Saltar al contenido

Нові Apple AirPods 3 і Pro 2: ціна, дата випуску, характеристики, новини та чутки

21 de abril de 2021

Apple завжди отримувала ще кілька хитрощів, і її надзвичайно популярні AirPods не стали винятком. На даний момент це все здогадки, але ось що ми знаємо. Почніть економити свої копійки!

Змістовий покажчик

Коли вийдуть AirPods 3 або AirPods Pro 2?

Все все ще на стадії чуток, але індустрія кружляє 3-го кварталу 2021 року для AirPods 3 та осені 2021-го для AirPods Pro 2. Інші чутки помістили випуск AirPods Pro 2 раніше, у квітні 2021 року, але квітнева подія Apple відбулася і пішла без оголошення. Мін-Чі Куо, поважний і найчастіше нецільовий аналітик Apple, каже, що AirPods третього покоління, ймовірно, увійдуть у масове виробництво десь з липня по вересень 2021 року.

Передбачувана фотографія AirPods 3 з 52audio.com.

Оцінка дати виходу tebapit

Ми вважаємо, що версія третього покоління з’явиться пізніше в 2021 році, а наступна версія Pro.

Нові чутки про ціну AirPods

Це теж є предметом дискусій. В даний час наш огляд показує, що AirPods (2-го покоління) коштує від 129 до 179 доларів, тоді як AirPods Pro продається за 249 доларів. Якщо існує кілька версій AirPods 3, очікуйте подібного діапазону цін для базової моделі, яка коштує близько 150 доларів, а споживачі платять додатково 50 доларів або близько того за корпус бездротової зарядки. Деякі люди вважають, що AirPods 3 буде новою версією Pro, однак це означатиме, що вони будуть оцінюватися на вищому рівні асортименту і називатимуться AirPods Pro 2. Можливо, Apple дозволить споживачам придбати нові AirPods за допомогою безвідсоткового плану оплати за допомогою кредитної картки Apple Card, як це можна зробити з поточною лінійкою AirPods.

Інформація про попереднє замовлення

Це відбуватиметься доти, доки Apple офіційно не оголосить про існування нової версії, тому слідкуйте за наступною подією Apple 20 квітня 2021 року. Звичайний підхід – анонсувати новий продукт, а потім зробити його швидко доступним для попередньо замовити, і фактично вивести товар на ринок невдовзі.

Останні новини про Apple AirPods

Ви можете отримати більше новин Smart & Connected Life від tebapit на всі види тем; ось деякі інші чутки про оновлення Apple своєї лінійки продуктів AirPods.

Нові функції AirPods

Навіщо представляти новий продукт, якщо він схожий на старий? Apple не байдужа до маркетингової гри; вони, безумовно, запропонують нові функції, розроблені для цілих поточних користувачів AirPods для торгівлі. Bloomberg повідомляє, що AirPods Pro 2 буде виглядати більш схожим за дизайном на Amazon Echo Bud та Samsung Galaxy Buds Plus. Ще цікавіше: перегляньте заявку на патентне відомство США від Apple, що стосується збору інформації про орієнтацію. Патент описаний як «Бездротова система вушних раковин з виявленням пози». Схоже, Apple з наступним раундом AirPods прагне отримати більшу частку ринку здоров’я та фітнесу. Через кілька місяців виявлено другий патент, в якому згадується виявлення вхідних даних. Згідно з документом, AirPods Pro може бути «налаштований на виявлення входів та зміну роботи носимого аудіопристрою відповідно до входів». Прикладом є те, коли користувач торкається поверхні свого тіла, наприклад, шкіри чи обличчя, або клацає зубами чи мовою, щоб керувати відтворенням. Дуже здорово!

Ось що ми ще чули:

Особливості Apple AirPods 3

Ніхто не говорить про стійкість до поту та води, тому не сподівайтесь, що нижній кінець товарної лінійки має будь-яку з цих характеристик. Однак може бути кілька таких функцій, які зробили б оновлення до нової версії вартим.

  • Коротші стебла (тому ваші AirPods не будуть настільки очевидними на всіх цих дзвінках Zoom.)
  • Зовнішній вигляд схожий на поточний AirPods Pro.
  • Змінні гумові прокладки.
  • Покращено час автономної роботи.

За словами Teknoliyo, ви не повинні шукати функції шумозаглушення в цій версії. Новий звіт не так швидко його відхилити. Нам доведеться просто почекати і подивитися.

Особливості Apple AirPods Pro 2

Якщо ви збираєтеся скинути кілька сотень доларів на пару на крихітних навушниках, вони краще коштуватимуть кожної копійки. З того, що ми чуємо, AirPods Prod 2 надаватиме наступне:

  • Ніяких стебла взагалі і більш округла конструкція.
  • Покращено час автономної роботи.
  • Гіроскопи та акселерометри для вимірювання орієнтації тіла та руху. (Це треки з появою Apple Fitness +.)
  • Змінні вушні наконечники.

AirPods 3 Технічні характеристики та обладнання

Слід також вдосконалити внутрішню роботу нових AirPods. Очікуйте:

  • Новий чіп (H2) для обох моделей.
  • Модернізований акумулятор і зарядка.

Гей, додайте цю сторінку в закладки! Ми щодня відстежуємо новини та чутки Apple і оновлюємо цю статтю, коли знаходимо все, що варто поділитися.