Saltar al contenido

Ніколи більше не турбуйтеся про порти за допомогою цієї док-станції Thunderbolt

26 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Ключові винос

 • CalDigit TS3 +, який коштує 250 доларів, пропонує USB, Thunderbolt, Ethernet, живлення та багато іншого, все через один кабель.
 • Він працює з будь-яким комп’ютером Thunderbolt, але чудово підходить для Mac.
 • Якщо у вас M1 Mac, вам справді варто розглянути док-станцію Thunderbolt.
tebapit / Чарлі Соррел
Якщо у вас новий M1 Mac, то вам потрібна док-станція. І ця док-станція, мабуть, повинна бути док-станцією Thunderbolt, тому вам знадобиться лише один кабель, щоб перетворити ваш MacBook Air, Pro або Mac mini на гіперпов’язану настільну машину. Док-станція Thunderbolt – це як розкішний USB-концентратор. Це дозволить підключати не лише USB-драйвери та периферійні пристрої, але й підключатись до моніторів, Ethernet, аудіопристроїв тощо. Останні кілька тижнів я використовую док-станцію CalDigit TS3 + Thunderbolt з Mac mini, і це досить добре.

CalDigit TS3 +

За ціною 250 доларів CalDigit TS3 + є одним із найбільш рекомендованих доків. Це найкращий вибір Wirecutter, і читаючи в Інтернеті, майже ніхто не говорить про це щось погане. Використовуючи якийсь час, я повинен погодитися. Нагрівається, і спереду у нього дратує синій світлодіод, але він був для мене абсолютно надійним. Але спочатку, що це робить? «У мене дуже мало скарг на CalDigit TS3 +.» TS3 + постачається з (великим) адаптером живлення та кабелем Thunderbolt. Останнє важливо, оскільки гідний кабель Thunderbolt може коштувати близько 30 доларів самостійно. Ви підключаєте живлення, а потім підключаєте його до свого Mac (або ПК). За допомогою цього єдиного кабелю ваш маленький MacBook Air тепер має:

 • 5 портів USB A
 • 2 порти USB-C
 • DisplayPort
 • Ethernet
 • Зчитувач SD-карт
 • Роз’єми аудіовходу / виходу
 • Цифровий оптичний аудіороз’єм S / PDIF
 • Ще один порт Thunderbolt

Док-станція також живить і заряджає MacBook за тим же кабелем.

CalDigit TS3 + підключений до Mac Mini і відпочиває на сірому столі

tebapit / Чарлі Соррел
Спочатку макет здається трохи дивним, розділеним між спереду та ззаду, але на практиці це має сенс. Більш постійні з’єднання знаходяться на задній панелі, тоді як менш використовувані порти – SD-карта та навушники – спереду. Також варто зазначити, що не всі ці порти USB рівні. Наприклад, лише один із портів USB-C – це USB-C 3.1 gen 2. Інший – повільніший USB-C 3.1 gen 1, який відповідає портам USB A. Для наших цілей ви просто повинні знати, що USB-порт gen 2 є вдвічі швидшим (10 ГБ / с), ніж усі інші (5 ГБ / с), тому саме тут вам слід підключити швидкий зовнішній твердотільний накопичувач. У моїй установці я підключив CalDigit TS3 + до M1 Mac mini за допомогою кабелю Thunderbolt. Єдиний інший кабель, який підходить до Mac, – це звичайний старий кабель USB 2.0 від аудіоінтерфейсу. Звукове обладнання, як правило, любить підключатись безпосередньо до комп’ютера, хоча цей док-станція була настільки хороша, що я міг би спробувати підключитися до цього. Це перевага Thunderbolt перед USB-доками. Продукти Thunderbolt повинні пройти сертифікацію, що має означати, що вони вищої якості, ніж дешеві USB-концентратори, які заповнюють Amazon. Підключений до док-станції, у мене є старий жорсткий диск USB 3.0 для резервного копіювання, монітор Dell (через DisplayPort) і швидкий SSD-накопичувач USB-C, де я зберігаю свої фотографії та інші великі файли. Це воно.

Док-станція CalDigit TS3 + підключена до Mac Mini

tebapit / Чарлі Соррел

Дисплеї

Мій монітор також може підключатися через USB-C, але якщо я це зроблю, то Mac mini не буде підключатися до нього під час завантаження. Я зв’язався зі службою підтримки Apple, і вони сказали, що працюють над виправленням, але до того часу DisplayPort виглядає так само добре. Це означає, що вам потрібно прокласти другий USB-кабель до монітора, якщо ви хочете використовувати власні порти USB монітора, але між док-станцією та Mac mini є багато вільного. Якщо ви використовуєте Intel MacBook, тоді ви можете підключити до монітора два монітори і одночасно використовувати обидва – один через DisplayPort, а другий через запасний порт Thunderbolt (який також сумісний з моніторами USB-C). З MacBook M1 ви можете використовувати лише один монітор без злому. M1 Mac mini може живити відразу два дисплеї, хоча один повинен бути підключений до власного порту HDMI міні.

У вживанні

У мене дуже мало претензій до CalDigit TS3 +. Один з них полягає в тому, що він працює гарячим, але це, мабуть, Thunderbolt. І все-таки іронічно, що док-станція завжди набагато гарячіша за комп’ютер. Mac M1 від Apple ніколи не нагрівається. Інша «проблема» викликана самим Mac. Оскільки Mac M1 насправді ніколи не сплять (вони більше схожі на iPhone, ніж на ПК та старі Mac), вони часто підключаються до док-станції, навіть коли сам Mac неправильно прокидається. Цей фокус іноді називають «темним пробудженням», і він означає, що синій світлодіод док-станції загоряється, коли це трапляється. Це може вас не турбувати. Якщо це так, ви можете закріпити світлодіод на плівку. «CalDigit TS3 + – одна з найбільш рекомендованих док-станцій.» На закінчення CalDigit TS3 + є грамотним та надійним аксесуаром. Ймовірно, вам знадобиться якесь розширення портів на вашому M1 Mac, тому що у них так мало власних портів. Якщо ви готові витратити гроші, тоді Thunderbolt – чудовий вибір, оскільки він робить все за допомогою одного кабелю, включаючи живлення. І саме ця док-станція, на мій досвід, чудово справляється з роботою.