Skip to content

Огляд Кобо Ніа

7 de Липень de 2022
Що нам подобається

 • Гладка пластикова конструкція
 • Вбудовані налаштування яскравості
 • Налаштування відображення сторінки
 • Тривалий час автономної роботи
 • OverDrive для параметрів бібліотеки

Що нам не подобається

 • Поганий дизайн магазину електронних книг
 • Менша щільність пікселів дисплея
 • Обмежені пропозиції щодо електронних книг і параметри OverDrive
 • Не водонепроникний

Kobo Nia — це ексклюзивний пристрій для читання електронних книг Walmart, який справді висвітлює параметри та налаштування дисплея. Хоча є деякі мінуси, як-от обмежені продажі електронних книг і пропозиції, опція OverDrive іноді може компенсувати ці недоліки.

3.5

Кобо Нія

Kobo Nia E-Reade

в цій статті

Ми придбали пристрій для читання електронних книг Kobo Nia, щоб наш рецензент-експерт міг його ретельно протестувати та оцінити. Продовжуйте читати, щоб отримати повний огляд продукту.

Я люблю книги, але коли я пакую валізи, щоб поїхати у відпустку, я завжди шукаю якомога більше місця в ручній поклажі. Незважаючи на те, що Kobo Nia не має великої кількості модних аксесуарів, він функціонує як базовий компактний електронний рідер, який я можу засунути в сумку на ходу. Завдяки дисплею ComfortLight і 8 ГБ пам’яті легко брати бібліотеку з собою. Я використовував пристрій для читання електронних книг протягом тижнів тестування, і мені сподобалося легке запозичення OverDrive і загальна портативність.

Дизайн: Тонкий і легкий

Kobo Nia неймовірно легкий, важить лише 6,06 унцій, тому його легко носити куди завгодно. Його пластиковий чорний корпус трохи об’ємний і вибирає більш незграбний підхід до дизайну. Це не применшує його функції, але виглядає трохи незграбно. Маючи розміри 6,3 x 4,4 x 0,4 дюйма (HWD), це також неймовірно маленький електронний рідер, який ідеально підходить для носіння в рюкзаку чи речовій сумці.

 Kobo Nia E-Reader

Дисплей і читання: 212 ppi забезпечує чіткий текст

При 212 ppi Kobo Nia має не найгіршу щільність пікселів на ринку, хоча вона не така висока, як у деяких конкурентів. Антибліковий дисплей Carta E Ink також пропонує роздільну здатність 1024×758, що забезпечує легке читання очима. Золотий стандарт сьогодні становить близько 300 пікселів на дюйм, але насправді я не міг відрізнити 212 пікселів на дюйм від 300 пікселів на дюйм на Kindle Oasis.

Ви зможете читати годинами і тримати майже будь-яку книгу, але, на відміну від Kindle, ви не зможете використовувати сховище для аудіокниг. Коли я продовжував грати з Kobo Nia, однією з особливостей, яка мене вразила, було використання ComfortLight пристрою. Незважаючи на те, що це єдине джерело світла й воно не таке привабливе, як ComfortLight PRO від Kobo Clara та інших пристроїв для читання електронних книг Kobo, ComfortLight достатньо яскравий, щоб я міг читати в темряві, не турбуючи мого сплячого літнього кота, якого я наважуся не розбудити. Що також чудово, так це те, що дисплей дозволяв мені зробити яскравішим або затемненим ComfortLight легким рухом по лівій частині екрана. Замість того, щоб натискати верхню частину пристрою для читання електронних книг, інструкції сказали мені натиснути посередині, щоб відкрити меню. Спочатку я подумав, що це справді безглуздо. Більшу частину мого досвіду роботи з електронним читанням було пов’язано з натисканням верхньої частини екрана, щоб відкрити меню, коли мені потрібно було переглянути книжковий магазин, вибрати нову книгу чи перевірити своє місце. Kobo наказав мені торкнутися центру екрана, щоб відкрити меню — і, що важливіше, параметри налаштування. Я думав, що мені буде неприємно, як мені доводиться натискати на центр екрана. З часом ця функція мені дуже сподобалася. Його було легко запам’ятати, і він запобігав випадковим налаштуванням екрана. Мені довелося окремо шукати шрифт із 12 стилів і 50 дизайнів шрифтів, щоб знайти той, який мені підійшов. І, на відміну від Kindle, я не міг збільшити або зменшити розмір шрифту, проводячи пальцями. Для всіх налаштувань потрібна окрема сторінка.

 Kobo Nia E-Reader

Магазин і програмне забезпечення: переведення Kobo в OverDrive

Замість того, щоб переглядати обкладинки книг і прокручувати їх, Kobo Nia показує книги з автором і відсотком прочитаних книг. Це полегшує продовження з того місця, де ви зупинилися, і дозволяє класифікувати книги за авторами, жанрами та назвами. Однією з найкрутіших функцій, яка мені закохалася, була програма OverDrive на Kobo Nia, яка дозволяє підключатися до онлайн-бібліотеки, щоб переглядати книги через вбудовану функцію Wi-Fi. Ви можете вибрати з вашої місцевої бібліотеки або онлайнової бази даних. Я перевірив різні назви та був радий побачити безліч варіантів, від мемуарів Мішель Обами до останнього роману Колсона Вайтхеда. Перевірка книги дозволила мені прочитати її п’ятнадцять днів. Через п’ятнадцять днів він автоматично зникає з інтерфейсу Kobo.

Антибліковий дисплей Carta E Ink також пропонує роздільну здатність 1024×758, що забезпечує легке читання очима. Однак коли я пройшов повз основні назви, більш незрозумілі назви були недоступні. Як би я не хотів прочитати останній роман Тоні Горвіца, його не було в OverDrive, а це означало, що мені потрібно було його купити. Ще більше дратував той факт, що на відміну від свого конкурента, Kindle, Kobo Nia пропонував мені лише одну книгу на день. Я міг би поглянути на різні популярні назви та купити їх, але я б дивився на ціну 5-10 доларів США для більшості з цих книг. І навіть тоді їхні алгоритми віддають перевагу повторам тих самих книг у обмежених категоріях магазинів. Також немає можливості необмеженого читання, як у функції Kindle Unlimited. Якщо ви завзятий читач, можливо, у ваших інтересах буде вибрати Kindle. Однак, виходячи лише з особливостей книги, якщо вам подобається підтримувати свою місцеву бібліотеку, Kobo Nia пропонує підтримку та видачу на кінчиках ваших пальців через п’ятнадцять різних сумісних файлів.

Kobo Nia E-Reader

Зберігання: достатньо для вашої бібліотеки

Завдяки 8 ГБ пам’яті Kobo Nia пропонує місце для 8000 книг. Ви зможете взяти з собою цілу бібліотеку. Хоча це багато пам’яті, майте на увазі, що це змішане благословення, оскільки Kobo Nia, здається, не пропонує жодної опції Audible. Ви зможете читати годинами і тримати майже будь-яку книгу, але, на відміну від Kindle, ви не зможете використовувати сховище для аудіокниг.

Однією з найкрутіших функцій, яка мені закохалася, була програма OverDrive на Kobo Nia, яка дозволяє підключатися до онлайн-бібліотеки, щоб переглядати книги через вбудовану функцію Wi-Fi.

Термін служби батареї: стабільний після першого заряду

Kobo Nia був заряджений на 50 відсотків, коли я вперше дістав його з коробки. Спочатку я думав, що цього вистачить на години, тому що хотів прочитати одразу. Однак із кожним переглядом магазину Kobo термін служби батареї скорочувався, і я зрозумів, що підключаюся лише через чотири дні використання. Коли я повністю зарядив і забрав усі книги, які мені хотілося, із магазину Kobo, акумулятор тримав досить добре. Я читав 20 годин і продовжую, а заряд акумулятора досяг лише 60 відсотків. Хоча це може здатися незначним, я трохи подивився в магазин Kobo. Без цього розрядження, викликаного доступом до магазину, час автономної роботи був би набагато вищим.

Ціна: дорожче, ніж Amazon

Ціна в 99 доларів за базовий електронний рідер непогана, але ви повинні враховувати ціну самих книг. На відміну від Kobo Nia, Amazon Kindle пропонує Audible і щоденні пропозиції та необмежену кількість читань за щомісячну плату. І якщо ви купуєте Kindle з рекламою, це значно компенсує витрати. Однак бібліотека OverDrive додає цінності Nia завдяки безкоштовним запозиченням електронних книг. Якщо ви наполегливо уникаєте продуктів Amazon і хочете підтримувати свою публічну бібліотеку, тоді Nia стане надійним варіантом.

Kobo Nia E-Reader

Кобо Нія проти Amazon Kindle (2019)

Більшу частину часу, коли я читав на Kobo Nia, я постійно порівнював його зі своїм Amazon Kindle (2019). Це має сенс, оскільки обидва вважаються основними електронними читалками для своїх відповідних рядків. Що цікаво, так це те, що їх щільність пікселів дисплея досить різна: Kinde має 167 пікселів на дюйм, а Kobo — 212 пікселів на дюйм. Порівнюючи обидва поряд, Nia помітно гостріший. Однак багато їхніх характеристик однакові. Вони мають однаковий 6-дюймовий дисплей з антибліковим покриттям і обидва пропонують фонове підсвічування для оптимізованого читання вночі та під час далеких рейсів. Зрештою, це зводиться до програмного забезпечення, яке пропонують Nia та Kindle. Незважаючи на те, що Kindle пропонує щоденні пропозиції та більш широкий досвід для завзятого читача з Kindle Unlimited, підключення до вашої місцевої бібліотеки є цілковитою проблемою. Nia обходить це та пропонує бібліотеку електронних книг одразу на пристрої через OverDrive. Це робить Nia чудовим варіантом, якщо ви час від часу шукаєте невимушене читання або хочете отримати прямий спосіб підтримати свою місцеву бібліотеку. Однак, якщо ви шукаєте щоденні пропозиції та необмежений досвід читання, Kindle найкраще для вас.


Остаточний вердикт

Простий електронний рідер, який можна завантажити з публічної бібліотеки.Незважаючи на деякі невеликі недоліки, Kobo Nia є чудовим базовим електронним пристроєм для читання. Бібліотека OverDrive, чіткіша щільність пікселів на екрані та регульований ComfortLight справді виділяють його як одну з найкращих альтернатив Amazon Kindle.

Схожі продукти, які ми перевірили:

 • Коба Форма
 • Amazon Kindle Paperwhite (7-е покоління)
 • Acer Aspire E 15

характеристики

 • Назва продукту

  Нія

 • Бренд продукту

  Кобо

 • UPC

  583959915

 • Ціна

  99,99 доларів США

 • Дата випуску

  Липень 2020

 • вага

  6,06 унції

 • Розміри продукту

  4,43 x 6,27 x 0,36 дюйма

 • колір

  чорний

 • Гарантія

  1 рік

 • Зберігання

  8 ГБ

 • Переднє світло

  ComfortLight, одноколірне світло з регульованою яскравістю

 • Формати книг

  (EPUB, PDF, TIFF, TXT, HTML, RTF)

 • Параметри підключення

  Порт USB (шнур в комплекті)

 • Акумулятор

  1000 мАг

 • Водонепроникний

  Ні