Saltar al contenido

Новий Nord CE 2 від OnePlus вийде наступного тижня

4 de junio de 2023

OnePlus представила останню модель із лінійки Nord CE (Core Edition), яка вийде наступного тижня. Схоже, Nord CE 2 є продовженням оригінального Nord CE, а також менш функціональною (але, можливо, більш доступною) альтернативою Nord 2. Nord CE 2 також матиме роз’єм для навушників, який здається, це було достатньою проблемою для власників Nord 2, тому OnePlus вважав за потрібне назвати цю функцію у відео оголошення.

Конкретні деталі про Nord 2 CE, які не включають навушники, трохи менші, хоча тизер OnePlus підтверджує підтримку карти пам’яті microSD об’ємом до 1 ТБ і швидку зарядку SuperVOOC потужністю 65 Вт, яка може похвалитися повною зарядкою протягом дня за 15 хвилин. Схоже, що OnePlus має намір розкрити більше функцій на сторінці запуску Nord CE 2 до випуску, але більша частина цієї інформації все ще недоступна. Цілком можливо, що ми (з технічної точки зору) вже знаємо специфікації Nord CE 2, однак, як зазначає GSMArena, що витік деталей вказує на те, що в основному це ребрендинг Oppo Reno7 SE. Рекомендована роздрібна ціна також не підтверджена, але ми можемо припустити, що Nord CE 2, ймовірно, буде коштувати десь між (приблизно) 400 $ для Nord CE і 550 $ для Nord 2.

Що стосується дати випуску? Що ми маємо; OnePlus повідомляє, що Nord CE 2 буде представлений наступного тижня, 17 лютого.