Saltar al contenido

Огляд відеокамери дверного дзвінка RCA

7 de mayo de 2022
Що нам подобається

 • Потужна основна функціональність
 • Доступна ціна
 • Чудова якість відео
 • Розширюване сховище без комісії

Що нам не подобається

 • Ненадихаючий дизайн
 • Немає підключення до розумного дому
 • Мобільному додатку бракує досконалості

Відеокамера для дверного дзвінка RCA — це потужна смарт-камера для дверного дзвінка, якій не вистачає досконалості своїх конкурентів, але вона виконує свою роботу без передплати.

3.3

Змістовий покажчик

Відеокамера для дверного дзвінка RCA

RCA відеокамера дверного дзвінка

у цій статті

Ми придбали камеру відеодверного дзвінка RCA, щоб наш експерт-рецензент міг ретельно перевірити та оцінити її. Продовжуйте читати наш повний огляд продукту.

Вибираючи розумний відеодверний дзвінок для свого дому, слід враховувати ряд міркувань, які поширюються від зовнішнього вигляду та функціональності до початкової ціни та поточних інвестицій. Якщо вибрати щось на кшталт Ring’s Video Doorbell Pro або Video Doorbell 2, ви отримаєте деякі додаткові функції, наприклад, соціальну стрічку по сусідству та сумісність з іншими пристроями розумного дому, але вам доведеться сплачувати постійну абонентську плату, щоб використовувати деякі з його хмарних пристроїв. особливості. Хочете щось простіше, зрозуміле і не вимагає постійної плати? Відеокамера дверного дзвінка RCA є ідеальним вибором, що пропонує високу продуктивність і корисні основні функції. Цей дротовий варіант не має такого ж рівня вишуканості чи привабливості, як деякі конкурентні розумні дверні дзвінки, але доступна одноразова ціна приваблива. Ми тестували дверний дзвінок, встановлений на будинку, більше тижня, відповідаючи на гудіння дверних дзвінків, переглядаючи записи виявлення руху та розглядаючи, як відеокамера RCA Video Doorbell Camera протистоїть деяким з ключових конкурентів.

RCA відеокамера дверного дзвінка

Дизайн: пластик, не такий фантастичний

Камера відеодверного дзвінка RCA — це не найстильніший відеодверний дзвінок. Насправді форма, розмір і повністю пластиковий дизайн нагадують нам пульт дистанційного керування Roku для потокової передачі, і виглядає так, ніби на ньому є три великі кнопки. Насправді він має лише одну кнопку: велику внизу зі значком будильника, навколо якого світиться синє кільце, яке видно вночі. Однак це може ввести в оману, оскільки великий датчик руху посередині також виглядає як те, що ви хочете натиснути. У верхній частині розташована 3-мегапіксельна камера, яка записує оточення в реальному часі, щоб ви могли переглядати його на пристрої iOS або Android через додаток RCA. Це, звичайно, не кричуще, але камера відеодверного дзвінка RCA функціональна і навряд чи б’є на очах. Ви також можете перемикатися між трьома включеними кольорами передньої панелі: Satin Black, Satin Silver та Venetian Bronze. Він також відносно тонкий, 5,08 x 1,77 x 0,83 дюйма, що повинно зробити його легкою заміною поточного дверного дзвінка на дверній коробці. 1:40


Подивіться, як складаються найкращі камери розумного дверного дзвінка

Процес налаштування: зверніться до професіонала

Відеокамера дверного дзвінка RCA має бути підключена до існуючої проводки дверного дзвінка за допомогою трансформатора змінного струму 8-24 В. Крім дрилі та олівця або маркера, в коробку входить все, що потрібно для завершення установки. Сюди входить невеликий набір живлення для вашої коробки дзвінка або резистора для наявної електропроводки, необхідні гвинти, анкери та гайки для дроту, проводи, свердла, невелика викрутка та бульбашковий рівень для вирівнювання дверного дзвінка на зовнішній стіні.

Це, звичайно, не кричуще, але камера відеодверного дзвінка RCA функціональна і навряд чи б’є на очах. Він також поставляється з трьома монтажними пластинами: одна плоска, інша злегка нахилена вліво або вправо, а остання може бути нахилена вгору або вниз. Вони дозволяють встановити дверний дзвінок, щоб найкраще відповідати вашому входу та проходу. Наприклад, наш дверний дзвінок був встановлений з боковим кріпленням для розміщення піднятої кромки дверної коробки. Якщо ваші двері знаходяться вгору невеликими сходами, ви можете розглянути можливість нахилити дверний дзвінок вниз. Якщо вам зручно поводитися з електропроводкою, то ви зможете виконати монтаж самостійно. Однак, якщо вас турбує взаємодія з транзистором або проводами, ви можете найняти електрика або професійного монтажника. У нашому випадку ми запросили ліцензованого електрика, щоб відремонтувати існуючу проводку в тестовому будинку, і він встановив пристрій під час цього процесу. Після встановлення запуск дверного дзвінка за допомогою програми для смартфона RCA Security займає всього кілька хвилин. Ви відскануєте QR-код на самому дверному дзвінку або в інструкції з експлуатації, під’єднаєтеся до домашньої мережі Wi-Fi, а потім все буде налаштовано за кілька швидких кроків.

RCA відеокамера дверного дзвінка

RCA відеокамера дверного дзвінка
RCA відеокамера дверного дзвінка

Продуктивність: працює добре, з налаштуваннями

Відеокамера дверного дзвінка RCA призначена для спостереження за вашим входом завдяки комбінації датчика руху та відеокамери, яка постійно сканує територію на предмет руху. Коли він відчує рух у вказаному діапазоні, ви отримаєте сповіщення через додаток для смартфона. Коли хтось натискає кнопку дверного дзвінка, він видає тихий дзвінок, а потім сповіщає ваш смартфон, дозволяючи вам переглянути стрічку та вибрати, відповідати чи ні. Крім того, ви можете заглянути в режим живого перегляду в будь-який час, навіть без руху або натискання кнопки. Спочатку датчик руху був занадто чутливим із коробки, сповіщаючи нас про рух на відстані 18 футів від дверей. На відміну від Ring’s Video Doorbell Pro, ви не можете створити спеціальну зону в області перегляду камери, але ви можете вибрати заздалегідь задані області відстані від дверного дзвінка. Кожна машина, яка проїжджала повз, надсилала сповіщення, і навіть за дев’яти футів чутливості ми отримували сповіщення про кожного пішохода, який пройшов повз. Зрештою, ми вирішили розпізнавати рух у межах трьох футів від дверей, щоб лише люди, які активно наближалися до входу, викликали сповіщення.

Відеокамера для дверного дзвінка RCA займає найкраще місце з точки зору якості, набору функцій та ціни. З цього моменту камера відеодверного дзвінка RCA працювала так, як рекламується. Це викликало сповіщення, коли ми приходили та пішли, або коли поштовий перевізник доставляв пошту. Коли працівник комунальної служби прийшов перевірити газовий лічильник, ми поговорили з ним через додаток для iPhone і попросили трохи почекати, щоб ми могли стримати собаку. Ми обидва чули один одного чітко й ефективно. Відеокамера дверного дзвінка RCA не оснащена будь-яким вставним механізмом дзвінка для вашого дому, хоча якщо у вас є наявний дзвінок, його можна підключити до нього. На жаль, пристрій RCA не має розумних домашніх гачків для підключення до інших пристроїв, тому ви не можете налаштувати Amazon Echo або Google Home, щоб попереджати вас, коли хтось натискає звуковий сигнал, або використовувати аплети IFTTT для додаткової функціональності. Якщо ваш телефон вимкнено, і ви не в зоні чутності власного дзвінка, то ви, ймовірно, не дізнаєтеся, що хтось дзижчить. Пристрій RCA не покладається на хмарне сховище для своїх записів. Замість цього він постачається з картою microSD на 16 гігабайт (і може вмістити до 128 ГБ), яка зберігає локальні записи та дає вам доступ до них через додаток для смартфона. Ось чому вам не доведеться платити за послугу передплати, на відміну від дверних дзвінків Ring.

RCA відеокамера дверного дзвінка

Якість відео: досить чітке

3-мегапіксельна відеокамера пропонує поле зору 180 градусів по вертикалі і 105 градусів по горизонталі, яке виходить за межі дисплея вашого смартфона, дозволяючи перетягувати зображення, щоб побачити трохи більше в усіх напрямках. Камера RCA також може знімати відео Ultra HD (4K), обіцяючи на 50 відсотків більше деталей, ніж стандартне зображення 1080p. Зі стандартним виглядом ми не могли розрізнити, однак збільшення масштабу знімка виявило більш чітке зображення віддалених об’єктів і людей у ​​Ultra HD. Однак це високоякісне налаштування займає більше місця на карті microSD, яка зазвичай прив’язана до запису сотень подій, що виявляються при виявленні руху. Відеокамера дверного дзвінка RCA також автоматично перемикається в режим нічного бачення без належного освітлення, хоча зовнішнього світла над дверима було достатньо, щоб увімкнути стандартний вид вночі.

Програма: незграбна, але функціональна

Програма RCA Security працює досить добре, але не дуже. Інтерфейс незграбний і набагато менш відшліфований, ніж додаток Ring, і інтерфейс навіть не підійшов належним чином на наш iPhone XS Max — нижні кнопки були частково відрізані. Однак він виконає роботу, сповіщаючи вас про події руху та надсилаючи дзвінок, щоб відповісти, коли хтось натискає звуковий сигнал дверного дзвінка.

RCA відеокамера дверного дзвінка

Ціна: сильна угода

Камера RCA Video Doorbell Camera за 149,99 доларів США значно дешевша, ніж її найближчий дротовий конкурент, Ring Video Doorbell Pro за 249 доларів США та Nest Hello за 229 доларів. Існують і дешевші дверні дзвінки за ціною менше 100 доларів, але вони забезпечують відеозапис нижчої якості та не мають можливостей розширеного зберігання. Відеокамера для дверного дзвінка RCA займає найкраще місце з точки зору якості, набору функцій та ціни.

RCA Video Doorbell Camera проти Ring Video Doorbell Pro

Камера RCA Video Doorbell і Ring Video Doorbell Pro мають схожі основні функції, але відрізняються за підходом. Дверний дзвінок Ring має витончений мінімальний дизайн, який краще підкреслює кнопку і не схожий на брата пульта від телевізора. Програма Ring також значно покращена та включає соціальну стрічку для околиць/міста для обміну загрозами та проблемами, а також можливість підключення в Amazon Echo та інших розумних домашніх пристроях. Однак вам доведеться заплатити за послугу передплати Ring, щоб отримати доступ до записів руху та натискання дверних дзвінків. Загалом, Ring Video Doorbell Pro пропонує більш високоякісний і багатофункціональний досвід (включаючи користувацькі зони руху), але має значну додаткову ціну — як на початку, так і з часом. Все ще хочете подивитись на інші варіанти? Перегляньте нашу статтю про найкращі камери розумного дверного дзвінка, які можна вибрати сьогодні.


Остаточний вердикт

Хороша вартість, хороша якістьВідеокамера дверного дзвінка RCA дуже добре вміє виконувати свою роботу, забезпечуючи простий розумний відеодзвінок з очікуваними можливостями відстежувати те, що відбувається за вашими дверима, отримувати сповіщення про рух і спілкуватися з будь-ким, хто може бути на вулиці. Це не стильно, але кілька передніх панелей пропонують варіанти, а сам пристрій є функціональним і простим для розуміння та використання.

Подібні продукти, які ми переглянули:

 • Zmodo Вітайте розумний дверний дзвінок
 • Ring Video Doorbell Pro
 • Дзвінок відеодверний 2

технічні характеристики

 • Назва продукту

  Відеокамера для дверного дзвінка

 • Марка продукту

  RCA

 • Ціна

  149,99 доларів США

 • Дата випуску

  серпень 2018 року

 • Вага

  0,26 фунта

 • Розміри виробу

  5,08 x 1,77 x 0,83 дюйма

 • Потужність

  Дротовий

 • Підключення

  2,4 ГГц/5 ГГц Wi-Fi

 • Лицьові панелі

  Сатин Чорний, Сатин Срібло, Венеціанська Бронза

 • Гарантія

  1 рік

 • Сумісність

  Android, iOS