Skip to content

Огляд відеоконвертера Freemake

22 de Липень de 2021

Freemake Video Converter – це безкоштовний відеоконвертер з простою конструкцією та інтерфейсом, що підтримує перетворення між величезною кількістю вхідних форматів. Ви також можете використовувати його для обробки відео, додавання субтитрів і навіть запису файлів безпосередньо на диск.

Freemake Video Converter плюси і мінуси

Цей безкоштовний відеоконвертер є одним із найкращих у своєму роді: Що нам подобається

 • Підтримує багато форматів введення.
 • Записує файли безпосередньо на диск.
 • Об’єднує відеофайли.
 • Завантажує та конвертує онлайн-відео.
 • Імпортує субтитри.
 • Працює з сучасними версіями Windows.
 • Попередньо налаштований на роботу з багатьма мобільними пристроями.

Що нам не подобається

 • Перетворення не є швидким.
 • Оновлюється нечасто.

Що робить Freemake Video Converter

Freemake Video Converter перетворює майже будь-який відеофайл у популярні формати, підтримуючи величезну кількість форматів вхідних файлів. Він може перетворювати відеофайли безпосередньо на DVD або Blu-ray диск, а також надає можливість створити меню DVD при записі файлів на диск. Він може конвертувати файли та автоматично завантажувати їх на YouTube. Він також завантажує та змінює потокові кліпи з YouTube та інших відеосайтів та витягує звук із кліпів YouTube. Це програмне забезпечення є хорошим вибором для створення власних DVD-дисків, тому що ви можете легко надсилати відео безпосередньо на диск разом із меню DVD та субтитрами.

Підтримувані формати файлів

Freemake Video Converter підтримує всі популярні та рідкісні, незахищені формати, включаючи: 3GP, AAC, AC3, ADTS, AIF, AIFC, ALAW, AMR, AMV, ANM, APC, APE, AU, AVHCD, AVI, AVS, BIK, BMP , BNK, CAF, CAVS, CDG, DPG, DPX, DTS, DV1394, DVD, DXA, EA, FFM, FILM, FILM_CPK, FLAC, FLC, FLH, FLT, FLV, FLX, GIF, GSD, GSM, GXF, H261 , H263, H264, HTML5, JPG, M2A, M4A, MR4, M4V, MJ2, MJPG, MKA, MKM, MKV, MLP, MMF, MOV, MP +, MP1, MP2, MP3, MP4, MPC, MPEG4, MPG, MTS , MTV, MXF, NC, NUT, OGG, OGM, OGV, OMA, PAM, PCX, PGM, PNG, PPM, PVA, QCP, QT, R3D, RA, RAS, RAX, RM, RMJ, RMS, RMX, RPL , RTSP, SDP, SGI, SHN, SMK, SR, SWF, TGA, THP, TIF, TOD, TS, TTA, TXD, VC1, VFW, VOC, VRO, W64, WAV, WMA, WV та XA.

Як конвертувати відео для будь-якого пристрою

Ви можете використовувати Freemake Video Converter для конвертування кліпів для будь-якого пристрою, що має можливість відтворення мультимедіа. Підтримувані пристрої включають iPhone і iPad, Windows, Android, PSP, Xbox, Nokia, Huawei, Xiaomi та інші. Якщо ваш пристрій відсутній у списку підтримуваних, ви можете налаштувати власні налаштування переходів.

 1. Відкрийте файл, який потрібно конвертувати. Зробіть це, вибравши будь-що з наведеного нижче, залежно від того, який файл і де він зберігається: Відео, Аудіо, DVD, Фото, Вставити URL-адресу.

  Екран черги Freemake Video Converter

  Якщо ви додали більше одного файлу до Freemake Video Converter з наміром об’єднати їх в один більший файл, виберіть Об’єднати файли у верхньому правому куті програми.

 2. За бажанням відредагуйте відео, вибравши піктограму ножиць праворуч від файлу. Натисніть гаразд коли ви закінчите будь-які зміни.

  Екран редактора Freemake Video Converter

 3. Виберіть у нижній частині екрана формат, у який потрібно конвертувати файл. Використовуйте стрілки по обидва боки списку форматів, щоб вибрати формат файлу – наприклад, MKV, FLV, AVI, MP4 – або пристрій (наприклад, до Samsung або до Apple).

 4. Натисніть Перегляньте праворуч від Зберегти до , щоб вибрати, куди слід зберігати перетворений файл і як його назвати.

  Екран вихідних параметрів Freemake Video Converter

  Ви також можете використати цей час для редагування попередньо заданих параметрів перетворення. Виберіть кнопку передач / налаштувань, щоб відкрити редактор попередньо встановлених налаштувань, де ви можете налаштувати розмір кадру, відеокодек, аудіокодек тощо.

 5. Виберіть Перетворити щоб розпочати процес перетворення, а потім почекайте, поки він завершиться.

  Екран прогресу Freemake Video Converter

 6. Натисніть гаразд на Перетворення завершено підказка. Відео було збережено у місці, яке ви вибрали на кроці 4.

Тепер ви можете закрити інше повідомлення про успіх і вийти з Freemake Video Converter. Щоб одразу перетворити інше відео, клацніть правою кнопкою миші поточне відео та виберіть Видалити.