Skip to content

Обмеження розміру вкладення електронної пошти для пошти AIM та пошти AOL

30 de Червень de 2021

Спільний доступ до зображень, відео та документів електронною поштою за допомогою AIM Mail та AOL Mail легко. Зображення можна надсилати вбудованими, а інші файли можна швидко та легко додавати. Однак розмір файлів, які ви можете вкласти, обмежений.

Обмеження розміру пошти AIM та AOL

За допомогою AIM Mail та AOL Mail ви можете надсилати або отримувати повідомлення та вкладення загальним розміром до 25 МБ. Обмеження розміру застосовується до загального розміру всіх елементів повідомлення, включаючи текст, заголовки та вкладені файли.

Як надсилати великі файли

Для надсилання файлів, які в поєднанні з іншими елементами повідомлення електронної пошти перевищують обмеження в 25 МБ, використовуйте службу надсилання файлів. Хоча між цими послугами є деякі відмінності, основи однакові. Ви завантажуєте великі файли на сервер компанії разом із електронними адресами осіб, з якими ви хочете поділитися файлами. Потім цим одержувачам дозволяється завантажувати файли у зручний для них спосіб. Більшість служб надсилання файлів пропонують преміум, платні пакети та безкоштовне завантаження обмежених функцій для менших файлів. Ось декілька найпопулярніших послуг:

  • WeTransfer: до 20 ГБ (2 ГБ безкоштовно)
  • TransferBigFiles: до 20 ГБ (30 МБ безкоштовно)
  • MailBigFile: до 20 ГБ (2 ГБ безкоштовно)
  • DropSend: до 8 ГБ (4 ГБ безкоштовно)
  • TransferNow: до 20 ГБ (4 ГБ безкоштовно)