Saltar al contenido

Огляд карт Polaroid 64GB SDXC

3 de diciembre de 2022

Карта SDXC Polaroid 64 ГБ

Що нам подобається

 • Відносно висока швидкість запису
 • Підтримує відео 4K

Що нам не подобається

 • Невідповідна продуктивність запису
 • Дорого
 • Дуже-трохи нижче середньої швидкості читання

Картка Polaroid 64GB SDXC забезпечує кращу продуктивність, ніж середня для SD-карти класу UHS-I, але сама ціна не конкурує для більшості покупців.

3.6

Змістовий покажчик

Карта SDXC Polaroid 64 ГБ

Карта SDXC Polaroid 64 ГБ

в цій статті

Ми придбали карту пам’яті Polaroid 64GB SDXC, щоб наш експерт міг її ретельно протестувати та оцінити. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Високошвидкісна SD-карта Polaroid 64 ГБ має рейтинг U3 і готова до запису 4K. Як і багато виробників найкращих SD-карт, вони сміливо заявляють про максимальні швидкості, які ми не змогли повністю підтвердити під час нашого тестування, але це не означає, що вони погано працюють порівняно з конкурентами. Давайте подивимося, як складається ця карта, і подивимося, наскільки вона гідна вашої уваги.

Карта SDXC Polaroid 64 ГБ

Дизайн: шаблонний

Картка Polaroid 64GB SDXC має чорний пластиковий корпус і жовтий перемикач блокування картки. На передній панелі ви побачите напис «Надзвичайна продуктивність», який запевняє перехожих, що до продуктивності не ставитеся легковажно. Також видно ємність (64 ГБ), розмір SD-карти та клас продуктивності (SDXC, U3, клас 10) і, звичайно, безсоромні заяви Polaroid про швидкість карти (95 МБ/с для читання, 90 МБ/с для запису).

Процес налаштування: без поту

Як і більшість SD-карт, карта Polaroid 64GB SDXC не потребує реального налаштування. Просто вийміть картку з упаковки та одразу починайте її використовувати.

Продуктивність: досить швидкий

Картка Polaroid 64GB SDXC має рейтинг U3, що означає, що вона гарантовано працює з мінімальною швидкістю послідовного запису 30 МБ/с. Потім Polaroid стверджує, що карта здатна досягати швидкості запису до 90 МБ/с і швидкості читання до 95 МБ/с. «До» є найважливішою частиною цих заяв. Polaroid цілком міг би змусити цю картку записувати зі швидкістю 90 МБ/с протягом частки секунди з дуже маленьким файлом. Однак для нас важливо, щоб карта постійно досягала найшвидших швидкостей із реалістичними розмірами файлів.

Найдорожча (за ГБ) з протестованих нами карт UHS-I. Для наших тестів ми зосередилися на швидкості послідовного запису та читання за допомогою двох програм для порівняння: CrystalDiskMark і Blackmagic Disk Speed ​​Test. За допомогою CrystalDiskMark ми протестували послідовну швидкість за допомогою файлу розміром 1 ГіБ за допомогою 9 тестів. Для Blackmagic ми використовували навантаження на файл розміром 5 ГБ. У CrystalDiskMark карта Polaroid 64GB SDXC досягла швидкості запису 51,5 МБ/с і швидкості читання 87,61 МБ/с. У тесті швидкості диска Blackmagic ми зафіксували швидкість запису 74,4 МБ/с і швидкість читання 91,2 МБ/с. Жодному з цих тестів не вдалося досягти швидкості запису, наближеної до заявлених Polaroid 90 МБ/с, але це все одно досить швидкий результат для карти UHS-I. Це буде достатньо швидко для запису 4K майже на будь-якій новітній камері, яка підтримує запис 4K, наприклад GH5 від Panasonic або будь-якій із серії a7 від Sony.

Карта SDXC Polaroid 64 ГБ

Ціна: за ціною

Роздрібна роздрібна ціна карти Polaroid 64GB SDXC становить 46 доларів, але за останній рік її вартість на Amazon коливалася від 28 до 52 доларів. На момент написання статті він був доступний за 32,77 дол. США, або 0,51 дол. США за ГБ. Це робить її найдорожчою (за ГБ) з тестованих нами карт UHS-I. Навіть за 28 доларів це не буде великою угодою. Єдиний реальний випадок, коли хтось вибере цю картку, це якщо їм потрібна додаткова швидкість, яку ця карта пропонує порівняно з деякими конкурентами.

Високошвидкісна SD-карта Polaroid 64 ГБ проти Samsung EVO / EVO Select

Найбільша загроза Polaroid 64 ГБ SDXC полягає в крихітному, нічого не підозрюючому пакеті microSD карт Samsung EVO / EVO Select. Ці карти показали надзвичайно постійну продуктивність (приблизно 65 МБ/с при записі) у всіх тестах і тестових платформах, і їх можна придбати приблизно за 12 доларів США. Обидві ці карти постачаються з адаптером SD-карти звичайного розміру, який так само добре працює всередині корпусу, як і оригінально.


Остаточний вердикт

Швидкий варіант UHS-I із резервуванням ціни.
Картка Polaroid 64GB SDXC, безперечно, дуже швидка UHS-I SD-карта, але поточна ціна робить її складною рекомендацією. Більшості покупців було б краще вивчити карту microSD Samsung EVO (якщо їм потрібна швидкість) або одну з карток SDXC 633x Lexar (якщо вони можуть жити з трохи меншою швидкістю). Єдиний реальний сценарій, який виступає на користь Polaroid, це коли потрібна швидкість, ціна не є великою проблемою, а покупець побоюється microSD через крихітний форм-фактор, який легко втратити.

характеристики

 • Назва продукту

  Картка SDXC на 64 ГБ

 • Бренд продукту

  Полароїд

 • Ціна

  46,00 доларів США

 • Дата випуску

  Червень 2016 року

 • колір

  чорний

 • Тип картки

  SDXC

 • Зберігання

  64 ГБ

 • Клас швидкості

  10