Saltar al contenido

Огляд концепції безпілотних літаків Amazon Prime Air

5 de mayo de 2021

Амбіційна програма Amazon Air спрямована на використання безпілотних літаків для доставки вашого замовлення на Amazon протягом 30 хвилин або менше. Нещодавні випробування та триваюча розробка дозволили Amazon втілити цю концепцію доставки наукової фантастики в реальність.

Змістовий покажчик

Безпілотні апарати Amazon

Безпілотні літальні апарати Amazon також відомі як безпілотні літальні апарати. Бачення Амазонки щодо безпілотників – це парк транспортних засобів, обладнаних самокерованою технологією, подібною до самохідних автомобілів, де безпілотники можуть працювати незалежно від людського «пілота». Автоматизована технологія запобігання зіткненням дозволить безпілотникам уникати врізання в предмети або тварин під час польоту, таких як будівлі, світлові стовпи, електричні лінії, птахи та люди, щоб безпечно доставити ваш пакет швидше, ніж будь-коли. Безпілотники зможуть доставляти пакети вагою 5 фунтів. або менше протягом 30 хвилин або менше. Поточне тестування Amazon включає кілька різних моделей та типів безпілотників, тому остаточний вигляд та дизайн будуть продовжувати змінюватися. Поточні випробування обмежені денними операціями, коли видимість хороша та вітер слабкий. Майбутні випробування на доставку в крижані, дощові та снігові умови можуть призвести до різних конструкцій безпілотників для різних типів погодних умов.

Безпілотники Amazon, що доставляють пакети

tebapit / Тім Лідтке

Чому Amazon розробляє дрони для доставки

Коли Amazon оголосила про проект Prime Air у 2013 році, скептики та критики широко відмовилися від цієї ідеї. Хоча Amazon стикалася з перешкодами, включаючи складні відносини з Федеральною авіаційною адміністрацією США (FAA) щодо регулювання, вони продовжували діяти неупереджено. Що сприяє пожежі Amazon для цієї програми безпілотників? Окрім загальнолюдського новатора, компанія розглядає безпілотні літаки для доставки як можливість не тільки збільшити швидкість доставки для споживачів, але й підвищити безпеку та ефективність загальної транспортної системи за рахунок скорочення дорожнього руху.

Коли буде доступний Amazon Prime Air

Компанія Amazon не надала офіційної дати запуску програми доставки безпілотників Amazon Prime Air. Однак, з центрами розвитку Prime Air в США, Франції, Австрії, Великобританії та Ізраїлі, ця програма ближче до запуску, ніж будь-коли. Приватні випробування у Великобританії перенесли концепцію з науково-фантастичної фантазії на нову технологію для перегляду. Клієнти, які живуть поруч зі складом Amazon або центром виконання Amazon, швидше за все, будуть одними з перших, хто скористається цією програмою завдяки цілі доставки протягом 30 хвилин. Іншим питанням є те, як доставити пакунки до свого порогу. Клієнтам у сільській місцевості, де є місце для посадки безпілотних літальних апаратів або наведення курсору на падіння, легше доставити, ніж споживачам, що живуть у міських районах, що перевантажені. Для клієнтів, що живуть у місті, одним з можливих рішень є використання парашутів, щоб допомогти безпілотникам скидати пакети в більш густонаселених районах. Amazon передбачає, що послуга доставки безпілотних літаків є ексклюзивною перевагою для членів Amazon Prime при її запуску. Випробування Amazon у Великобританії продовжували вдосконалювати конструкцію та технологію безпілотників, а подання Amazon пропозицій щодо повітряного простору щодо роботи безпілотників у США та інших країнах здебільшого замовчувало скептиків. Інсайдери галузі прогнозують, що Amazon може бути готовий до запуску Prime Air у вибраних районах до 2020 року. Хоча Джефф Безос та команда залишаються мамою таких прогнозів, вони вже представляють нове бачення найближчого майбутнього.