо Nintendo підпише угоду з корпорацією Innoloux, це майже напевно зробить цей слух готовою угодою, хоча інші виробники також можуть задовольнити потребу. Хмарні ігри, які в даний час обробляються через службу Ubitus GameCloud, можуть стати ще більшою функцією для наступної версії Switch. Nintendo може планувати запустити програму підписки на хмарні ігри, як це роблять Microsoft і Sony для консолей Xbox і Playstation. Це дозволило б запропонувати додаткові, більш інтригуючі заголовки, яких більшість людей зараз не очікують від Switch.

Характеристики та обладнання Nintendo Switch Pro

Ще ніхто насправді нічого не знає, і чуток тут навіть не варто зачіпати, крім загального «оновлення влади». Як тільки ми доберемося до будь-яких остаточних чуток або, що ще краще, фактичних фактів, ми розмістимо їх тут для вас. Що стосується того, як могла б виглядати система, то кілька торгових точок вже мають готові теорії. Computer Bild, голландський ІТ-сайт, навіть створив візуалізацію того, що, на його думку, може надійти. Це засновано на фактах? Не те, що хтось підтвердив. (Тим не менше)

Уявний погляд на те, як може виглядати новий Nintendo Switch Pro.
Комп’ютерний Bild

Уявний погляд на те, що може містити новий Switch Pro.

Уявний погляд на те, що може містити новий Switch Pro.
Комп’ютерний Bild

Ігри Nintendo Switch Pro та зворотна сумісність

Підтримка ігор 4K – це частково те, що рухає велику частину чуток. Bloomberg через VGC повідомляє, що Nintendo нібито сказав розробникам зробити свої нові ігри Switch готовими до 4K, що є величезною підказкою про те, що нова консоль з’являється, оскільки поточні версії не підтримують цю роздільну здатність. Також є звіт Bloomberg, який стверджує, що комутатор 2021 буде підтримувати Nvidia Deep Learning Super Sampling (DLSS), що дозволить підтримку 4K. Нещодавній твіт від сторонніх розробників ігор FDG Entertainment, що випускають Monster Boy and the Cursed Kingdom for the Switch, підтвердив, що гра отримує оновлення для консолей наступного покоління для підтримки власного сигналу 4K.120fps через HDMI 2.1. Його відповідь шанувальнику, що прикриває той факт, що йому знадобиться PS4 для гри, супроводжувався коментарем, що, можливо, покупка PlayStation не потрібна.

Поки що нічого не відомо про зворотну сумісність оновленого комутатора.

Деталі контролера та аксесуарів Nintendo Switch Pro / 2

Однією з найбільш захоплюючих чуток про наступний комутатор є те, що він буде мати повністю оновлений контролер. Це, мабуть, підтверджується кількома способами: контролер для комп’ютерного патенту, виданий у 2020 році, та японський патент на гнучкий контролер, поданий у 2019 році. Перший японський патент зосереджений на поліпшенні форми поточного контролера. Він все одно ковзав би на консоль, коли це було потрібно, але він складався б (і назад) для більш приємного, ергономічного досвіду.

Японський патентний малюнок гнутого контролера комутатора.

У квітні 2020 року Nintendo отримала другий патент на « контролер для комп’ютера », який підозріло схожий на поточний контролер Switch із модифікаціями. Патент, здається, передбачає, що цей контролер не буде частиною блоку комутатора, а це означає, що він не буде частиною поточної портативної гібридної консолі, яку ми всі знаємо і любимо. Натомість цей контролер виглядає самостійно і може бути опцією Bluetooth для гри в ігри комутаторів на ПК.

Патент Nintendo на контролер для комп’ютера