Saltar al contenido

Огляд діагностичного інструменту Fujitsu

9 de mayo de 2021

Fujitsu Diagnostic Tool – програма для тестування жорстких дисків, яка працює лише з жорсткими дисками Fujitsu. Програма доступна у двох формах: одна, яка працює з Windows, як звичайна програма, і інша, яка працює з дискети, тобто ви можете використовувати її незалежно від того, яка операційна система працює на вашому жорсткому диску.

Завантажити для: Цей огляд стосується інструменту діагностики Fujitsu для Windows v1.12 та для DOS v7.0. Будь ласка, повідомте нам, чи є нова версія, яку нам потрібно переглянути. Можливо, вам доведеться замінити жорсткий диск, якщо він не пройшов будь-який з ваших тестів.

Змістовий покажчик

Детальніше про інструмент діагностики Fujitsu

Засіб діагностики Fujitsu для Windows можна використовувати в Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP і Windows 2000. Версія DOS не залежить від операційної системи, оскільки працює за межами ОС, а це означає, що ви можете використовувати її на будь-який комп’ютер, що має жорсткі диски Fujitsu. Як версія DOS, так і Windows для Fujitsu Diagnostic Tool можуть виконати два тести:

  • Швидкий тест: Це Швидкий тест тест займає близько трьох хвилин і робить тест довільного читання на жорсткому диску.
  • Комплексний тест: A Комплексний тест також виконує перевірку випадкового зчитування, але включає також поверхневий тест. Час, необхідний для цього тесту, буде залежати від розміру жорсткого диска.

Засіб діагностики Fujitsu відображає назву моделі диска, серійний номер, прошивку та результати кожного тесту.

Плюси та мінуси діагностичного інструменту Fujitsu

На щастя, цей тестер жорсткого диска має кілька приємних переваг:

Плюси:

  • Працює з усіма операційними системами
  • Простий у використанні
  • Версія Windows не вимагає інсталяції (портативна)
  • Обидві версії мають невеликі розміри

Мінуси:

  • Працює лише з жорсткими дисками Fujitsu
  • Версія DOS не має графічного інтерфейсу користувача

Думки про інструмент діагностики Fujitsu

Інструмент Windows простий у використанні, оскільки в програмі навряд чи є кнопки, і жодна з них не викликає заплутаності та важкості пошуку. Найбільш очевидним недоліком інструмента діагностики Fujitsu є те, що для запуску будь-якого сканування у вас повинен бути жорсткий диск Fujitsu. Якщо цього не сталося, ви все одно можете завантажитися з програми дискети та запустити програму Windows, але жодне з них не дозволить сканувати жоден диск.

Завантажити для:

Що робити, якщо у мене немає жорсткого диска Fujitsu?

Як ми вже говорили вище, ця програма може сканувати лише жорсткий диск Fujitsu. Хоча це чудово, якщо це тип жорсткого диска, який ви маєте, не так здорово, якщо ви відкриваєте програму лише для того, щоб виявити, що вона нічого не сканує. На щастя, існує кілька інших безкоштовних засобів тестування жорстких дисків, які можна використовувати для сканування жорстких дисків інших виробників. Seagate SeaTools, HDDScan та Windows Drive Fitness Test (WinDFT) – лише кілька прикладів. Декілька інструментів для розділення дисків можуть проводити базові поверхневі тести на ваших жорстких дисках, і вони, як правило, підтримують широкий спектр жорстких дисків, а не лише дисків Fujitsu. Один з прикладів – це безкоштовний майстер розділів MiniTool.