Saltar al contenido

Нові навушники схожі на нові вуха

17 de julio de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Nothing’s ear (1) у роздріб за 99 доларів.
  • Навушники-вкладиші Ear (1) пропонують багато тих самих функцій, що й дорожчі бренди, як-от активне шумозаглушення, водонепроникність тощо.
  • Незважаючи на те, що вони недорогі, навушники Nothing (1) забезпечують чудовий звук і якість збірки, що робить їх преміальним варіантом, який не коштує невеликих грошей.

Nothing хоче кинути виклик поточному ландшафту технологічного світу та тому, як люди думають про нові технології, і його перша частина нового апаратного забезпечення, навушники Nothing ear (1), є ідеальним початком. Справжніх бездротових навушників зараз дуже багато, і бюджетний діапазон продовжує зростати, оскільки все більше брендів стає лідером. Однак із першою парою навушників Nothing вирішив підійти до речей дещо інакше. Пропонуючи продукт менш ніж за 100 доларів, компанія Nothing мала повне право трохи заощадити на якості конструкції та звуку, які видає навушник (1). На щастя для нас, це не так. Замість цього компанія представила різні, але все ще добре знайомі навушники, які включають гарне поєднання середніх і землистих низьких частот. Тут високі частоти трохи неприємні, але загалом прослуховування музики та іншого вмісту на вухо (1) схоже на прослуховування через високоякісний динамік. Хоча у вухах є багато чого подобатися (1), вони не ідеальні. Через їх бюджетну ціну є деякі обмеження щодо того, що вони можуть запропонувати.

На сцені

Візуальний дизайн — одна з найпомітніших речей, які ви побачите, коли подивіться на першу партію апаратного забезпечення Nothing. Вся місія компанії полягає в тому, щоб повернути технологію до її витоків. Зосередитися більше на постачанні чудового обладнання та технологій, ніж на тому, як красиво це виглядає, і це видно. Прозорий дизайн дає змогу добре побачити внутрішню роботу вуха (1), і хоча він має дещо привабливий шарм, це далеко не найгарніші навушники, які ви знайдете на ринку. Однак вони добре працюють. Елементи керування прості, схожі на будь-які інші справжні бездротові навушники, хоча, як і більшість елементів керування, встановлених на навушниках, вони можуть трохи дратувати. Проведення вгору та вниз регулює гучність, а подвійне торкання призупиняє та відтворює музику чи інший вміст, який ви слухаєте. Ви також можете вимкнути та ввімкнути шумозаглушення, а також перейти до іншої доріжки, але це все. Якщо ви дійсно хочете налаштувати звук своїх навушників, вам доведеться використовувати окрему програму. Це не рідкість у сучасному середовищі навушників, тому насправді це не порушує угоду. Однак було б непогано мати трохи більше можливостей налаштування на самих навушниках.

Не зовсім біс

Хоча у вухах є багато чого подобатися (1), вони не ідеальні. Через їх бюджетну ціну є деякі обмеження щодо того, що вони можуть запропонувати. Однією з найбільших особливостей навушників є активне шумозаглушення (ANC). Це те, що допомогло виділитися дорожчим варіантам навушників, таким як AirPods Pro від Apple, і хоча ANC відображається в навушниках Nothing, ви починаєте відчувати обмеження бюджету під час їх використання. Придушення шуму зазвичай є важливою частиною використання ANC, багато людей покладаються на нього, щоб блокувати зовнішній шум під час роботи або навіть під час подорожі. ANC на вусі (1) працює, але не повністю блокує все, що означає, що ви отримаєте кровотечу через справді гучні звуки. Знову ж таки, для пари бюджетних навушників це не рідкість, і приємно мати можливість усунути принаймні частину шуму під час їх використання.

Пара навушників Nothing ear(1) на білому тлі.

Незважаючи на проблеми з ANC, Nothing усе ще забезпечує високоякісний звуковий дизайн завдяки співпраці з Teenage Engineering — аудіокомпанією, яка спеціалізується на музичному обладнанні. Це було чудовим вибором об’єднатися з Teenage Engineering, і розуміння компанії музики та того, що потрібно, щоб насолоджуватися нею, чітко видно. Результатом усієї цієї наполегливої ​​роботи стала пара доступних навушників, які забезпечують теплий звук і ідеальне шумопоглинання. За ціною ви просто не можете перемогти його. Додайте до 34 годин роботи від батареї (без увімкненого шумопоглинання), і це виглядає майже як крадіжка. Нехай назва вас не бентежить. Можливо, ніщо не відкриває завісу над тим, наскільки дратівливо складними стали технології, але це не означає, що вони забезпечують досвід, який ви повинні ігнорувати.