Saltar al contenido

Носіть усе необхідне на крихітній флешці

16 de abril de 2021

Флеш-накопичувачі USB є недорогими, звичайними запам’ятовуючими пристроями. Ви навіть можете побачити, що їх безкоштовно дарують як рекламні товари. Незважаючи на те, що флеш-накопичувачі USB дешеві і скрізь, не забувайте, наскільки ці пристрої корисні для зберігання важливих файлів тощо.

Змістовий покажчик

Використовуйте флеш-накопичувач USB, щоб завжди зберігати основні файли

Перевантажений бізнесмен стосом файлів та комп’ютером

Рік Баррентин / Getty Images
Флеш-накопичувачі USB містять кілька гігабайт даних. Цього достатньо, щоб у вас завжди були найсвіжіші файли проектів, файли Outlook, фотографії вашого будинку та обладнання для цілей страхування, медичні картки, списки контактів та інша необхідна інформація у вашій кишені або на вашому брелоку. Якщо ви іноді працюєте в різних офісах або багато подорожуєте, флеш-накопичувачі USB є чудовими інструментами для доступу до ваших робочих файлів, куди б ви не пішли. Більшість людей перестали використовувати USB-накопичувачі для зберігання даних, натомість обрали хмарні служби, такі як Microsoft OneDrive або Google Drive. Тим не менше, ці пристрої роблять зручне резервне копіювання для таких ситуацій, як публічні презентації, коли ви не можете отримати доступ до свого хмарного диска з чужого комп’ютера. Перш ніж зберігати будь-яку конфіденційну інформацію на флеш-накопичувачі USB, зашифруйте її, щоб дані на ній були захищені, якщо вони колись загубляться.

Використовуйте флеш-накопичувач USB, щоб носити з собою улюблені програми та налаштування

Початкова сторінка Firefox

commons.wikimedia.org
Більшість популярних програм пропонують портативні версії, які можна встановити та повністю запустити з флеш-накопичувачів USB або іншого портативного обладнання, не змінюючи жорсткий диск комп’ютера. Ще однією перевагою використання портативних програм на USB-накопичувачах є відсутність особистих даних при видаленні USB-накопичувача. Існує портативна версія Firefox, портативна OpenOffice та багато інших. Не всі з цих програм офіційно підтримуються. Якщо ваш флеш-накопичувач USB є розумним накопичувачем U3, ви можете вибрати з тисяч розумних додатків U3 для встановлення та запуску з панелі запуску U3. Багато дисків U3 постачаються з портативними програмами, такими як Firefox, RoboForm2Go, Evernote та McAfee Antivirus. Багато дисків SanDisk підтримують U3, оскільки SanDisk має права на платформу U3. Безкоштовний набір PortableApps з відкритим кодом включає в себе вбудоване меню та утиліту резервного копіювання, а також браузер Firefox, поштовий клієнт Thunderbird, календар / завдання Sunbird, обмін миттєвими повідомленнями Pidgin, читач PDF Sumatra, менеджер паролів KeePass, OpenOffice, CoolPlayer + аудіоплеєр та деякі ігри. Завантажуйте портативні програми безпосередньо з веб-сайтів постачальників програмного забезпечення або з таких каталогів, як USB Pen Drive Apps.

Використовуйте флеш-накопичувач USB для вирішення та усунення проблем із комп’ютером

Компакт-диск AVG Rescue.

Утиліти для усунення несправностей комп’ютера та запуску діагностики запускаються безпосередньо з флеш-накопичувача USB. Ці утиліти також пропонують інструмент для виправлення помилок завантаження. Наприклад, AVG постачає оптимізовану за допомогою USB антивірусну програму, яка запускає сканування вірусів на проблемному ПК із USB-накопичувача. Ваш комплект для ремонту флеш-накопичувача USB повинен включати такі утиліти:

  • CCleaner: Інструмент оптимізації та конфіденційності Windows.
  • AppCrashView: Відображення деталей програм, які аварійно завершили роботу, щоб усунути їх.
  • Компакт-диск AVG Rescue для USB-накопичувачів: портативний антивірус, шпигунське програмне забезпечення та відновлення системи.
  • WirelessNetView: відстежуйте та виявляйте бездротові мережі навколо вас.

Використовуйте флеш-накопичувач USB, щоб пришвидшити роботу Windows за допомогою ReadyBoost

Робочий стіл Windows 10

У Windows ви можете покращити продуктивність системи, використовуючи USB-накопичувач або SD-карту як додатковий кеш пам’яті. Коли ви підключаєте сумісний знімний запам’ятовуючий пристрій до комп’ютера, Windows ReadyBoost автоматично запускається та запитує, чи хочете ви використовувати пристрій для прискорення роботи. Якщо ви передумаєте, ви можете вимкнути Windows ReadyBoost для флешки. Кількість місця, яке Microsoft рекомендує виділити для ReadyBoost, в один-три рази перевищує обсяг пам’яті на комп’ютері. Отже, якщо у вас на комп’ютері 1 ГБ оперативної пам’яті, використовуйте від 1 ГБ до 3 ГБ на флеш-накопичувачі для ReadyBoost. Не всі флеш-накопичувачі USB сумісні з ReadyBoost. Він повинен бути не менше 256 МБ. Той, хто пропонує низьку продуктивність запису та випадкового читання, може пройти тест на сумісність. Якщо у вас сумісний пристрій, ReadyBoost може суттєво змінити швидкість запуску та завантаження Windows.

Використовуйте флеш-накопичувач USB для запуску окремої операційної системи

Робочий стіл Ubuntu Linux

Ви можете запустити окрему операційну систему з флеш-накопичувача USB, тому вам не доведеться модифікувати жорсткий диск комп’ютера. Наприклад, якщо вам цікаво Linux, придбайте флешку з вбудованим у ручку USB Damn Small Linux або встановіть улюблену ОС Linux із USB-накопичувача за допомогою Pen Drive Linux.